reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

Dziewczynki gratuluję wizyt.
Smile, Tasiu, 04.04 , to fajna data, lecz mój gin twierdzi, że ja przenoszę, to życzę Wam rozwiązania w wymarzonym czasie. Smile miałaby z głowy prezenty dla męża i taty :-)
Felidae, mniejsze dziecko =lżejszy poród.
 
reklama
Fel - zazdroszczę.. Ty już na finiszu :) I ciesz się z małego dziecka ;). Powinno być latwiej przy porodzie.

Bishopka - ja 04.04 będę miała 37 6/7. Mogę więc rodzić. Chyba okna umyję przed wizytą :p
 
dzięki
ogólnie byl kłopot z pomiarem to może i mniej dokładnie niż zwykle wyszło.
pierwszy synek urodził sie 2900 więc obstawiam, że Olek max 3200 będzie ważył.
Lenka dr mówiła, ze ostatni jej sie duże dzieci trafiały...4200 i 4500 :-) jedno w piątek drugie we wtorek :-) i z jednym robiła CC, 5 poród, tylko dzidek owinął sie pępowiną i była konieczność cięcia.
 
moncia110, trzymam kciuki żeby dzidziuś jeszcze troszkę posiedział w brzuszku i podrósł

Smile - gratuluję wizyty !

Felidae - gratuluję wizyty ! 2,8kg to nie aż tak mało, a jeszcze pewno maluszek nadgoni
 
Smile- dobrze ze z Frankiem wszystko ok:p trzymaj sie kolejki:-Dja jestem przed Toba i tez bym chciala urodzic na poczatku kwietnia:-)
Falidae- moge Cie pocieszyc ze moj Alan wazył wiecej tylko o 50g od twojego maluszka;)ur.3070g jakos kolosa nie usmiecha mi sie wypychac z mojego łona:-Dwole takiego do 3100:)
Monicia110- trzymam za was kciukasy!!
 
monic moja siostra dziś urodziła naturalnie córę 4500g i 60cm. I poszło jej dużo szybciej niż przy pierwszym porodzie. Więc jeśli lekarze nie będą mieli innych przeciwwskazań to możesz się nastawiać na SN

ale z tego co wyczytałam na ogólnym, to jest to jej drugie dziecko, a ja skoro jestem po cc to tak jak bym pierworódką była, więc jak dziecko będzie duże to i tak chyba będą chcieli kroić... no zobaczymy, za około 3 tygodnie się wybiorę do szpitala na kolejne pomiary. Może jakimś cudem nie będzie już młody rósł tak szybko ;-)
ale siostrę podziwiam mimo wszystko, nawet jeśli poszło łatwiej, to i tak brzmi to niewiarygodnie :-)
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt! :tak:
A za leżące i "szyjkowe" trzymam kciuki! :tak:
Kwiecień i wiosna już niedługo, choć dziś u mnie prawdziwa zima i śnieg po kolana :sorry:
 
reklama
Fel- pamiętaj,ze pomiar usg chyba taki dokładny nie jest.:tak: a 3,2kg to tak ok. Może urodzisz w 42 tygodniu to młody nazbiera tłuszczyku:-p

monic- 3 mam kciuki żebyś urodziła naturalnie(, tak jak sobie wymarzyłaś) i aby mimo" małego kolosa", dała dzielnie radę:tak:

smile- gratuluję pomyślnej wizyty:tak: i też 3mam kciuki za 4 kwietnia:-p
 
Do góry