reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Phel - super podejście, tak trzymać:tak:
Ella - super, że dzidzia rośnie, a jak faktycznie starsza to krócej będziesz leżaczkować, a szybciej cieszyć:-D
dominiczka - wow waga dzidzi imponująca:tak:
ypra - Twoja to taka zgrabniutka jeśli chodzi o wagę, może się jeszcze namyśli i odwróci;-)
 
reklama
Tak jak myszka pisze, jak byłam w ciąży z moją K, to ani razu nie miałam robionego usg, gdyż lekarz takowego sprzętu nie miał, nawet nie wiem, czy wtedy był w szpitalu :szok: Co do defektów, to ja mam spory :-D:-D:-D nadwagę :-D:-D
Wracając do pomiarów w/g usg, to jest jeszcze tzw. granica błędu, dlatego luz, luz i jeszcze raz luz. Dziecko ułozy sie pod innym kątem i juz pomiar jest zły. Tak czy siak, trzymam kciuki aby nic z tej diagnozy nie potwierdziło się &&&&&&
 
Phel - nieźle, a co to się będzie działo jak zacznie biegać:-D mój grzecznie od 12 tygodni główką do dołu i tylko nieznacznie się obraca to w lewo to w prawo, może będzie spokojny po rodzicach. My oboje z mężem byliśmy tacy, że jak dało nam się zabawkę to się bawiliśmy i towarzystwa nam nie trzeba było:-D
 
pscólka- ja Ci powiem szczerze ze to jednak prawda z tymi ruchami w brzuch itp,Alus byl bardzo spokojny w brzuszku az sie martwilam..heh,urodzil sie musialam go budzic na cyca bo spioszek byl nie samowity jak miał 2-3 miesice przesypiał juz cale noce:-pnie mam co narzekac na niunia ma swoje jazdy ale niestety wiem po kim:pPP po mamusi:) ale i tak potrafi sie soba zając moze go tak nauczylismy a moze tak ma...na rece tez rzadko jest brany odkad chodzi...A Marcel???? Przeciwienstwo!!! wali mnie po żebrach jak szalony!!czuje ze bedzie wesolo ja sie urodzi:-Dale wreszcie bede wiedziala ze mam dziecko w domu:pPP
 
Phelania ja właśnie z Mężem rozmawiałam na temat tych nereczek i on mi mówił że na 100% nam babka mówiła na planetarnym usg że jeśli nereczki są do 10mm to jest w porządku . Planetarne nam robiła babeczka co na Ujastku w Krakowie pracuje.

Mój Maciuś ewidentnie obrócił się ...kopie teraz całkiem inne okolice. No a przykopać już nieźle potrafi ;-)
 
Ej, nie straszcie, co :szok::no: Moja Hana chyba wcale nie śpi, ciągle mnie ładuje po czym się tylko da, nawet w nocy. Aż strach pomyśleć jaka będzie. Szymon mnie mało kopał, nie rzucał się tak w brzuchu, ale też nie wiem jaki by był :-(Natomiast starszych dzieci nie pamietam, stara juz jestem :-D
 
Phel z roznica rozm miedzy nerkami to moj dok rodzinny mnie uswiadomil, a z usg moj gin, bo do konca nie jest pewien czy ta moja zyrafa faktycznie poleciala az 50% w dol...czy asystentka zle pomierzyla...
Jak stwierdzil sterydy malemu nie zaszkodza, a my mozemy byc spokojni bo po 48h juz wpelni dzialaja.
Nasz bobas ma teraz 1858g i ostatnio w niedziele znow bylismy na ip, bo skurcze znow sie pojawily...ale powiedzieli, ze teraz to juz co jakis czas beda...
 
reklama
Tu mam kawałek wypowiedzi urologa dziecięcego odnośnie nerek :happy:
".....Pocieszający jest fakt, że wiele obserwowanych w czasie ciąży poszerzeń górnych dróg moczowych ustępuje po porodzie lub w pierwszych miesiącach życia dziecka i nie wymaga leczenia zabiegowego".
 
Do góry