reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

aebye ja na porodówkę nic nie biorę, bo u mnie w szpitalu generalnie to nie trzeba mieć ciuszków, tylko na wyjście. także na porodówce mi ubiorą w swoje ciuchy, a ja potem jak dojdę do siebie i mi sie nie odmieni to sobie Małą przebiorę.
na wyjście to też mam miszmasz w głowie (czy ktoś wie jak się pisze 'miszmasz'?)
bo mam ciuszków co nie miara na rozm. 52 a wiem że je raz ubiorę więc nie wiem co.

no tak największy problem to te ciuchy. ja wezmę 3 komplety do szpitala bo więcej nie zamierzam siedzieć tam plus na wyjście 2 komplety żeby zdecydować na miejscu (myślę że jak już urodzę to niezdecydowanie odejdzie wraz z wodami płodowymi;-)
ja też biorę taką torbę 'na fitness', a taka mała na kółkach spoko, ale laski miały takie duuuże walizki!
no i naszykuję w domu 'porcje' podkładów, ew. pieluch do dowożenia. ręcznik wezmę jeden a potem M dowiezie, cholerstwo miejsca zajmuje z tym szlafrokiem.
no i piżamy na zmianę. matko ile tego będzie...mnie się jeszcze nie chce pakować. i tak się nie zmieszczę w moją torbę, to po co już mam się stresować?:-D
Ja biorę 3 zmiany ciuszków dla córci, jeden na porodówkę wlasnie w siateczce tak jak piszesz. W sumie jestesm w trakcie pakowania ciągle i wlasnie sie zastanawiam. Wypakowalam te pieluchy i jakies takie małe mi się wydają.

hahha no tak, te bejbusie ta takie malusie że te pampery i tak za duże na nie!
 
reklama
mi sie wlansie pampersy wydaja za duze :-D

w oogle to kupilam takie bezowe, nie zolte, Premium Care i sa jakies dziwne. hm.. i maja fioletoworozowe aplikacje, hehe ;)

bosz no juz wyjelam wsio do torby, ale nie spakowalam, no i nie moge sie zmusic do prasowania!!!

a co z klapkami? oddzielne pod prysznic i zwykle czlapki??
 
ja biorę osobne pod prysznic i osobne kapciochy baleriny;-)
ja też mam te premium care. nie widziałam tych żółtych co to kupowałam dla moich łobuzów!

p.s. obciełam młodemu włosy wczoraj ;-( miał takie loczki dlugie, piękne, grzywę, tak machał główką i włoski mu latały!!! ale czesać się małpka nie chciała a bałam się do fryzjera bo ostatnio beczałi nic się nie dało zrobić, a nie chcę żeby się zraził.
poczekam pół roku i spróbuję znowu. (obcielam go na 18mm)
ale śliczne miał te włoski1!! śliczne!!! tak mi żal....ale już niedługo będą długie włoski znowu;-)
a Starszak ma loczki-kędziorki:0) ehhh jak ja ich kocham, of course dla mnie są najpiękniejsi, jak każde dzieciaki dla mamuś, tatusiów i babci:)
może wstawię jakie fotki...kiedyś
 
hehe, morgaine, moj Fiol tez mial takie cudne loki! i tez obcielam, bo goraco mu bylo latem. do dzis ma loczki, jak zapuscimy, ja bym nawet chciala, zeby mial dlugie, ale on jak tylko zobaczy, ze D sie obcina, albo Maksia obcinamy, to tez chce byc obciety. no a Maksowi wlosy rosna na potege, ma proste jak druty i rosna w gore ;-) takie sztywne, smiesznie. wiec musimy czesto obcinac, raz na miesiac najmniej.
 
spakowałaś tą torbę dziołuszka??
pewnie jeszcze nie znając Ciebie :-p
Młodemu też szybko rosną włosy, za to Starszakowi to prawie w ogóle!! ale za to kędziorki ma już fajne (ostatni raz obcinałam go w czerwcu rok temu i dopiero teraz trzeba iść do fryzjera!!)

a ja na obiad placki ziemniaczane:) mniami
 
ja pitole, mnie to logistycznie przerasta. juz wszystko sobie przygotowalam i dalej d..pa. no bo nie wiem, co spakowac do pierwszej torby, co do drugiej i jak ja mam to ze soba zabrac niby!?

jak przyjade do szpitala musze miec szlafrok, klapki, skarpety, koszule - zanim zacznie sie porod.
na porod inna koszula, rzeczy dla malucha, inne *******iny.
po porodzie jeszcze inne bajery. nie.
wole miec wszystko w 1!!! a nie zmiesci mi sie, no way!!!

nic, ide skolowac wieksza torbe, pozycze od rodzicow. cholerstwo z ta torba!!!
 
Aenye, co do szlafroka to wlasnie przyszedl moj kupiony na allegro razem z koszulami do szpitala i jest wyjątkowo mały, tzn zabiera malo miejsca w torbie i kosztowal grosze, do tego jest cienki.
Jestem mega zadowolona z koszuli :-) Swietnie leży, miła w dotyku, rozciągliwa i do karmienia bedzie super (wzielam szarą) . Nie wiem jak ta druga, ale zawsze jakas rezerwa.

Koszula koszulka nocna ciążowa do karmienia L = XL (1485117030) - Aukcje internetowe Allegro
koszula koszulka nocna ciążowa do karmienia L = XL (1488816678) - Aukcje internetowe Allegro
a to szlafrok
L= XL frotte SZLAFROK do porodu i do domu PROMOCJA (1490362449) - Aukcje internetowe Allegro
 
dziewczyny ja mam to samo z torbą, masakra jakaś, chyba popakuje sie w 10 reklamówek, ponumeruje i mąż mi bedzie wg instrukcji dostarczał; reklamówka nr 1, reklamówka nr 2 itd:-D...spakowałam co mogłam, reszta leży w szafkach ...a ja mam lepsze samopoczucie że zrobiłam coś w temacie:-)))))
 
reklama
no ja też będę miała problem, bo torbę mam małą.
ale dotychczasowy system mi się sprawdził.
jadę z jedną torbą z niezbędnymi rzeczami na pierwszą dobę, resztę dowozi mąż.
wygląda to tak że wchodzę do szpitala rodzić z jedną torbą, a ze szpitala mąż wynosi reklamówki, torby i pakuje nas auta pół godziny hahaha
 
Do góry