reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

No nie powiem Justa- to robi wrażenie!!!!! :-):-):-) Spoko- jak lekarze każą to trzeba brać!:sorry: (ale rozsądek też zachować bo zdarzają się lekarze tacy, jak pisała wczoraj nam Amorek)
 
reklama
Dziewczyny czy słyszałyście coś na temat leku na nogi DETRALEX na żyły i naczynka??? Bo mi przepisała lekarka bo żyłki zaczęły mi się pojawiać. Czy któraś z Was stosowała lub stosuje??? Bo tak się zastanawiam czy łykać czy nie ;-)

A powiedz mi czy to jest lek który ma w swoim składzie diosmine ? Jak tak to ja brałam w poprzedniej coś takiego . Tych leków jest sporo o podobnym składzie tylko różne nazwy mają , ja miałam chyba diosminex z tego co pamiętam

Justa - tyś pół apteki do domu przytargała :szok: Ale mało waże , ważne żeby dzieć był zdrowy:tak:
 
A powiedz mi czy to jest lek który ma w swoim składzie diosmine ? Jak tak to ja brałam w poprzedniej coś takiego . Tych leków jest sporo o podobnym składzie tylko różne nazwy mają , ja miałam chyba diosminex z tego co pamiętam

Justa - tyś pół apteki do domu przytargała :szok: Ale mało waże , ważne żeby dzieć był zdrowy:tak:

Tak ma diosmine podejrzewam, że składem jest podobny do diosminexu :tak:
 
Cześć dziewczyny witam po kilkudniowej nieobecności nadrobic to wszystko to:rofl2:

Nie macie pojecia jak fajnie jest powdychać swieże powietrze nie tylko przez okno:tak:
Badania w szpitalu były męczące ale co tam nie ja pierwsza i nie ostatnia.
Nie pisałam wam wczesniej bo wolałam sie upewnić.Dwa tygodnie temu zaczełam odczuwac ból koło mostka niedlaeko piersi.Oczywiscie tłumaczyłam sobie to tym że rosna mi piersi.Asekuracyjnie zadzwoniłam do mojego onkologa no i umówilismy sie na badania.Niestety usg wykazało niewielka zmianę:-(
Teraz czekam na wynik biopsji.
Mój lekarz jest dobrej mysli i ja też ale zaraz wróciły wspomnienia.
Kochane moje trzymajcie za mnie kciuki bo to bedą 2 tygodnie oczekiwań i potrzebuję pozytywnej energii.

Co do mojego maleństwa to jutro dowiem się czy wszystko ok i kto tam mieszka wtedy zdam relację.Mam tylko nadzieję że będę mogła wkońcu wstac z łózka bo boję sie że dostanę odleżyn:-)
 
Jeszcze jedno zapomniałam

Kici 69 super ze twoja ciąza po omacku:-) rozwija sie prawidłowo:-D

Sonia 84 trzymam kciuki nie bój sie wszystko sie uda:tak:

Justa 21 dobrze zrobiłaś że poszłaś do innego lekarza.Trzymam kciuki do czwartku ja tez mam usg i mam nadzieję że sie dowiemy kto mieszka w naszych brzuszkach:-)

Iza 813 gratuluje syneczka.Moim zdaniem dobrze zrobiłaś najwazniejsze ze sie uspokoiłaś.Zawsze znajdzie sie ktoś kto powie po co ale gdyby cos się stałao to znowu byłyby głosy dlaczego nie poszłaś;-)

Katik bardzo mądre słowa.Nie jestesmy już same bo odpowiadamy za zycie które w nas jest:tak::tak::tak:

Aniołku "powiedziała co wiedziała " ja nie chcę być tym 1%

Miłego dnia dziewczyny muszę cos zjeść bo moja waga nadal stoi w miejscu:-(
Jutro na wizycie do butów wkładam sobie odwazniki:-D aby waga troche sie podniosła:tak:
 
Moim zdaniem dobrze zrobiłaś najwazniejsze ze sie uspokoiłaś.Zawsze znajdzie sie ktoś kto powie po co ale gdyby cos się stałao to znowu byłyby głosy dlaczego nie poszłaś;-)

Moim zdaniem też -tylko powinna za to zapłacić. Bo i gin prowadzący i przychodnia przyjęliby tą Panią bez kolejki -a szpital jest dla potrzebujących -których na tym forum jest sporo a żadna nie poleciała do szpitala. Widać nie każdy potrafi sobie wybrać dobrego prowadzącego lekarza który pomoże jeśli coś nas trapi.
No nic -kiedy ktoś nie był w potrzebie nie wie jak to jest czekać na lekarza w szpitalu jak na błogosławieństwo, podczas gdy on siedzi uchachany z kimś kto mógł iść do normalnego lekarza.
 
Moim zdaniem też -tylko powinna za to zapłacić. Bo i gin prowadzący i przychodnia przyjęliby tą Panią bez kolejki -a szpital jest dla potrzebujących -których na tym forum jest sporo a żadna nie poleciała do szpitala. Widać nie każdy potrafi sobie wybrać dobrego prowadzącego lekarza który pomoże jeśli coś nas trapi.
No nic -kiedy ktoś nie był w potrzebie nie wie jak to jest czekać na lekarza w szpitalu jak na błogosławieństwo, podczas gdy on siedzi uchachany z kimś kto mógł iść do normalnego lekarza.

Nie wiem czy ja dobrze doczytałam ale wydaje mi sie że Iza 813 nie mieszka w Polsce.
To było tylko moje zdanie bo przykro mi się zrobiło że dla Izy to był taki wspaniały dzień bo dowiedziała sie co nosi pod serduszkiem a zrobiła sie z tego taka niepotrzebna dyskusja.
 
reklama
Do góry