reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

powiem Wam, że ostatnio na SR położna pokzaywała nam jak trzymac maluszka do kąpieli - bułka z masłem, jedną ręką wystarczy, ale ja i tak kupię wannę profilowaną :-p i na tetrze będę kładła
 
reklama
Beata87 jakie śliczne łóżeczko takie właśnie chciałam białe ze skrzynią, niestety ma zwykłe sosnowe szczebelkowe, a trudno zakupię pojemnik jakiś (może coś w ikea znajdę) a pięknie ubiore i też bedzie ślicznie
 
a ja znalazlam próbki Hipp oliwki do ciala dla niemowlaków, takie male buteleczki, ktore dostalam w szpitalu jak rodzilam Mlodego!! czyli 2 lata temu:) data waznosci ok ale chcialam wyprobowac na sobie i wiecie co. super jest!!
ja chyba jednak nawet dla siebie zrezygnuje z balsamu, bo super szybko sie wciera, super sie wchlania i skóra jest naprawdę fajna po tym Hippie.
chyba to co mam dla Malej pierwsze wyprobuje na sobie i w ogole przerzucę się na serię Hipp ma dobra opinie ale nigdy nie uzywalam. a teraz wydaje mi sie lepsza od JJ i Nivea. przynajmniej oliwka.

p.s. ja od jakiegos juz czasu, jak brzuch duzy, balsamuje sie od ud w górę;) na lydki nie mam sily sie schylac hahah czy wy tez tak macie? tzn. dam radę ale mi się nie chce męczyć;)
lenistwo w tej ciąży na maxa!!
 
Morgaine ja oliwkami maziam się od 3 mca ciąży :-) od ud po piers

miałam juz nic małemu nie kupować... wlazłam do Pepco i kupiłam dwie koszuleczki i spodenki już na lato :-p
 
reklama
laski nie mówcie mi o zakupach,c iągle coś kupujecie i kupujecie a ja się zawzięłam i tyle! z adużo tego mam, a wszystko kusiiiiii. ostatnio w hm-ie widzialam taką kurtkę! no boska! nie kupiłam:) poszłam na chłopięcy i się na koszulkach dla chłopaków wyżyłam:)
heh jak się tak w megapakę człowiek zaopatrzy to nie ma tej przyjemności ciągłego dokupowania ciuszków... ehhh już za późno:(
 
Do góry