reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza

Mnie dzisiaj brzuch po południu rozbolał i taki napięty się zrobił, myślałam że pęknę - oczywiście do znajomej ratownik medycznej zadzwoniłam i jej opowiadam. A ona na to? Ile dzisiaj płynów wypiłaś?
Ja: szklankę herbaty i mleka - na śniadanie, później jakieś witaminki musujące w szklance wody, później 2 herbaty w biurze i to by było na tyle:zawstydzona/y:
Opieprzyla mnie porzadnie:zawstydzona/y:
Pijcie dziewczyny, bo w naszym stanie brak plynow moze spowodowac przedwczesny porod:-(
 
reklama
hej dziewczynki
byłam wczoraj u mojej gin na wizycie kontrolnej, zmierzyła mi ciśnienie, posłuchałyśmy tętna malutkiej dostałam skierowanie na morfologie, badanie ogólne moczu i glukoze 50g i kolejna wizyta za miesiąc o ile glukoza będzie poniżej 140. Oby tak było ;-) A i jeszcze na ból nóg kazała mi po powrocie z pracy posiedzieć z lekko uniesionymi nogami . I to chyba na tyle po wczorajszej mojej wizycie.
Pozdrawiam moje brzuchatki kochane ;-)
 
Justa - to bardzo dobra wiadomość.. maleńka rośnie i super :-) ciekawe jak moja.. może dowiem się w przyszłym tygodniu, co do obrzęków to miałaś niezły falstart, świetnie, że jednak ich nie masz.. ja mam ale nie codziennie, w ogóle czuję się taka ociężała, powolna jakaś.. ehh ..
 
Witam. Nie udzielam się z Wami na forum, ale czytam intensywnie, bo znajduję dużo odpowiedzi na podobne problemy. Ale dziś mam pytanko. czy Wy idąc na badania glukozy też musiałyście ją uprzednio zakupić w aptece? A i tak przy okazji jaki koszt takich badań, bo jestem ogromnie zdziwiona ( z tego co podpytałam ) rozbieżnością w cenniku
 
Witam. Nie udzielam się z Wami na forum, ale czytam intensywnie, bo znajduję dużo odpowiedzi na podobne problemy. Ale dziś mam pytanko. czy Wy idąc na badania glukozy też musiałyście ją uprzednio zakupić w aptece? A i tak przy okazji jaki koszt takich badań, bo jestem ogromnie zdziwiona ( z tego co podpytałam ) rozbieżnością w cenniku

Witaj:-D. Kupic misiałam, a co do cen...nie mam pojęcia bo dowiem się w piątek jak pojdę na to badanie:tak:
 
Ja nie musiałam kupować a za badanie nic nie płaciłam-Poszłam ze skierowaniem od mojego gina do laboratorium i tam mi ten nektar rozkoszy przyrządzili całkowicie gratis. To chyba zależy od ośrodka gdzie chodzisz-ale wydaje mi się że podobnie jak morfo i mocz to badanie powinno byc refundowane jesli masz skierowanie!
a koszt zakupu glukozy a aptece to podobno kilka złotych!
 
no wygląda na to , że wszystko jest uzależnione od tego czy leczymy się prywatnie czy też nie.. Prywatny gin to koszty niestety, no ale zdecydowałam się tak ze względu na godziny przyjęć :)

Tak, to zalezy czy chodzimy prywatnie czy państwowo do gin. Ja w pierwszej ciaży chodziłam panstwowo i za nic nie płaciłam. teraz chodze prywatnie wiec za badanka tez place, ale poki co to nie sa jakieś wielkie koszta, za mocz i morfolofie płace 20zł.
 
reklama
Tak, to zalezy czy chodzimy prywatnie czy państwowo do gin. Ja w pierwszej ciaży chodziłam panstwowo i za nic nie płaciłam. teraz chodze prywatnie wiec za badanka tez place, ale poki co to nie sa jakieś wielkie koszta, za mocz i morfolofie płace 20zł.


Ja chodzę prywatnie-niemniej jednak na każde badanie , które może być refundowane przez NFZ dostaje skierowanie i za nie nie płace.
 
Do góry