reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza

Mój swędzący brzuch doprowadza mnie do szału :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Co to może być? Nie mam żadnej wysypki, smaruję się tylko oliwką w żelu, która teoretycznie nie powinna uczulać.

Czy może jestem za mało natłuszczona dlatego tak swędzi?
 
reklama
"Na 100% to powiedzieć nie mogę, ale wygląda mi na DZIEWCZYNKĘ."
Poprzednio też coś o Dziewuszce napomknęła, że skoro między nóżkami nic nie widać to może będzie Dziewczynka;-)

GRATULACJE Elvie

bylam dzis na swojej 1szej wizycie z szpitalu - kontralnej znaczy - i mialam 1sze i ost w tej ciazy USG:tak: Zeszlo sie tylko 3.5 godz, wiec nie tak zle:-p
Samo USG bylo ok, pomierzyli wszystko jak trzeba, lazalam tam prawie pol godz. Nie poznalam jednak plci, bo dzieciatko stwierdzilo, ze skrzyzuje sobie nozki i w nosie ma ze mamusia prosi i grozi :laugh2: Lakarka spr kilka razy czy sie nie zdezydowal maluszek na zmiane pozycji nozek, bo krecil sie troszke, ale nie - jak usiadl, tak siedzial przez cale badanie. Dobrze ze chociaz raczkami machalo Moje Malenstwo i po buzi sie poglaskalo :-) Niestety tutaj nie mierza dlogisci ciemieniowo-siedzeniowej wiec nie wiem ile ma moje Kochanie, ale kosc udowa ma 3.1 cm wiec chyba nie jest zle:rofl2:
Ale jestem szczesliwa :happy::happy::happy:
Mam nadz, ze jak pojde na USG w Pl za 3 tyg, to Kropek nie bedzie sie juz tam wstydzil i poslucha sie Rodzicow :-D

oj najważniejsze, że wszystko z maluszkiem w porządku, to przecież dla nas mam naistotniejsza informacja, a płec może uda się podejrzeć przy następnej wizycie.:-)

ja glukoze robiłam we wtorek, obrzydlistwo - ale jest ok.

dzisiaj ide do ginka, wiec trzymajcie kciuki, zeby dzidzius w koncu pokazał sie z przodu :-)

trzymam kciukasy. pochwal się po wizycie :-)

Magda ciosek
A na TVN jest o śmierci łóżeczkowej -częściej dotyczy dzieci śpiących na brzuszku i z rodzicami oraz do 1 roku życia miedzy 2-4 miesiącem -badania nie wykazują przyczyny śmierci...

też oglądałam i normalnie strach, kurczę że istnieje takie niewytłumaczalne zjawisko. Wiem, że będę starać się nie spać z moim dzieciątkiem i stosować zalecenia o których tam pani dr mówiła.
 
Mój swędzący brzuch doprowadza mnie do szału :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Co to może być? Nie mam żadnej wysypki, smaruję się tylko oliwką w żelu, która teoretycznie nie powinna uczulać.

Czy może jestem za mało natłuszczona dlatego tak swędzi?

nie wiem czy coś sie da na to poradzić, też mnie ostatnio strasznie swędzi, po prostu intensywnie rośnie...
 
oj najważniejsze, że wszystko z maluszkiem w porządku, to przecież dla nas mam naistotniejsza informacja, a płec może uda się podejrzeć przy następnej wizycie.:-)
ja wiem, ze to nie ma znaczenia - i nie ma. Czy dziewcze, czy chlop i tak bedziemy kochac najmocniej na swiecie. Mimo to, tak mnie zrzera ciekawosc ze az sama sie z siebie smieje :-D

Widzialam ostatnio reklame zdaje sie Wedla (albo moze jakiejs innej czekolady) w ktorej do przedzialu pociagu wchodzi kawalek czekolady i pyta, czy pobawia sie z nim w "zgadnij kotku co ma w srodku" - to dokladnie do mnie sie odnosi, bo moge sie ze swoim Sz w to samo pobawic, ciekawe czy zgodnie :laugh2::laugh2::laugh2:
 
ja wiem, ze to nie ma znaczenia - i nie ma. Czy dziewcze, czy chlop i tak bedziemy kochac najmocniej na swiecie. Mimo to, tak mnie zrzera ciekawosc ze az sama sie z siebie smieje :-D

Widzialam ostatnio reklame zdaje sie Wedla (albo moze jakiejs innej czekolady) w ktorej do przedzialu pociagu wchodzi kawalek czekolady i pyta, czy pobawia sie z nim w "zgadnij kotku co ma w srodku" - to dokladnie do mnie sie odnosi, bo moge sie ze swoim Sz w to samo pobawic, ciekawe czy zgodnie :laugh2::laugh2::laugh2:

Hahahahah....ostatnio wspominałam, że to moja ulubiona reklama. Sama do zeszłego tygodnia chodziłam po domu i ta właśnie mówiłam do mojego P.:-)No i zgadł!!

a co do specyfików do ciała- ja ostatnio z kremów na rozstępy dla kobiet w ciąży przerzuciłam się na oliwkę BAMBINO. Jesssus jak ona ślicznie pachnie taką maleńką dzidźka:laugh2:
 
Mój swędzący brzuch doprowadza mnie do szału :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Co to może być? Nie mam żadnej wysypki, smaruję się tylko oliwką w żelu, która teoretycznie nie powinna uczulać.

Czy może jestem za mało natłuszczona dlatego tak swędzi?

Nawilżaj , ja wczoraj prawie cały dzień musiałam nacierać piersi , bo tak mnie swędziały. Ale na szczęście wieczorem po 4 czy 5 nasmarowaniu przeszło
 
ja wiem, ze to nie ma znaczenia - i nie ma. Czy dziewcze, czy chlop i tak bedziemy kochac najmocniej na swiecie. Mimo to, tak mnie zrzera ciekawosc ze az sama sie z siebie smieje :-D

Widzialam ostatnio reklame zdaje sie Wedla (albo moze jakiejs innej czekolady) w ktorej do przedzialu pociagu wchodzi kawalek czekolady i pyta, czy pobawia sie z nim w "zgadnij kotku co ma w srodku" - to dokladnie do mnie sie odnosi, bo moge sie ze swoim Sz w to samo pobawic, ciekawe czy zgodnie :laugh2::laugh2::laugh2:

Ja mam dokładnie to samo i nie wiem co się ze mną dzieje.W poprzednich ciażach nie miałam takiej presji aby znac płeć a teraz masakra:szok:
U mnie raczej zwiazane to jest z otoczeniem.Wiesz jak ma sie dwóch chłopców to ciagle ktoś sie pyta czy już wiemy czy będzie dziewczynka a to co mnie wkurza niemiłosiernie to tekst że jak bedzie chłopiec to możemy zrobic sobie jeszcze jedno dziecko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mam nadzieję że za tydzień sie już dowiem i wszystkim dam odpowiedź przynajmniej będę miała spokój do końca ciąży.
Moje dzieciątko czy to chłopiec czy dziewczynka i tak jest najukochańsze:-):-):-)
 
reklama
ja glukoze robiłam we wtorek, obrzydlistwo - ale jest ok.

dzisiaj ide do ginka, wiec trzymajcie kciuki, zeby dzidzius w koncu pokazał sie z przodu :-)
Trzymam kciuki za wizytę:-) żeby dzidzia współpracowała:tak:.
Co do glukozy to ja też tego niecierpie, w poprzedniej ciąży robiłam w 25 tyg. a teraz niewiem, dzisiaj ide do ginki to zobacze czy da mi skierowanie. Brrrrr aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl o tym świństwie:sorry:.
 
Do góry