reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

fakt, te z pluszakami bombowe :tak:, ale te szczęki dla mnie masakra. Znajoma miala dla synka - ohydnie to wygląda u dziecka w buzi :no:
 
reklama
mnie tez sie nie podobaja te z zebami...okropne grrr


edit: poniewaz dzien bez zakupow to dzien stracony, to wczoraj i dzisiaj dzien nie zmarnowany;) wczoraj narzuta/koc do sypialni a dzisiaj perfuma dla malza, puder i torebka dla mnie:-D
 
Ostatnia edycja:
torebka nie dla mnie...zreszta zobacze na zywo:)
kupilam malzowi perfume w yves rocher i jako gratis dorzucają torebkę, ostatnio byla fajna, zobaczymy jaka bedzie teraz, bo na fotce wygląda na b.elegancką a gdzie ja teraz taka elegancka pójdę, na porodówkę ?:-D .... :)
 
hehe.. ja dzis was nie nadrabiam, bo nie mam sily i czasu, ale na zakupowy musialam wejsc :-D no pokaz torebke, pokaz :-) dla kogo bedzie?

morgaine
, pana metke mam na aukcji ;) jak chcesz to bierz, ale mamy w stalej sprzedazy teraz i bedziemy domawiac, to mozesz sobie kupic, jak dziecko sie zacznie slinic na takie zabawki. ja ci gratisa dorzuce, z ceny nie ma co spuszczac, bo minimalny narzut mamy na tym ;-)

asiunia
, zebowe straszne, ale pluszakowe super! ale to latwo samemu zrobic, przyszyc do tego uszka od smoka i juz :) fajny pomysl!

ja musze dokupic koniecznie torbe do wozka i konieeeecznie te bluzki do karmienia, no naprawde. a przy tym musze chlopakom kupic co najmniej 2-3 pary spodni na leb!!! robilam remanent ostatnio i nie maja zadnych dresow, wszystko za male albo podarte, a w polowie dzinsow czy innych spodni maja przetarte kolana, albo juz dziurawe nawet. co za masakra, jeszcze do niedawna Fiol oddawal Masiowi spodnie, ktore ywgladaly jak nowki, a teraz!? chyba lataja na kolanach non toper? nie wiem???

i zapomnialam, mam juz lozeczko skrecone :-D hihi. jutro moze uda sie je odpowiednio postawic juz, to zrobie foty.
 
ale że co... mój ulubiony wątek i tylko jeden post...of course aenye:-D

pana metke kupię of course;-)
torebkę...idę szukać linka...ale pierwsze nadrobię inne wątki...
 
podoba mi sie ten pan Metka...moj mlody uwielbial metki bawil sie kazda jaka spotkal :-D to teraz mi powiedz aenye jak sie pan Metka bedzie nazywal po angielsku to poszukam na ebayu :-D:-D:-D
 
Dzięki dziewczyny za rady. Kierując się zapachem, na razie kupiłam baby fresh. Tylko coś na promobaby.pl oszukali, bo za 26 zł był nie 6-pak tylko 4-pak. Ale jak na pampersa to i tak cena nie jest zła, bo te 6,5 to przecież nawet gorszych firm tyle kosztują. Co do pieluch, to kupiłam new baby 2, bo w sumie bardziej się opłacało od premium care. I wiecie co, jak już kupiłam te pampersy, to dopiero dotarło do mnie, że to już tuż tuż :-D
 
reklama
laurka ja kupiłam te pampersa sensitive duo pack, tak na początek tylko, a później mam zamiar uzywać biedronkowych dada tych zielono białych-jak dla mnie są rewelacyjne, swietnie nawilżone, pieknie pachna, nie drą sie w rękach jak np. huggiesy, no i cena 3,99 zł za opakowanie, nigdy nie uczuliły mojego starszaka, polecam:)
 
Do góry