reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

reklama
Mi np. morfologie tym razem odpuścił, bo od początku mam świetne wyniki... Ale mocz muszę robić co miesiąc, bo jakby była infekcja to leczonko i to od razu.

Tokso raz na trymestr (kontrolnie). Najwiecej badań było na poczatku i będzie pod koniec (kilka trzeba powtórzyć + wymaz).
 
Justa - to bardzo dobra wiadomość.. maleńka rośnie i super :-) ciekawe jak moja.. może dowiem się w przyszłym tygodniu, co do obrzęków to miałaś niezły falstart, świetnie, że jednak ich nie masz.. ja mam ale nie codziennie, w ogóle czuję się taka ociężała, powolna jakaś.. ehh ..
Ja tez juz sie tak zaczynam czuc. Mam wrazenie ze juz sie tocze a nie chodze. W dodatku zawsze smiac mi sie chcialo z takiego specyficznego chodu kobitek w ciazy, i obiecywalam sobie, ze ja tak chodzic nie bede. I co? I sama od jakiegos czasu zaczelam tak chodzic, i nprawde - nie da sie inaczej :-D:-D:-D
No to dałyście mi do myślenia z tą comiesięczną morfologią.. ja mam tylko jedne badania za sobą
Nie martw sie, ja tez tylko raz mialam morfologie - w granicach 8mego tygodnia. Normalnie raz w miesiacu tylko cisnienie i mocz.
 
moja gin robi mi co miesiac caly komplet tych badan, mocz, krew, wymaz, wszystkie badania na samolocie i usg z pomiarami, ale najpierw podlacza ta maszyne do brzucha co mierzy czy mam skurcze a od 24 tygodnia ctg serca dziecka podlacza (co normalnie sie chyba od 28 tygodnia robi - ale u mnie juz wyszuwalne jest serduszko malej mocno), moja wizyta u gin trwa ze wszystkim kolo godziny...i tak co 4 tygodnie...
 
hej, wrocilam od lekarza i ogolnie to sie osmieszylam, nie mam wody w organizmie i nic mi nie spuchlo (chyba sobie to sama wmowilam wczoraj, bo dzis inaczej wygladaja moje stopy:zawstydzona/y:) bole brzucha i klucia to rozciagajaca sie macica, bo dosc duzo uroslam:zawstydzona/y: podotykala mnie i pokazala mi gdzie mnie boli i sie zgadzalo, wszystkie wyniki mam dobre a mala Alijka wazy juz 1 kilo!! i ctg mi robila i bilo serduszko glosno i szybko, super, acha i jak zwykle zwazyla mnie - bo zawsze to tutaj lekarz robi od razu na wejsciu, tylko plaszcz zdazylam zrzucic...a i tak szoku dostalam +12 kilo:-p

No to dobrze że wsio ok. A maleńka duża duża... i dobrze:-)

Witam. Nie udzielam się z Wami na forum, ale czytam intensywnie, bo znajduję dużo odpowiedzi na podobne problemy. Ale dziś mam pytanko. czy Wy idąc na badania glukozy też musiałyście ją uprzednio zakupić w aptece? A i tak przy okazji jaki koszt takich badań, bo jestem ogromnie zdziwiona ( z tego co podpytałam ) rozbieżnością w cenniku

Ja kupowalam glukozę sama w aptece koszt 2,45zł, roztwór sporządziłam sama w domu, wypiłam, i po godzinie stawiłam się w laboratorium na pobranie krwi, gdzie za badanie zapłaciłam 5zl. Morfologie i mocz też robię co miesiąc.
 
Ja dziś byłam u ginki wsio jest ok:tak: Robiłam mi USG dziecie waży kilogram i mam na foto dowód że to laska:tak::-D Następna wizyta za dwa tygodnie
 
reklama
Do góry