reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

dziewczynki, to i ja idę do was po poradę, nic nie przychodzi mi do głowy, teściu obudził się,że chce nam coś kupić , tzn Natalce oczywiście ;) jest za granicą i mam wybrać co chce, tylko ,że z większych rzeczy to mamy już wózek, komodę, łóżeczko, pościel..brakuje tylko drobnicy,więc nie chce mu robić listy kosmetyków czy coś takiego, macie jakieś pomysły o czym nie pomyślałam... moja pierwsza myśl to właśnie leżaczek jakiś fajny, macie jakieś typy allegrowe?
 
reklama
A może karuzela na łóżeczko?
też fajny pomysł:) może też będę pazerna i powiem mu,że nie mogę się zdecydować czy to czy to i wtedy kupiłby obydwie rzeczy pewnie;)))) ale to żarcik oczywiście, choć nakręcił mnie w sumie sam mówiąc ,że to ma być coś super, bo to jedyna wnuczka itp, mąż jedynak,hehe;)) podobno w planach był wózek, był zdziwiony,że już mamy, no to idę poszukać karuzeli ciekawej;)
 
Morgaine - a Bobas czemu był skrytykowany? Przeoczyłam coś? Kupiłam go ze względu na brak dodatków zapachowych,bo rozważałam Dzidziusia.
A z tym Jeleniem - znalazłam go w necie na Allegro i sie okazuje, że jest cała gama tych środków - od mydła w kostce przez mydło w płynie, płyn do prania i proszki - do białych i kolorowych. Robi to Pollena Ostrzeszów. W Rossmannie znalazłam tylko mydło w kostce i w płynie.
 
dziewczynki, to i ja idę do was po poradę, nic nie przychodzi mi do głowy, teściu obudził się,że chce nam coś kupić , tzn Natalce oczywiście ;) jest za granicą i mam wybrać co chce, tylko ,że z większych rzeczy to mamy już wózek, komodę, łóżeczko, pościel..brakuje tylko drobnicy,więc nie chce mu robić listy kosmetyków czy coś takiego, macie jakieś pomysły o czym nie pomyślałam... moja pierwsza myśl to właśnie leżaczek jakiś fajny, macie jakieś typy allegrowe?

eywa ja polecam leżaczek FP z linku mitaginki.
mam go i służył super, teraz posłuży następczyni....:)
 
reklama
Morgaine - a Bobas czemu był skrytykowany? Przeoczyłam coś? Kupiłam go ze względu na brak dodatków zapachowych,bo rozważałam Dzidziusia.
A z tym Jeleniem - znalazłam go w necie na Allegro i sie okazuje, że jest cała gama tych środków - od mydła w kostce przez mydło w płynie, płyn do prania i proszki - do białych i kolorowych. Robi to Pollena Ostrzeszów. W Rossmannie znalazłam tylko mydło w kostce i w płynie.

kurcze ja już nei wiem czy bobas czy dzidzius byl skrytykowany i nie wiem czemu. na tym wątku ale pewnie i tak w tej ilości postów nie znajdziesz tematu o proszkach....
 
Do góry