reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki u lekarza - czyli relacje z wizyt, oraz zdjęcia USG :)

oliwka super że wizyta udana, dzidzia rośnie i trzymam kciuki za łożysko!!!
Muro bądź dzielna, trzymaj się diety i życzę Ci wytrwałości :tak:
Phelania super że wyniki ok, trzymam kciuki za hemo;-)

Elluś Ty dzielna wojowniczko, wytrzymaj jeszcze troszkę, a na miejscu Twojego męża wykupiłabym Ci mega karnet na masaże po urodzeniu, zasługujesz jak nikt :*
 
reklama
mm83 zamierzasz rodzić w Orłowskim? na kiedy masz termin? ;-) ja tam młodą rodziłam i 2 razy na patologii leżałam i bardzo dobrze wspominam i chyba teraz też się zdecyduje na ten szpital :-)
podobno teraz znieczulenie jest bezplatne?
 
tak ja tam bede rodzić:) termin mam na 26.04
ordynatorem ginekologii i poloznictwa jest tam moj lekarz, u którego się leczyłam zanim zaszłam w ciążę (robił mi tam laparoskopie w lutym 2012) i jak zaszlam w ciaze (z racji ze mam wade macicy a jemu ufam bezgranicznie) to postanowilam zostac dalej jego pacjentka i prowadzi moja ciążę (i jestem z tego bardzo zadowolona) i dlatego na pewno tam bede rodzic:)
ogolnie mam wskazania do cesarki przez ta wade macicy ale jak sie mala dobrze ulozy to moze i naturalnie pojdzie.. nie pytalam o znieczulenie... ale widzialam ze w programie szkoly rodzenia jest info ze beda o tym mowic... wiec wszystkiego się dowiem:)

ja ogolnie bylam juz w tym szpitalu dwa razy (raz wlasnie laparoskopia) raz w 11 tc z krwawieniem i ogolnie znam tam juz wiele pielegniarek, lekarzy i poloznych wiec nie wyobrazam sobie rodzic gdzie indziej... wiadomo warunki lokalowe są jak w każdym szpitalu bez rewelacji, ale dla mnie najwazniejsze ze lekarze są kompetentni... czytalam opinie na stronie gdzierodzic.pl i wszystkie od momentu zmian (tj po 2010 roku) byly ok i chwalą ten szpital...
 
Jak dla mnie najważniejsze jest to, że oddział neonatologiczny ma III stopień referencyjności. Ale faktycznie wszystkie położne są cudowne :-)
To jak już się czegoś dowiesz jak jest teraz to będę wdzieczna za info ;-)
A to jakie zmiany były w 2010 roku?
 
reklama
a wiec melduje ze ja juz po pierwszych zajeciach w szkole rodzenia...
i znieczulenie w Orłowskim jest bezpłatne i co wiecej lekarz ktory o tym opowiadał mowil że namawiają kobiety aby je brały... wiec chyba nie ma u nich problemu z jego dostaniem...

ogolnie jestem zadwolona z tego wczorajszego spotkania... mielismy o dolegliwosciach w ciazy, diecie, porodzie, itp.. i ogolnie można bylo zadawać pytania wiec duzo moich wątpliwosci zostalo rozwianych:)
 
Do góry