reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki kulinarnie!!!

reklama
a u mnie dzisiaj golabki bez zawijania. Tylko bez dodawania zadnych "pomyslow na..." tak jak golabki tylko kapusta potarta z marchewka i tak ugotowana. Generalnie nie uzywam "pomyslow na...." tylko pomysly czerpie z nich
 
A ja wczoraj miałam frytki z gołąbkami, które zamroziłam ostatnio i dzisiaj też poprosze męża, żeby zrobił frytki. Wiem, że to niezdrowe ale jak dwa razy w ciągu dwóch miesięcy zjem to nic się nie stanie ;)
 
A ja dzisiaj na obiad robię mielone z buraczkami i ryżem. Właśnie się smażą. Robię pierwszy raz w życiu. Oczywiście zapomniałam kupić cebuli i dodałam dwa ząbki czosnku w zamian. Jednego usmażyłam na próbę i da się zjeść. Z nudów na tym zwolnieniu mam nowe hobby - gotowanie :)
 
Nati_k natchnęłaś mnie i zrobiłam dzisiaj na obiad te kotleciki, mąż się jak zwykle śmiał, że znowu zrobiłam po swojemu i przepisu się nie trzymałam, ale to u mnie normalne :)
 
kozica,baby-podaję "przepis":
-brokuły podzielić na różyczki i ugotować-ja kupuję mrożone
-piersi-pokroić w kostkę,zalać niewielką ilością oleju,dać przyprawy-ja daję sól,pieprz,delikat Knorra do mięs i zioła do drobiu-i wymieszać.potem lekko przesmażyć na patelni,podlewać wodą i podduszać do miękkości;można dodać kostkę rosolową
-dodać czosnek przeciśnięty=ilość-wg upodobania i gustu-u mnie prawie pół głółwki:)),zrobić sosik,dodać śmietanę albo jogurt naturalny
fetę pokroić w kostkę
-brokuły,fetę i piersi z sosem lekko wymieszać,doprawić-podać z makaronem albo ryżem... No i gotowe
SMACZNEGO:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry