reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Hatorska, co do pościeli to ja polecam z satyny.

A co do warunków mieszkalnych dla niemowlaka to i tak nikt mnie nie przebije .
Londyn, niby blisko centrum, ale dzielnica dla ciemnoskórych i klasy robotniczej, mieszkanie duże 4 pokojowe z kuchnią, ale w nim ok 10 osób :-) My w małym pokoju z dzieckiem, a za ścianą chłopaki w wieku imprezowym, muzyka na całą parę, w kuchni syf i śmieci wysypujące się ze śmietnika, w windzie zasikane.... ach.. nie ma to jak wspomnienia. Wytrzymalismy tak 10 miesiecy, a dziecku nic nie jest :) Nawet szybko zasypiało jak na takie warunki i przesypiało całe noce :-):-) Co nas nie zabije to nas wzmocni :-)
 
reklama
Ale to wątek zakupowy przeciez, więc nie będę tu marudzić. Musiałam się wygadać, bo choć w ciąży jestem niesamowicie zrównoważona, to nie wytrzymałam. Mogłabym jeszcze marudzic i marudzić, ale wróćmy do tematów np. pościeli :-) bo dawno nikt nie pisał o tym.
ktoś coś o pościeli? :-D usłyszałam i przyleciałam:-)

bawełna satynowa, flanela ;-)
Hatorska,
A co do warunków mieszkalnych dla niemowlaka to i tak nikt mnie nie przebije .
Londyn, niby blisko centrum, ale dzielnica dla ciemnoskórych i klasy robotniczej, mieszkanie duże 4 pokojowe z kuchnią, ale w nim ok 10 osób :-) My w małym pokoju z dzieckiem, a za ścianą chłopaki w wieku imprezowym, muzyka na całą parę, w kuchni syf i śmieci wysypujące się ze śmietnika, w windzie zasikane.... ach.. nie ma to jak wspomnienia. Wytrzymalismy tak 10 miesiecy, a dziecku nic nie jest :) Nawet szybko zasypiało jak na takie warunki i przesypiało całe noce :-):-) Co nas nie zabije to nas wzmocni :-)

ehhh a dzieci w ciszy wychowywane mają problemy z przespaniem całej nocy...
mój Młody w dzień przy radiu spał bo inaczej się budził po 15 minutach, a tak przynajmniej godzinkę przespał... tak niektóre dzieci to tylko godzinkę a nie cztery!!
 
Ja osobiście bardzo lubię bawełnę satynową i kupowałam na allegro cały komplet za ok. 100-120 zł (poszwa 200x200, 2xposzewka 50x60 i 2xposzewka 70x80 - kompletowałam sama z tego co oferował sprzedawca) i jestem bardzo zadowolona, nie spiera się, jest miła w dotyku i nie zaciąga się tak jak satyna
 
hatorska - polecam bawełnę satynowaną albo flanelę, choć o tę drugą dobrej jakości to naprawdę ciężko.
Ja bardzo lubię andropolowskie wyroby, wiem że mają bardzo dobre, wysoko gatunkowe rzeczy, choć trzeba za nie sporo zapłacić. Moim zdaniem warto. Sklepy internetowe - Producent Tkanin Andropol S.A. - obrusy tkaniny przdza pociel hotel producent tkanin konfekcja pocielowa komplety pocieli konfekcja stoowa HoReCa obrusy HoReCa - www.andropol.pl tu są ich sklepy internetowe, kiedys wystawiali się tez na Allegro.

baby dzieki za linka, fantastyczne wzory, no i mają rozmiar, który mnie interesuje (200x220). Powiedz jak jakościowo - kolory i faktura tkaniny po kilku praniach?
 
Mam tą posciel ponad rok i piorę przynajmniej raz w miesiacu każdą a mam dwa komplety i nie spiera się kolor, fajna jakościowo, materiał też nie traci na jakosci, nie robi sie taka szmaciana jak niektóre, jestem z niej bardzo zadowolona :) sprzedawca też uczciwy (przynajmniej był wtedy) licytowałam na jednej aukcji a kompletowałam z kilku :)
 
reklama
a widzisz szkoda że nie wiedziałam o tym kompletowaniu z kilku aukcji...
ten sprzedawca ma też b.dobre gatunkowo prześcieradła i ładne i cena też ok.
pościel mam dopiero od miesiąca, ale wzory są ok i gatunkowo na razie też wydaje się być ok. skoro mówisz że po praniu się nie spiera to może jeszcze jeden komplet zamówię...
 
Do góry