reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

hehe, nie... Najgorsze, ze u siebie przeczucie zawiodlo najbardziej, bo do 17stego tygodnia w brzusiu byl Synek... i do teraz Ł lapie sie na tym ze pyta odruchowo : jak tam Maly? yyy Mala znaczy sie ...;-)
 
reklama
Wreszcie mam chwilkę wolnego to wpadłam;-)
Przede wszystkim gratuluję ujawnionych pociech! Widzę, że Dziewuchy górą:-D

My dziś przed pracą byliśmy na budowie:-) Wszystko się powoli wykańcza, pokój Małej już pomalowany i jak do niego weszliśmy część rzeczy rzucić to się Olka zaczęła ruszać - śmialiśmy się, że od razu wie, że jest u siebie:tak::-) Mądre Dziecię:happy:
Jeszcze tylko łazienka, schody, wykończenie.. i będziemy się mogli wprowadzać:-)

USG połówkowe mam między 8 a 16grudnia i zastanawiam się ciągle nad tym 4D.
Znajomi też byli pewni, że w brzuszku córa a na 4D wyszedł Kuba, więc opcja 4D kusi...
 
Moja tak samo... az juz kiedys mialam Was pytac, czy to normalne, ze dziecko tak szybko reaguje na jedzenie i smaki?
ale co masz na mysli? ze rusza sie wiecej bo je cos boli? czy jak? bo ja wczoraj najadlam sie duzo plackow (ze smietana i duzo soli:zawstydzona/y:) az mnie brzuch rozbolal i moja corcia tak sie krecila ze szok:szok: tez tak jakby czykawke miala i tak sobie mysle ze moze dziecka tez brzuch rozbolal?? co myslicie??
 
Cześć dziewczyny jestem na chwilkę ale nie dam rady chyba poczytąć co u tu się dzieje -byłam na tej glukozie LUZIK:tak::tak::tak:
Smakowało jak lemoniada:-D dzięki za tą cytrynę -bez niej nawet nie wiem jaki smak ale zabrałam sobie przeciętą na pół cytryneczkę -wycisnęłam do kubka w drugim Pani ładnie rozrobiła glukozę -wlałam do niej sok z cytryny i usłyszałam "jakby Pani zwymiotowała to proszę dac znać" na co ja "nie zwymiotuję bo to est dobre":-D

A moje dziecię po tej glukozie jakiegoś powera dostało bo 40 minut obrywałam:szok: jak tak będzie wieczorem na usg to nic nie zobaczymy:no:

PS Gratuluję dziewuszek chłopaczków i prezencików -cokolwiek byleby zdrowe
 
cześć dziewczyny:)
my w środę byliśmy u lekarza:D u mnie generalnie wszystko dobrze, moje dolegliwości nie zagrażają dziecku- a tak jak już pisałam są spowodowane- najprawdopodobniej zrostami po CC:/
macica się napina- dlatego mam brać magnez+ potas
Szyjka OK. nie skraca się:D
moja waga 55 kg, lekarz uważa, że za mało przybieram na wadzę- ale przy tym ile kalorii spalam przy synku nie da się więcej przytyć:D
Cukrzyce ciążową mamy i dietę przestrzegamy:)
Usg połówkowe będę miała 7 stycznia- ten dzień spędzę w szpitalu na polnej- na badaniach- myślałam, że jak połówkowe to w połowie ciąży- ale wygląda na to, że się myliłam:/
USG: maleństwo see siedziało po turecku- ręką machało:D i nic nie pokazało:D nawet fajnie- tak nie wiedzieć:) kobietka czy mężczyzna.. kto to wie:D
Pytałam o bóle kości ogonowej- i o sposoby zmniejszenia bólu- lekarz podał mi tylko namiary do rehabilitanta
powiedział także, że mogę brać 4 razy dziennie apap- ale ja nie mam zamiaru:/ ból jakoś zniosę:)
kolejna wizyta 28 grudzień- dopiero:( bo urlopuje się mój p. DOKTOR:(
miłego dnia:)
 
reklama
natalii177 - gratulacje, super ze twoja kruszynka ma sie dobrze, a co do boli tych zrostow to tez to mam, mialam op na brzuchu po lewej stronie i tez sie zrosty w srodku porobily i boli mnie dosc ostro i wlasnie lekarz mi powiedzial ze to od tego, bo z dzidzia wszystko ok
 
Do góry