reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Gratuluję udanych wizyt :-)
Co do żelaza, to ja nie biorę, choć ostatnio miałam taki wynik jak Felidae :szok: i mój gin powiedział, że jest on w granicy normy ciężarnej. Zmieniłam natomiast zestaw witamin na Vita-min plus mama i one zawierają żelazo lepiej przyswajalne, te ferochel. Wydaje mi się, że hemoglobina się podniosła po nim, bo czuję się jakby inaczej, lepiej.
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt :-)
Co do żelaza, to ja nie biorę, choć ostatnio miałam taki wynik jak Felidae :szok: i mój gin powiedział, że jest on w granicy normy ciężarnej. Zmieniłam natomiast zestaw witamin na Vita-min plus mama i one zawierają żelazo lepiej przyswajalne, te ferochel. Wydaje mi się, że hemoglobina się podniosła po nim, bo czuję się jakby inaczej, lepiej.

ja mialam przez jakies 3 miesiace ta hemoglobine na 11,2 i wtedy tez nie bralam dodatkowego zelaza, bo wlasnie jest to dolna norma ale jeszcze norma:) no ale jak spadla ostatnio do 10,5 to zaczelam ;-)
wlasnie biore od poczatku ciazy Vita-min plus mama, ale mi to zelazo w chelacie chyba niewiele pomaga, bo hemoglobina tak czy siak od poczatku ciazy sporo poleciala. teraz ze wzgledu na kwasy DHA przerzucam sie na Vitaminera, w ktorym jest 200% dziennej zalecanej dawki zelaza. no i do tego mam ta kuracje Feroplexem... ciekawe czy cos to da :confused:
 
m vita miner dha przed tymi, vita-min.... zobaczę, za dwa tygodnie idę na krew, to sie okaże, jak spada, to wrócę do vitaminera.

A co do zdjęć, to moich się nie da zrobić print screenem :-( Jak robię, to mi małą kropkę w paincie zapisuje.
 
Alex no u was to z płcią faktycznie pomyłki być nie powinno :-D śliczne zdjęcia!
Bishopka ja ostatnio też miałam hemoglobinę 11,2 i też żelaza mi jeszcze nie przepisał tylko kazał w diecie pilnować i dziś robiłam morf i utrzymuje się 11,3 :tak:co mnie bardzo cieszy bo zatwardzenia po żelazie w poprzedniej ciąży wspominam do dziś :-D
Dodatkowo przeżyłam dziś glukozę ale nie powiem było dużo gorzej niż z córą :baffled: choć nie wiem ile w tym winy glukozy bo po powrocie zmierzyłam ciśnienie i wyszło szalone 80/50 :szok:wyniki po obciążeniu i Coombsa obieram dopiero przed wizytą
 
alex Ale przystojniak z Boryska! Już sobie obrasta w tłuszczyk :-D Mój Antek to miał takie chudzieńkie te łapki na usg :-(

A co do hemoglobiny to ja mam 10,3 i od samego początku mi leciało ..:-(
 
aaa19 Borysek będzie kawał zwierza :-) kopytko ma atletyczne po mamusi :-D

Tasia dokładnie robiłam tak jak White, ale od początku mi nie wychodziło, więc musiałam trochę ankzoc pomęczyć :-) ale okazało się to bardzo proste i tym o to sposobem wyłapałam kilkanaście fajnych fotek i stworzył się mały album, dorzucę jeszcze później pare i powstanie kiedyś śliczna fotoksiążka :-)
 
Ja dzisiaj uskuteczniam dietę buraczaną, barszczyk, a do tego jeszcze krokiety z mięsem i buraczki tarte. za 2 tygodnie się okarze czy jeszcze trzymam się w normie. Ostatnio był wzrost do 12,3 więc całkiem, całkiem.
 
reklama
Do góry