reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

justa ostatnio mnie pobolewa brzuch jak na miesiaczke,na szczescie nie jest to jakis ostry,przeszywajacy bol.Niewiem dokladnie od kiedy te skurcze MOGA sie pojawic.I nie u wszystkich ciezarnych te skurcze MUSZA wystapic,to sprawa raczej indywidualna.Ja mialam te skurcze w pierwszej ciazy,tylko nie pamietam dokladnie kiedy.
 
reklama
super, ze all ok....
Ales corcie upasla tym gibosem ;-) Chyba tez musze gar ugotowac, bo moja podtuczyc :-D:-D:-D bo poltora kilo to juz pieknie brzmi!!!!


ech... chyba musze troszke przystopować bo jak tak dalej pojdzie zapisza mnie w ksiedze rekordów ginessa za najwiekszego noworodka:-D:-D:-D
jak któras wie, to napiszcie prosze jak w 3 trymestrze bable przybieraja na wadze:-)
no i chyba czas sie przezucic na warzywa:-)
 
Dagsila - kazda dzidzia rosnie inaczej, ja tam bym byla szczesliwa, ze Moja juz taka duza jest. Nic sie nie martw, bo to jeszcze nic pewnego, ze duza bedzie i pod koniec.

Tutaj jest taki ogolny kalkulator, podajacy szacunkowe dane odnosnie wagi dziecka. Ja sprawdzam sobie na tym, bo ja juz usg miec nie bede, wiec tak chociaz w przyblizeniu chce wiedziec jak moze byc duza corcia.

Kalkulator wagi płodu
 
justa ostatnio mnie pobolewa brzuch jak na miesiaczke,na szczescie nie jest to jakis ostry,przeszywajacy bol.Niewiem dokladnie od kiedy te skurcze MOGA sie pojawic.I nie u wszystkich ciezarnych te skurcze MUSZA wystapic,to sprawa raczej indywidualna.Ja mialam te skurcze w pierwszej ciazy,tylko nie pamietam dokladnie kiedy.

Czytałam że moga występowac od 20 tyg i nie kazad kobieta je czuje czesciej czuje się je w kolejnych ciązach niż w pierwszej ja poprzednio nie czułam albo nie miałam a teraz miałam kilka razy tak mi się wydaje , że to było to

ech... chyba musze troszke przystopować bo jak tak dalej pojdzie zapisza mnie w ksiedze rekordów ginessa za najwiekszego noworodka:-D:-D:-D
jak któras wie, to napiszcie prosze jak w 3 trymestrze bable przybieraja na wadze:-)
no i chyba czas sie przezucic na warzywa:-)

Przybieraja dużo bo dziecko w tym okresie tylko rośnie i obrasta w tłuszczyk , u mnie synek w tym okresie co teraz jestem ważył koło 1kg a urodził się 4100.:tak:
 
ech... chyba musze troszke przystopować bo jak tak dalej pojdzie zapisza mnie w ksiedze rekordów ginessa za najwiekszego noworodka:-D:-D:-D
jak któras wie, to napiszcie prosze jak w 3 trymestrze bable przybieraja na wadze:-)
no i chyba czas sie przezucic na warzywa:-)
Gratulacje! Wedlug norm to twoja dzidzia jest super wypasiona ;) Moze urodzisz wczesniej.
 
reklama
iza moja ciąża jest od samego początku zagrożona i teraz tez pierw była krwiak teraz szyjka i ta nerka. Ginka mówiła że będziemy walczyć o to zeby ją utrzymać w brzuszku do 35 tygodnia ale nie będzie łatwo.
Naprawde trzymam kciuki. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :happy2:
 
Do góry