reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Hejka:-)

Byłam wczoraj u gina :tak: Na szczęście twierdzi, że wszystko ok ;-) (tzn mam jakiś stan zapalny:baffled: ale dostałam globulki, więc miejmy nadzieję, że szybko się go pozbędę) szyjka ponoć długa i zamknięta :tak: A co do bóli brzucha...coż tak jak mówiłam to prawdopodobnie więzadła...a lekarstwo?- leżeć dużo i odpoczywać :sorry2: no i w skrócie to było by na tyle :-D
 
reklama
Melduję, że wypiłam to paskudztwo (glukoza 75). Mam dość słodkiego na najbliższy czas :wściekła/y: Poszło jak po maśle, bo zła byłam na męża, że się rano ślimaczył i z tej złości chlapnęłam sobie na jednym wdechu. Sadystki mnie pokłuły!!! 3 razy w żyłę i raz w palca :wściekła/y: Ale wieczorem zamierzam zrobić sobie wieczór łóżkowo-książkowo-telewizyjny, który ma mi zrekompensować poniesione starty moralno- fizyczne :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
dzieki laseczki :-)
co do pozycji to troche mam stracha po poprzedniej ciazy, mały ulozony byl posladkowo, a kiedy trafiłam na porodówke musialam rodzic sama i lekarz przekrecal go do odpowiedniej pozycji recznie we mnie, wolalabym, zeby temu maluszkowi to oszczedzono :-)

A vzemu się na to zgodziłaś ? Przy takich manewrach musieli podsunąc Ci papier ze się zgadzasz . Mi lekarka kategorycznie zabroniła pozwalac na takie rzeczy bo jest to cholernie niebezpieczne :no: Nawet mi powiedziała od jakich szpitali mam się tzrymac z daleka bo lubia tak cudować i odbierac " trudne przypadki " no ale ważne że wsio się dobrze skończyło . Jakby ktoś chciał Ci tak robić jeszcze raz to poproś żeby Ci napisali papier że się dziecku nic nie stanie:tak: Mi bez szemrania zrobili CC bo w szpitalu w którym byłam nawet nie podchodza do przekręcania dzieci .
Ginka mi powiedziała że są kobiety co mają tendencję do ułożeń pośladkowych .
To dziecie chyba się dobrze ułozy bo już głowa w dół wisi a SZymek od poczatku miał głowe w górze i tak już mu zostało;-)
 
Coyote- tak jak Aniam mocno się zdziwiłam! Jakby komukolwiek przyszło do łba ręcznie przemieszczać, albo 'wyciskać' moje dziecko, to zrobiłabym larum na całą okolicę, a jak nie ja, to zapewne mój mąż. Takim postępowaniem można dziecku zrobić krzywdę. W zamierzchłych czasach, jak rodzono naturalnie, trzeba było sobie jakoś radzić, ale dziś jest cesarka! Dla mojego lekarza złe ułożenie dziecka to jest BEZWARUNKOWE wskazanie do CC i tyle.
 
Aniez - to miłego pełnego relaksu wieczoru Ci życzę :-) teraz trzymam kciuki za Twoje wyniki, a badanie masz z głowy!!!

Dziewczyny, nikt mi nie odpisał.. czy Wam tez tak boleśnie obrzmiewają cycochy martwię się, bo nie wiem, czy robić z tym coś, czy mam przetrwać bo tak musi być.. spać nie mogę, mam wrażenie, że mi skóra popęka :-(
 
WITAJCIE KOCHANE JA WRÓCIŁAM ZE SZPITALA I CZUJE SIĘ TAK SOBIE. MAM ZAŁOŻONY SZEWEK ALE MUSIELI ZAŁOŻYĆ NA CAŁEJ DŁUGOŚCI BO JAK BYM JESZCZE POCZEKAŁA Z DWA TYGODNIE TO SZYJKA BY CAŁA SIĘ OTWORZYŁA I BYŁ BY PORÓD:no::no: DÓŁ MNIE CIĄGNIE ALE DA SIĘ WYTRZYMAĆ, ZROBILI MI USG NEREK W SZPITALU I SIĘ OKAZAŁO ŻE MAM ZASTÓJ PRAWEJ NERKI MOCZ SIĘ ZATRZYMUJE I NIE JEST ZA FAJNIE DOSTAŁAM LEKI NA BRZUSZEK I NERKE I MAM WSZYSTKO KONTROLOWAĆ CO DWA TYGODNIE A TERAZ NAJBLIŻSZA WIZYTA 18 STYCZNIA. I MAM SIĘ OSZCZĘDZAĆ DZIĘKUJE ZA TRZYMANIE KCIUKÓW I MAM NADZIEJE ŻE ZUZIA BĘDZIE GRZECZNIE SIEDZIAŁA W BRZUSZKU BO JUŻ NIE MAM SIŁY.
 
Aniez - to miłego pełnego relaksu wieczoru Ci życzę :-) teraz trzymam kciuki za Twoje wyniki, a badanie masz z głowy!!!

Dziewczyny, nikt mi nie odpisał.. czy Wam tez tak boleśnie obrzmiewają cycochy martwię się, bo nie wiem, czy robić z tym coś, czy mam przetrwać bo tak musi być.. spać nie mogę, mam wrażenie, że mi skóra popęka :-(


przepraszam, kompalam sie, ale juz odpisuje:-)

miewam bolesne klucia, ale nie mam obrzekow, ide do lekarza dzisiaj to postaram sie o to spytac. moja kolezanka, kora niedawno urodzila na moje bole polecala letni prysznic i masowanie, ale nie wiem co u Ciebie zaradzic.


WITAJCIE KOCHANE JA WRÓCIŁAM ZE SZPITALA I CZUJE SIĘ TAK SOBIE. MAM ZAŁOŻONY SZEWEK ALE MUSIELI ZAŁOŻYĆ NA CAŁEJ DŁUGOŚCI BO JAK BYM JESZCZE POCZEKAŁA Z DWA TYGODNIE TO SZYJKA BY CAŁA SIĘ OTWORZYŁA I BYŁ BY PORÓD:no::no: DÓŁ MNIE CIĄGNIE ALE DA SIĘ WYTRZYMAĆ, ZROBILI MI USG NEREK W SZPITALU I SIĘ OKAZAŁO ŻE MAM ZASTÓJ PRAWEJ NERKI MOCZ SIĘ ZATRZYMUJE I NIE JEST ZA FAJNIE DOSTAŁAM LEKI NA BRZUSZEK I NERKE I MAM WSZYSTKO KONTROLOWAĆ CO DWA TYGODNIE A TERAZ NAJBLIŻSZA WIZYTA 18 STYCZNIA. I MAM SIĘ OSZCZĘDZAĆ DZIĘKUJE ZA TRZYMANIE KCIUKÓW I MAM NADZIEJE ŻE ZUZIA BĘDZIE GRZECZNIE SIEDZIAŁA W BRZUSZKU BO JUŻ NIE MAM SIŁY.

oj bido, 3maj sie i oszczedzaj.

buziaki
 
Dagsila - dzięki, jesteś kochana:-) mam nadzieję, że to przejdzie.. do lekarza idę w środę, a głupio dzwonić z taka pierdołą..
Karola - relaksuj się i odpoczywaj na maxa.. "już bliżej niż dalej" jak mawiała moja babcia ;-), wszystko pod kontrolą, więc uszy do góry, wytrzymamy do kwietnia :-)
 
Aniez - to miłego pełnego relaksu wieczoru Ci życzę :-) teraz trzymam kciuki za Twoje wyniki, a badanie masz z głowy!!!

Dziewczyny, nikt mi nie odpisał.. czy Wam tez tak boleśnie obrzmiewają cycochy martwię się, bo nie wiem, czy robić z tym coś, czy mam przetrwać bo tak musi być.. spać nie mogę, mam wrażenie, że mi skóra popęka :-(
Mnie cycochy bolały strasznie na początku ciąży i mialam aż takie kamienie, musialam byc w staniku 24/h bo inaczej funkcjonowac nie mogłam:tak:. Teraz juz mnie nie bolą i nie obrzmiewają. Może u Ciebie się pokarm już zbiera w kanalikach czy cus i dlatego tak bolą:tak:
WITAJCIE KOCHANE JA WRÓCIŁAM ZE SZPITALA I CZUJE SIĘ TAK SOBIE. MAM ZAŁOŻONY SZEWEK ALE MUSIELI ZAŁOŻYĆ NA CAŁEJ DŁUGOŚCI BO JAK BYM JESZCZE POCZEKAŁA Z DWA TYGODNIE TO SZYJKA BY CAŁA SIĘ OTWORZYŁA I BYŁ BY PORÓD:no::no: DÓŁ MNIE CIĄGNIE ALE DA SIĘ WYTRZYMAĆ, ZROBILI MI USG NEREK W SZPITALU I SIĘ OKAZAŁO ŻE MAM ZASTÓJ PRAWEJ NERKI MOCZ SIĘ ZATRZYMUJE I NIE JEST ZA FAJNIE DOSTAŁAM LEKI NA BRZUSZEK I NERKE I MAM WSZYSTKO KONTROLOWAĆ CO DWA TYGODNIE A TERAZ NAJBLIŻSZA WIZYTA 18 STYCZNIA. I MAM SIĘ OSZCZĘDZAĆ DZIĘKUJE ZA TRZYMANIE KCIUKÓW I MAM NADZIEJE ŻE ZUZIA BĘDZIE GRZECZNIE SIEDZIAŁA W BRZUSZKU BO JUŻ NIE MAM SIŁY.

Trzymaj się kochana i wypoczywaj:tak:
 
reklama
WITAJCIE KOCHANE JA WRÓCIŁAM ZE SZPITALA I CZUJE SIĘ TAK SOBIE. MAM ZAŁOŻONY SZEWEK ALE MUSIELI ZAŁOŻYĆ NA CAŁEJ DŁUGOŚCI BO JAK BYM JESZCZE POCZEKAŁA Z DWA TYGODNIE TO SZYJKA BY CAŁA SIĘ OTWORZYŁA I BYŁ BY PORÓD:no::no: DÓŁ MNIE CIĄGNIE ALE DA SIĘ WYTRZYMAĆ, ZROBILI MI USG NEREK W SZPITALU I SIĘ OKAZAŁO ŻE MAM ZASTÓJ PRAWEJ NERKI MOCZ SIĘ ZATRZYMUJE I NIE JEST ZA FAJNIE DOSTAŁAM LEKI NA BRZUSZEK I NERKE I MAM WSZYSTKO KONTROLOWAĆ CO DWA TYGODNIE A TERAZ NAJBLIŻSZA WIZYTA 18 STYCZNIA. I MAM SIĘ OSZCZĘDZAĆ DZIĘKUJE ZA TRZYMANIE KCIUKÓW I MAM NADZIEJE ŻE ZUZIA BĘDZIE GRZECZNIE SIEDZIAŁA W BRZUSZKU BO JUŻ NIE MAM SIŁY.

Dużo zdrowia życzę!!! Teraz już musi być dobrze az do kwietnia :-) Odpoczywaj dużo i napewno wszystko bedzie ok :tak: Jesteśmy wszystkie z Tobą!;-)
 
Do góry