reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
a ja mialam dzisiaj isc zrobic morfologie i siuski i od 4 rano zbierałam usilnie mocz i do tej pory wysikac sie nie moge... jak na złosc, bo tak to w nocy z 4-5 razy wstaje i jak meza do pracy wyprawiam to sikam jak sikawka, a dzisiaj nic a nic...

jutro mam wizyte u gina no i jutro ostatnia szansa na zrobienie badan...
 
Dagsila skup się kochana psi psi psiiiiii :-D

aniam super że dziewczynka :tak: ale z tą pewnością to powstrzymajmy się do kwietnia :-D jak to gin na usg mi powiedział jak zapytałam czy na pewno dziewczynka to on na to "na pewno to będzie jak się urodzi " heh i bądź tu człowiku mądry:confused:
 
Hej dziewczyny,znowu dopadło mnie przeziębienie przez co spać wogóle nie mogłam.Może macie jakieś sposoby żeby łagodnie z tego wyjśc?Byłam u lekarza ogólnego ale ten stwierdzil ze niestety nie moze mi dac zadnego leku i powinnam sie wygrzewac i pic herbate z cytryną :baffled:
 
Dagsila skup się kochana psi psi psiiiiii :-D


nic a nic nie leci....:baffled:

:-)

Hej dziewczyny,znowu dopadło mnie przeziębienie przez co spać wogóle nie mogłam.Może macie jakieś sposoby żeby łagodnie z tego wyjśc?Byłam u lekarza ogólnego ale ten stwierdzil ze niestety nie moze mi dac zadnego leku i powinnam sie wygrzewac i pic herbate z cytryną :baffled:

cebulka czosnek cytrusy (czystko na cy), wapno-jesli mozesz, miod, łózeczko, kolderka, ksiazka i lezycho:-)
 
Ja dziś byłam u ginki wsio jest ok:tak: Robiłam mi USG dziecie waży kilogram i mam na foto dowód że to laska:tak::-D Następna wizyta za dwa tygodnie

Gratulacje po raz drugi :-D:-D

a ja mialam dzisiaj isc zrobic morfologie i siuski i od 4 rano zbierałam usilnie mocz i do tej pory wysikac sie nie moge... jak na złosc, bo tak to w nocy z 4-5 razy wstaje i jak meza do pracy wyprawiam to sikam jak sikawka, a dzisiaj nic a nic...

jutro mam wizyte u gina no i jutro ostatnia szansa na zrobienie badan...

pooglądaj wodospady i rzeki rwące na jakimś You Tube lub czymś podobnym ;-);-)
 
juz zjadalm 3 kanapki i 2 kawalki makowca wiec po badaniach. jutro musze zrobic na cito ( czy jak to tam sie pisze:-))

ta mała bździagwa we mnie siuskowody mi chyba zawiazala zebym na mroz nie wychodzila;-)
 
reklama
Do góry