reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

U mnie krzywa glikemii 75 kosztuje 20 zeta (w tym koszt samej glukozy, bo nie musze jej przynosić ze sobą). Idę w piatek zrobić sobie 'przyjemność'- dla mnie to o tyle problem, że ja NIE LUBIĘ słodkiego... no może poza lodami :-D ale damy radę, z Kubą daliśmy więc czemu nie teraz :-D
 
reklama
Witam. Nie udzielam się z Wami na forum, ale czytam intensywnie, bo znajduję dużo odpowiedzi na podobne problemy. Ale dziś mam pytanko. czy Wy idąc na badania glukozy też musiałyście ją uprzednio zakupić w aptece? A i tak przy okazji jaki koszt takich badań, bo jestem ogromnie zdziwiona ( z tego co podpytałam ) rozbieżnością w cenniku

kupilam glukoze w apteca za cos ok 4 zł a za badanie w szptalu ( bo tez robie wszytko prywatnie) zaplacilam 16 zł. a co miesiac place 15 zł za morfologie i mocz wiec tragedii nie ma:-)
 
Ja ide w poniedzialek do poloznej. Znow mi pomierzy brzuch centymetrem, ciekawe ile teraz orzeknie, ze ma moja Dzidzia :-D:-D:-D
Ja ide w czwartek za tydzien. Tez mnie pewnie to czeka, jeszcze mnie tak nie mierzyli, ale do tej pory tylko raz bylam u poloznej. Pozyjemy - zobaczymy, ale juz mi sie smiac chce na sama mysl:-D
 
reklama
Ja ide w czwartek za tydzien. Tez mnie pewnie to czeka, jeszcze mnie tak nie mierzyli, ale do tej pory tylko raz bylam u poloznej. Pozyjemy - zobaczymy, ale juz mi sie smiac chce na sama mysl:-D

to czekam z utęsknieniem relacji ---ty, Katik i ja ---doświadczamy cudu mierzenia dzieci w brzuchu centymetrem :-D:-D:-D ja wizytę mam 2 marca
 
Do góry