reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Forget- gdyby położna była profesjonalna, to ja mogę ją gościć nawet częściej. Niestety, jak już kiedyś pisałam, takie wizyty różnie wyglądają. Ale jeśli trafi się na fajną babkę to naprawdę można dużo z tych wizyt wyciągnąć.
 
reklama
Katik, to to slowo mi wylecialo z glowy. Akuszerka. Dzieki ;)
Tutaj one sa bardzo popularne. Kobiety w ogromnej ich mierze, rodza w domach - bo albo nie ma dostepu do szpitala, albo pracuja do samego rozwiazania, albo nie wiedza, ze mozna rodzic w asyscie lekarza w szpitalu (bez znaczenia, co jest lepsze: lekarz czy akuszerka).
 
chcialam tylko przynudzic ze moj brzuch jakos tak nisko jest... wogole to jak cos zjem to mnie boli...chyba jem za duzo:zawstydzona/y:
katik twoj brzuch taki fajny wysoko ulozony a moj jakby opadal, normalne to?
 
Justa - a moze tylko Ci sie wydaje, ze opada? Popros meza by go mial bardziej na uwadze w nastepnych dniach. Moze to tylko zludzenie. A jesli nie ,to na nastepnej wizycie moze podziel sie watpliwosciami z lekarka.

Co do mojego - to ja juz nawet nic nie mowie. On nie ma pohamowania w rosnieciu :no::no:
Ostatnio w pracy wpadl klient ktory juz mnie dawno nie widzial, i sie pytal czy juz na dniach rodze :baffled:
Denerwuja mnie takie teksty, pal licho jak gada tak facet - moze sie nie znac. Ale jakis czas temu spotkalam znajoma, i tez zaczyna spiewke, ze takie ogromny mam brzuch, ze ona w 9tym miesiacu takiego nie miala.
Kurde, przeciez nie z obzarstwa mam ten brzuch! Jedne maja malutkie brzuchy, inne duze :dry::dry:
 
Najlepiej na takie teksty nie zwracac uwagi.W mojej rodzinie wszystkie kobiety mialy duze brzuszki:-D i moj tez nie nalezy do najmniejszych:-D:-D:-D.Wielkosc brzuszka to sprawa indywidualna:tak:najwazniejsze zeby maluszek byl zdrowy a glupie komentarze puszczajcie mimo uszu:tak::tak:
 
na durne komentarze to nie ma co reagowac.. ja tez ostatnio w pracy ostro zareagowalam, bo przyszlam po swietach i wywalilo mi rowno brzuch i taka jedna co mnie dawno nie widziala mowi do mnie: jezu jaka tlusta:szok: sie zrobilas! a ja do niej mowie: ja nie jestem tlusta tylko w ciazy i mimo to ladniejsza od ciebie! a roznica miedzy nami jest taka ze ja po ciazy schudne a ty juz z taka uroda zostaniesz! oczywiscie poszlo to na cala firme jaka to ja bezposrednia jestem...i teraz juz nikt do mnie nie mowi nic negatywnego:tak:
 
Tak jak już napisane zostało.. brzuszki to sprawa indywidualna..
Mnie też po Świętach wywaliło i taka dumna chodzę, a u fryzjera babki jak się dowiedziały że 6 miesiąc to zdziwione i nagadały mi, że wyglądam na trzeci:tak:
Dziś na rodzinnym spotkaniu okazało się, że dwie kuzynki M. też w ciąży, ale terminy na lipiec i wrzesień a one grubsze ode mnie:-D
Urodzajny w dzieciaczki będzie 2010rok:happy2:
 
na durne komentarze to nie ma co reagowac.. ja tez ostatnio w pracy ostro zareagowalam, bo przyszlam po swietach i wywalilo mi rowno brzuch i taka jedna co mnie dawno nie widziala mowi do mnie: jezu jaka tlusta:szok: sie zrobilas! a ja do niej mowie: ja nie jestem tlusta tylko w ciazy i mimo to ladniejsza od ciebie! a roznica miedzy nami jest taka ze ja po ciazy schudne a ty juz z taka uroda zostaniesz! oczywiscie poszlo to na cala firme jaka to ja bezposrednia jestem...i teraz juz nikt do mnie nie mowi nic negatywnego:tak:
:-D:-D:-D ale sie usmialam !!:-D:-D:-D szkoda, ze nie widzialam miny tej laski :-D:-D
 
reklama
na durne komentarze to nie ma co reagowac.. ja tez ostatnio w pracy ostro zareagowalam, bo przyszlam po swietach i wywalilo mi rowno brzuch i taka jedna co mnie dawno nie widziala mowi do mnie: jezu jaka tlusta:szok: sie zrobilas! a ja do niej mowie: ja nie jestem tlusta tylko w ciazy i mimo to ladniejsza od ciebie! a roznica miedzy nami jest taka ze ja po ciazy schudne a ty juz z taka uroda zostaniesz! oczywiscie poszlo to na cala firme jaka to ja bezposrednia jestem...i teraz juz nikt do mnie nie mowi nic negatywnego:tak:

No co za babsztyl:wściekła/y:
Dobrze jej powiedziałaś:tak: szkoda ze nie widziałam jej miny:-D
 
Do góry