reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki kulinarnie!!!

reklama
Ja ogólnie nie mam jakichś specjalnych zachcianek ciążowych :) Ale jem baaardzo dużo :/ Może to wynika z tego, że siedzię teraz w domu, a jak wiadomo z nudów się je :/ Od dawna mam ochotę na serek pleśniowy, ale na razie mój silny charakter wygrywa z pokusą, bo wiem, że nie wolno. A wczoraj mój mąż kupił moją ulubioną metkę łososiową. Już od wczoraj język do dupci mi ucieka, ale daję radę :) Czemu te moje zachcianki dotyczą rzeczy, które nie są w ciąży dozwolone? ;) Cóż jakoś muszę wytrzymać :)
 
Cucumber daj przepis na gołąbki takie z mięsem i ryżem bo ja właśnie kapustę kupiłam ;-)
 
Ooo to ja też poproszę przepis na gołąbki. Wstyd ale nigdy nie robiłam.
Właśnie zrobiłam listę obiadową na cały tydzień i miałam brak pomysłu na czwartek. A teraz już mam:-)
 
reklama
Do góry