reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Dziewczynki jesteśmy po wizycie -opóźnienie godzina czterdzieści -już chciałam wyjść:confused2::confused2::confused2: dzieci nie chciały współpracować -tylko nasze było grzeczne:-D:-D pokazało śliczną buźkę, kostki, serduszko -wszystko cudownie i.....

Dobrze że Wam ostatnio nie powiedziałam co podejrzewał lekarz bo się mylił

JEST DZIEWUSZKA:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

TATUŚ CAŁY SZCZĘŚLIWY -5 RAZY PYTAŁ CZY NA PEWNO -MAMY MEGA ZDJĘCIE Z MIĘDZY NÓG:szok: PIERWSZE INTYMNE ZDJĘCIA MOJEJ CÓRKI I SAMA NA TO POZWOLIŁAM:tak::-D:-D:-D:-D

Jestem szczęśliwa i zmęczona -Pati myliłaś się -mój sen o ciuszkach zmieniających kolor z niebieskich na różowe jednak był prawdziwy:-):-):-):-):-)
Dobranoc:-):-):-):-):-):-):-)


Serdeczne gratulacje małeje księżnkiczki.:laugh2:super extra ze wszystko ok
Trochę się zaniepokoiłam Twoim postem , bo mi też się śniły rożwe ciuszki a potem gin powiedział że chłopak.No nic, mam nadzieję że nie odpadł mu siusiorek i 16 grudnia na USG 3D też będzie synkiem :laugh2:
 
reklama
Dziewczyny dziękuję -naprawdę tatuś chodzi jak paw i nie mogę uwierzyć ze ten wielki mężczyzna który sepleni do mojego brzucha i go ciągle całuje -to mój mąż:-D:-D:-D

Co do badania było super -to opóźnienie wyprowadzało mnie z równowagi -no ale cóż. Przeszło nam wszystko kiedy oglądaliśmy brzuszek, kostki, serduszko (nawet zastawki było widać). Profesjonalnie i fachowo -film z całego badania -zdjęcie i opis dostaliśmy.

Pani doktor oświeciła mnie dlaczego kłuje mnie brzuch u dołu -myślałam że to szyjka -ale to łożysko zasłania ujście wewnętrzne -mówiła ze z czasem się podniesie ale żeby to monitorować i brać nospę kiedy coś boli żeby nie było skurczy itp.

Badania krwi i moczu odebrała -oczywiście bakterie w moczu -krew ok.

Poza tym gratuluję wszystkim mamusiom córeczek i synków:-D:-D:-D:-D

Kamisia1101 -no nam ostatnio lekarz powiedział że chyba chłopak -wycofał się z tego. Ja od początku ciąży czułam ze chłopak ale przyśniło mi się ze co ubieram malucha na niebiesko -ubranka robią się różowe -i to chyba moja córeczka dawała znac że to ONA tam jest:-p:-p:-p:-p
 
Ja jestem o wiele spokojniejsza bo moj maluszek,rusza sie codziennie,najczesciej wieczorem:tak:

Powiem od siebie tylko tyle,ja mieszkam w Hiszpanii,lekarza ginekologa ktory by prowadzil moja ciaze wybrac sobie nie moge,a na prywatnego mnie nie stac,chodze do przychodni ktora jest dosc daleko od mnojego domu w dodatku na USG MUSZE(!!!) isc do szpitala tak mnie kieruje przychodnia i mi to wcale nie przeszkadza,za USG nie place bo mam tutaj zapewniona bezplatna opieke lekarska i to tyle.
I jesli wg mnie bedzie sie dzialo cos niepokojacego to pojde do szpitala zeby sie upewnic czy wszystko jest w porzadku itd,zreszta to samo mi doradzila ginka ktora prowadzi moja ciaze...
 
13x13 - jeszcze raz serdeczne gratulacje i witam w gronie dziewczynek

aniam - kiedy masz termin u gin? ciekawa jestem co u ciebie bedzie? pewnie tez dziewczynka...hihihi
 
13x13 - jeszcze raz serdeczne gratulacje i witam w gronie dziewczynek

aniam - kiedy masz termin u gin? ciekawa jestem co u ciebie bedzie? pewnie tez dziewczynka...hihihi

By się laska przydała dla równowagi ale znając mojego J który już wyprodukował trzy razy jajka to będzie pewno chłopak:tak: Wizyte i USG mam 16.12 .
 
By się laska przydała dla równowagi ale znając mojego J który już wyprodukował trzy razy jajka to będzie pewno chłopak:tak: Wizyte i USG mam 16.12 .
hihi specjalnie napisalam ze pewnie bedzie dziewczynka:-) bo wiem ze masz juz tych chlopakow hihi, ale jak bedzie chlopak to juz wtedy zakladaj druzyne pilkarska!:tak:
 
Dziewczyny dziękuję -naprawdę tatuś chodzi jak paw i nie mogę uwierzyć ze ten wielki mężczyzna który sepleni do mojego brzucha i go ciągle całuje -to mój mąż:-D:-D:-D

Echhhhh ale ja wam zazdroszczę, mój to się tak zachowuje jak bym wcale w ciąży nie była i jeszcze mu ciężko cokolwiek mi pomagać. Strasznie się dzisiaj o to pokłóciliśmy, cały dzień nie gadamy a ja chodzę i ryczę po kontach:-:)-( Byle do kwietnia...
 
Cześć dziewczyny witam w słoneczną niedzielę:cool2:
Dagsila kuruj się i odpoczywaj:tak:

iza813 dobrze że maluszek taki ruchliwy przynajmniej mamusia spokojniejsza:-)

Aniam równowaga musi być:tak: ja sie tego trzymam:-D

Elma ziomalko mam nadzieję że dzisiaj lepszy dzień:tak:
Faceci tak mają że czasami zachowuja się tak jakby to oni byli w
ciąży:szok:
Zobaczysz wszystko pomalutku sie ułoży:tak:

Miłej spokojnej niedzieli dla was i dzieciaczków:-):-):-)
 
Cześć mamuśki Ja po USG połówkowym miałam w piątek moje niunio ma się bardzo dobrze wszystkie pomiary wyszły super serducho w porządeczku No i będę mama długonogiego
CHŁOPAKA !!!!!!:-)

Tatuś miał prawie łyzy jak go oglądaliśmy ja zresztą też - lekarz bardzo długopozwolił nam oglądać szkraba i co chwilkę przełanczał na 3D. Maluch bardzo ładnie sięnam zaprezentował najpierw spał skulony ale jak zaczeło się badanie to się przekręcił i zaprezentował w całej okazałości. Waży 430 -:cool2:
Jako że schudłam od poprzedniej wizyty ( chyba przez tą zgagę) jestem teraz 4 kg na +
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry