reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Kobitki, zerknijcie na ta aukcję i podpowiedzcie mi, czemu to łóżeczko takie tanie ? Jak sądzicie?

Łóżeczko Dziecięce, zdrowe, nowe. Okazja, !!!! (1462740358) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Bo jest nielakierowane i, mam zdanie podobne do nati, bo tyle jest warte zwykłe, sosnowe łóżeczko. Niestety meble dla dzieci i wszystko dla dzieci są drogie niemożliwie. W tym kraju (i nie tylko) zarabia się na ślubach, dzieciach i pogrzebach.

Piszecie o kosmetykach dla dzieci. chyba sie nic w tej kwestii nie zmieniło, ale Hipp jako jeden z niewielu - a dwa lata temu jako jedyny - miał kosmetyki o 1 dnia życia dziecka.
Oliwka Hippa jest faktycznie rewelacyjna i z olejkami naturalnymi.
Ja czytałam i wiem z SR, że na początku najlepiej nie uzywać mydeł w płynie i szamponów i mleczek- zwykłe mydełko dla dzieci i oliwka. Po około miesiącu można zmienić. A emolienty stosować tylko wtedy, gdy skóra tego potrzebuje, bo zrobi się problem, gdy mimo stosowania u dziecka wystąpi problem - czym wtedy myć?

Gratuluję udanych zakupów. Ja się już powiedziałam stop, bo nie mam miejsca! Jedyne czego mi brak to jakiś sukieneczek na lato, ale to już po urodzeniu Anielki będziemy kupować, lub poprosimy o stosowne prezenty :)
 
reklama
Ja mam jeszcze do kupienia całą aptekę, wanienkę, przewijak, a pieniędzy brak cholerka...w poniedziałek będzie wypłata, ale tak kiepsko z kasą stoimy,ze szok....mój przez ten cholerny remont nie pracuje, bo ktoś to wszystko musi robić. No nic, zobaczymy...
 
ehh.. kasa kasa kasa... może zrobimy skok na bank? :-D dobrze, że jest allegro, lumpiki i znajomi, chociaż niektóre rzeczy muszą być nowe

a ja znowu zrobiłam rundke po mieszkaniu wózkiem hihi, już nie mogę doczekać się spacerków ahhhh
 
ja dzisiaj spędziłam większość dnia na allegro, ale po to, aby pooglądać ciuchy dla...siebie ;-) dużo jest fajnych rzeczy, ale...skąd mam wiedzieć, jakie będę mieć po ciąży wymiary :dry:i trochę ryzykowne teraz kupować np. spodnie...
ale co pooglądałam, to moje :-D
 
reklama
Do góry