reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki kulinarnie!!!

lilou oceniaj. Drugie zdjęcie po ok.10 minutach pieczenia (zanim znalazłam aparat ) a to pierwsze tuz przed jedzonkiem. Szkoda tylko, że kropki spadły na samo dno. Może więcej mąki do ciasta?lub oprószyć mąką zanim porzucamy ser??
DSCN8282.jpgDSCN8275.jpg
 
reklama
meriderka piękna:-) Chyba Cię odwiedzę , bo moja to niewypał :p
ja tak jak pisałam robię na okrągłej, więc pewnie mi tych łat mniej wychodzi, dlatego wystają za powierzchnię. Mój P (bo to jego ulubione ciasto) lubi jak jest taka wilgotna (hahaha naprawdę mówię o cieście:-D) więc daje duże te łaty ;) a sody zawsze z 2 płaskie żeby wyrosło ;-)
 
ja robiłam małe bo bałam się, że będzie wyciekało jak będą za duże. A jak ukroiłam to tak jakby pianka z ptasiego mleczka wyszło. Następnym razem zrobię większe i trochę mniej cukru dam bo chyba mnie poniosło :). Czeka na mężulinę ( ma służbę od 16-stej więc wróci po dwunastej)
 
Boszeee po co ja tu zaglądam wogóle:wściekła/y::-( Dziewczyny pieką moje ukochane słodkości- a ja z cukrzycą to sobie mogę... zaszalałam dziś z lodem czysto śmietankowym, to i tak super. Wszelkie mączne produkcje odpadają(sprawdziłam), a tak je kocham.....
Ale po ciąży jak mi minie(i hope so..) to będę piec te wasze krówki i inne:-)
 
Dziewczyny, polecam Wam coś fajnego. Właśnie robię te kotleciki pierwszy raz i spróbowałam jednego i są super :) No i dużo nie trzeba przy nich stać, można robić na siedząco a to dla mnie najważniejsze teraz. Co dziś na obiad na Facebooku Tylko zamiast tej przyprawy Knorra dałam zwykłą przyprawę do kurczaka i troszkę ostrej papryki :)
 
reklama
zbliza sie tłusty czwartek czy któraś z was ma sprawdzony przepis na pączki ;-) ja nigdy nie robiłam a chętnie bym spróbowała
 
Do góry