reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
kochane powiem wam że u nas tak ta szyjka się otworzyła i rozszerzyła ze musieli zszyć całą bo jak wkladam globulki zaraz na poczatku to czuje już nitki wczoraj w szpitalu sie wystraszyłam ze coś jest nie tak ale ginka mi wytłumaczyła że musieli całą zszyć bo mała jak na ten tydzień jest długa i kopie po szyjce i nie chce się wogóle przekręcić bo od paru tygodni jak idziemy na usg to leży w tej samej pozycji.ja mam te szwy jeszcze dość świerze wczoraj jak mała zaczęła szaleć wieczorem i kopać po tej szyjce to się popłkakałam bo tak mnie bolało:-:)-(.

Bardzo Ci wspolczuje :( Dobrze, ze to juz 7 miesiac.
 
Forget mi właśnie lekarz kazał zrobić drugi raz Combsa (bo mam Rh - )I mam zrobic raz jeszcze a jak wyjdzie źle po raz drugi to nie za ciekawie bo czeka mnie znów szpital :-( Ale mam nadzieję, że będzie ok.
 
Dagsila - gratuluję kochanej bąbolady, ciekawe ile moja waży, wkrótce się przekonam, super, że u Was wszystko ok, jednak takie wizyty u lekarza bardzo uspakajają (o ile jest w porządku)
Wesoła - pytasz o cycuchy.. moje nie powiększyły się jakoś ekstremalnie (z C na D) ale puchną i okropnie bolą, dupsko za to mam wielkości brzuszka albo i ciut większe, w ogóle zaczynam się robić kwadratowa :-D:-D ale w nosie z tym, powalczę jak już niusia będzie na świecie :-) mnie gubi brak ruchu, bo do diety nie mam zastrzeżeń no i zero wymiotów od początku ciąży..mam jakieś 13 kg na plusie więc dużo, ale nic na to nie poradzę, ćwiczyć nie mogę (lekarz powiedział, że w grę wchodzi tylko pływanie).
 
skurcze przepowiadające......chyba bym wiedziała gdybym miała...a może to coś bardzo nieprzyjemnego wczoraj w nocy to było to?cały brzuch twardy i bolesny...aż ruszyć się nie mogłam.ale te skurcze chyba nie powinny być bolesne,tak?
 
karola322 wspolczuje ci ale trzeba byc dobrej mysli:tak: Czy twoja ciaza jest zagrozona???
iza moja ciąża jest od samego początku zagrożona i teraz tez pierw była krwiak teraz szyjka i ta nerka. Ginka mówiła że będziemy walczyć o to zeby ją utrzymać w brzuszku do 35 tygodnia ale nie będzie łatwo.
 
Ja chyba pierwsza weszłam w 28 tc, więc może Wam napomknę o ważnym badaniu krwi w tym tygodniu. W 27-28 tc powinno się zrobić badanie Coombsa, nie wszyscy lekarze je zlecają, ale ponoć dobrze je zrobić nawet jak rodzice nie mają Rh-
Teraz to juz mamy skonczony 28 tydzien, i leci 29 :tak::tak::tak:
Ja w poniedzialek na wizycie tez bede miec pobierana krew na to badanie :tak:
hej,

my po wczorajszej wizycie:-) wszytko z nami ok, zelazo i nospa to moj niezbednik teraz no i czekolada, zeby magnez podgonic:-D
no i mam mega bąbla - w karcie ciazy pojawil sie pierwszy wpis Margolci : "plec zeńska, waga 1560g:szok::szok::szok::szok::-D" hehe połtora torebki cukru:-) z wrazenia jak nam powiedzial o wadze zapomnialm spytac o długosc;-)
super, ze all ok....
Ales corcie upasla tym gibosem ;-) Chyba tez musze gar ugotowac, bo moja podtuczyc :-D:-D:-D bo poltora kilo to juz pieknie brzmi!!!!
 
reklama
dziewczyny mam takie pytanie : czy odczuwacie juz skurcze przepowiadajace??
ja nie, a powinnysmy? czemu pytasz? cos sie stalo u ciebie, czujesz cos?

iza moja ciąża jest od samego początku zagrożona i teraz tez pierw była krwiak teraz szyjka i ta nerka. Ginka mówiła że będziemy walczyć o to zeby ją utrzymać w brzuszku do 35 tygodnia ale nie będzie łatwo.
karolciu moze nie bedzie latwo ale damy rade! my wszystkie tutaj widzimy jak ty ciagle walczysz i trzymamy kciuki takze bedzie dobrze, bo sama wiesz ze innej opcji nie ma, odpoczywaj kochana
 
Do góry