reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

reklama
ja tradycyjnie polecam ikee ;-) mam satynowa, 200x200. ale bawelniana tez jest zajebista. nic sie z nimi nie dzieje i nie sa drogie.

mam ochote na nowa posciel dla nas :D moze jutro poszukam sobie czegos, yhy :-D
 
Ja polecam pościel tej firmy: Cotton World - Pościel . Mojego wzoru już nie ma na stronie. Mam haftowaną, o bardziej stonowanych kolorach. Jakościowo jest bardzo dobra. Nigdy nie lubiłam bawełny, ale ta jest tak elegancka, że śpiąc pod nią tuż po wykrochmaleniu, czuję się jak w hotrlu pięciogwiazdkowym :-) Mam też satynę bawełnianą, ale cotton world zdecydowanie bardziej mi odpowiada :-)
 
Ja nie lubię krochmalonej pościeli, zbyt sztywna jak dla mnie... wolę wyprana i ewentualnie wyprasowaną, ale tylko jak mi się chce ;-) tak to prosto ze sznurka zakładam i już ;-)
 
Aenye, ja przez jakiś czas też nie pamiętałam, ale ta jest w dużej mierze biała z haftowanymi motywami, więc bez krochmalenia nie ma tego efektu. Poza tym ja uwielbiam taką sztywną i pachnącą pościel, mmmm :-)

A prasowanie o już w ogóle- u mnie obowiązkowo :-) I bawełnę i satynę bawełnianą muszę wyprasować. Mam jeszcze rezerwową korę, której nie lubię i zakładam w ostateczności i tej jako jedynej nie prasuję.
 
Ostatnia edycja:
Ja nie lubię krochmalonej pościeli, zbyt sztywna jak dla mnie... wolę wyprana i ewentualnie wyprasowaną, ale tylko jak mi się chce ;-) tak to prosto ze sznurka zakładam i już ;-)

ja robie dokladnie tak samo :-) jak sobie przypomne posciel akademikowa ktora byla tak wykrochmalona ze trzeba bylo sie nameczyc zeby ja rozdzielic zeby koldre wlozyc do srodka brrr :-D
 
ja tez tylko piore i zakladam ;-) zadnego prasowania!

ale wlasnie sie zabieram za torbe do szpitala i za prasowanie ubranek.. jesu.. ile tego! a powiedzcie, co w tej torbie? gdzies byl jakis watek o tym, co mam wlozyc do torby? zebym nie zapomniala o czyms waznym ;-)
 
aenye nie szalej!! pakujesz torbę już?? przeca jeszcze miesiąc został!!
jenyyy ja nawet nie wiem czy w tym tyg. zdążę ją spakować.
a co do środka?
no nie wiem, brzucha i małża nie zapomnij, a reszta jakoś pójdzie;-)

aaa ano koszule do rodzenia te z hmu za dyszkę co wyrwałaś i stanik sobie weź.
lansinoh też;)

edit: hehe kto by tam pościel prasował!!
no chyba że dla dzidzi :-D
 
reklama
ty, no brzucha nie ma na mojej liscie :-D :-D :-D dobrze, ze powiedzialas, moglam zapomniec!

ale lansinoh - dobra mysl.

a ile pampersow i ile paczek podkladow? jedna paczka podkladow styka? i 15 pampersow?
 
Do góry