reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

jak ja sie ciesze, że mieszkam na wsi, w dość dużym domku, z ogrodem....mam nawet kury i strusie... Dom wybudowali rodzice 8 lat temu, mieszkamy w nim ja z mężem, siostra i mama... salon 40mkw, 3 łazienki... w bloku bym chyba nie wyrobiła...
 
reklama
Zazdroszcze dziewczynki że w domach mieszkacie.
My w 2 pokojówym musimy się jeszcze przemeczyć 1,5 roku .Już budowane jest Nasze nowe osiedle i tam wypatrzone nowe mieszkanko z wyjściem do ogrodu .3 pokojowe +2 łazienki ,kuchnia (nie chce już aneksu)i ogródek ,i taras.
Już się nie mogę doczekać .To mieszkanie sprzedamy odrazu bo jest duzo zapotrzebowanie na tak mały metraż w centrum ,a za te same pieniądze kupuje sie w innej dzielnicy większe mieszkanie .
Marzy mi się dom ,z dużym ogrodem .Ale niestety narazie marzenia muszą poczekać.
I jak zamieszkamy w nowym mieszkanku to przygarne jeszcze jednego kota płci meskiej.Moja kotka potrzebuje towarzysza życia .:-)

Kupiłam taki laktator Laktatory - Laktator elektroniczny intelig. Avent ISIS iQ UNO - Avent ,wydaje mi się że nie przepłaciłam ,chciałabym go wypróbować ale nie mam narazie na czym.
Mam nadzieje że dzięki temu urządzoniu nie będę ubezwłasnowolniona.Odciągne pokarm i C będzie mógł nakarmić mała a ja wyjść z domu.
O to mój plan

Aha zaopatrzacie się na wszelki wypadek w jakieś mleko modifikowane dla noworódków w razie gdyby były problemy z karmieniem ?
 
lenka, nie ma chyba potrzeby.. w razie co sie podjedze do apteki, a po co ma juz stac i marniec, albo sklepy calodobowe, to chyba w kazdym miescie sa ;-) ja kupilam przy Filipie i sie przeterminowalo :eek: w ogole nie ruszylam, chcialam pozniej, po skonczonym 8 mies i bylo juz przeterminowane. bez sensu.
 
Aha zaopatrzacie się na wszelki wypadek w jakieś mleko modifikowane dla noworódków w razie gdyby były problemy z karmieniem ?
lenko - ja mam dwa rodzaje, ale nie dlatego, że kupiłam, że sie boje czy cos, tylko dostałam od szwagierki której się zostały dwa opakowania rózne. Bebilon i NAN. Jedynki ofkors. Więc jak mi się nie przydadzą - a mam nadzieję, że nie to z chęcią oddam którejś z Was.
 
Dziewczyny mam dwa pytania:
1. Które chusteczki pampers są lepsze- sensitive czy babyfresh? Tych pierwszych jest trochę mniej w paczce, ale czy dla noworodka będą lepsze- tzn czy jest mniejsze ryzyko, że będą uczulały? Bo w carrefourze jest znowu promocja- 6 pak za 26 zł, więc myślę, że warto.
2. Co sądzicie o pieluszkach pampers premium care?
 
laurka nigdy nie zwracalam uwagi na takie rzeczy, ktore chusteczki bardziej uczulaja. generalnie ja lubie pampers, nivea. kup jakie uwazasz, to jest loteria jak dziecko zareaguje i tylko metoda prob i bledow mozesz zobaczyc ktore chusteczki uczulaja. generalnie jak dziecko nei jest alergikiem to nic nie uczula:)
mleka tez nigdy nie kupowalam w razie W.
 
Dzięki Morgaine. W takim razie kupię chyba te sensitive... Chyba, że w poniedziałek już nie będzie, bo to ostatni dzień promocji.
 
reklama
laurka ja mam te babyfresh i one się u nas sprawdziły ale tak jak pisze Morgain trzeba wypróbować na własnym dziecku.

lenka ja też myślę o zakupie mleka tak na wszelki w. mieszkam na wsi i nie wyobrażam sobie że w nocy jak mały będzie ryczał ktoś pojedzie mi po mleko!!! Poza tym u mnie z całodobowych to chyba tylko żabka w mieście otwarta hehehe, tylko jeszcze nie wybrałam jakie mleko a TY?
 
Do góry