reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Gosienka- Ty masz powera przed @ , widocznie ja w dni płodne :-D:-D:-D:-D
To dobrze ze jednak to nie wyrostek, powrotu do zdrówka dla synka.
Monia- zdrówka dla Huliganki.

MAŁY śpi wtulony w barana, choć wczoraj zrobił wyjątek i zasnął z piłką w objęciach, tak tak z piłką, bo po całym dniu grania musiał z nią zasąć.
K. jeszcze nie ma z pracy od 7.00- jak idą świeta mąż w domu gościem nocnym. już pytałam nawet czy mu śpiwór do pracy nie zanieść?heheh
Kacper widzi go tylko jak idziemy na spacer i zachodzimy do jego pracy tak na 15 min.:-:)-:)-(
 
reklama
Witajcie!

Jestem kwietnióweczką 2011r. Mam synka.
Chciałam zapytać jaki rozmiar kupujecie dla swoich 1.5 rocznych maluszków ?
U Nas zaczęły się już przeceny, chciałabym coś kupić na przyszły rok.
I chyba już zdecyduję się na 2 częściowy komplet. Spodenki i kurtka.
Teraz mam 1 częsciowy, mały ma 7 miesiecy.

Będę wdzięczna z rady :-)

Pozdrawiam
 
Witam
Żyję :-D mężuś przez najabliższe 4 dni w domu tylko dla nas więc mamy zamiar wykorzystać tatusia :-D
chłopaki już go zaciągnęły do zabaw i to od samego rana. Powstawali o 7 i 8 i od początku "tatusiu bawimy się".
Ja teraz tylko resztę mieszkanka ogarnę (znaczy wsadze do zmywarki i odkurzę po moich kurkach) i dołączam do nich :-D

Życzę udanego weekendu i bezpieczeństwa w wyprawach na cmentarze!

Mercedess wszytko zależy od dziecka :tak: ja mam 2 częściowy kombinezon na 86-92 i butki rozmiar 22 dla M. ale są tutaj dzieci dużo wyższe dla których 92 to minimum...także trudno powiedzieć dokładnie...
 
Cześć
Co za nieprzespana noc, mały duzo kręcił sie i płakał, coś mu sie ciagle złego śniło, od 3 do 4 rano siedzieliśmy w salonie przy zapalonym świetle bo nie chicił spąć i musiało być jasno.
potem zasnął na kanapie ze mna , wiec nie było za wygodnie. dopiero o 6 rano przenieslismy sie do sypialni jak K poszedł do pracy. ja wstałam dopiero a mały juz od 7.30 sie bawił.

Agnieszka- no to udanego weekendu z rodzinką.
Zielona- mmmmmm pomarzyć o takim ciepełku
 
Uff wróciłam z pracy i do poniedziałku mam wolne...

Mamusia gratulacje ogromne!!!!!

Filonka to widzę,że nasi mężowie tak samo często w domu bywają..
Zielona 30st? Takim to dobrze:tak:

Mercedes lepiej kupuj ubranka na rozm 92. Moja Maja ma ok 88-89 cm i rozmiar 92 nosi. Butki na zimę mamy w rozmiarze 24.

Aga miłego długiego weekendu w towarzystwie męża :)

Gosieńka biedny Mateuszek. Dobrze jednak,że to nie wyrostek.

Monia zdrówka dla Hanulki.

Elvie odpoczywajcie, bawcie się dobrze i oddychajcie jak najwięcej górskim powietrzem!

Ja dziś nie sprzątam i nie gotuję, protestuję ;)
Jedziemy dziś do rodziców na noc. Mamcia robi imieniny i zostajemy u nich. Jutro mój mąż wymyślił sobie,że jedzie na mecz do Poznania Lecha z Legią, dziś też pojechał na mecz. Normalnie więcej go nie ma w domu jak jest, wrrr. Wczoraj ja po pracy z Mają dwa samochody umyłam, ogarnęłam troszkę ogród a mój T. przez swoją nieumiejętność odmawiania innym znów uległ prośbie mężowi mojej kuzynki i pomagał mu przy drzewie. Nie mam już do niego siły bo w domu przecież też jest sporo do zrobienia.
No nic idę trochę testów posprawdzać a jak Maja się obudzi to pójdziemy na mały spacerek do koleżanki i do babci jedziemy.

Miłego weekendu wszystkim!
 
Hejka hejka gdzie wszystkie wywiało ? :-)

Zielona ja też jak wstaję to zmęczona jestem więc to chyba norma ale łudzę się że kiedyś będzie inaczej ;-)

Kittek udanego wypadu do mamy :tak: a T w tyłek powinien dostać że jak ma wolne to i tak go w domu nie ma :no:

Agnieszka jak ja ci zazdroszczę że małża masz w domu , bawcie się dobrze i cieszcie sobą i dzieciakami :tak:

Filonka współczuję nocki może dzisiejsza będzie lepsza.

Aniam spoko z tą paczką :tak: Super że Olce podobał się balik:-)

Monia zdróweczka dla Haneczki :tak:

Anna zaglądaj częściej a zły nastrój wywal do kosza .

Aniez taki małż to skarb :-)

Elvie super ten pensjonat , bawcie się dobrze, fotki róbcie to chociaż sobie pooglądamy fajne widoki:tak:

Kici Kici a gdzie ty się podziewasz kochana ????

Papatki
 
Za mna dwa spacery z mloda, zakupy i wlasnie robie piernik, a jak sie upiecze - kolejny dluuuuuugi spacer i wiecej zakupow. Pozniej dokanczanie zarelka na jutro. Zmeczenie mi troche przeszlo, znaczy ustapilo, robiac moejsce na nowa dawke.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

U nas rodzinnie naprawiamy wszystko bo M ma wolne dni od wczoraj, stąd moja nieobecność. Teraz jeszcze te święta, wizyty na cmentarzach, rodzinne zjazdy i ogólny młyn, więc raczej zmaterializuję sie ponownie dopiero koło środy, choć postarma się zaglądać regularnie. Nastrój u mnie średni ale się nie poddajemy- musi być dobrze.
Pozdrowienia dla wszystkich i udanego weekendu.

Gosieńka-Dobrze, że z Mateuszkiem już lepiej- oby wszystko się unormowałao.

Katik-Cieszę się bardzo że Polusia taka dzielna w żlobku- super! :tak:

Mamusia-OGROMNE GRATULACJE PANI MAGISTER!!!!! :-D

Monia- zdrówka dla Halinki

Elvie- wiedzę, że obiadek w planowanej restauracji w Zakopanem udany- ciesze się :) Miłego dalszego pobytu pod Tatrami :tak:

annaoj- uszy do góry. Jesień już to do siebie ma że z zasady jest do bani u mnie też :(

Zielona- 30stopni? Hesusie Wy to macie akcje z tą pogodą :rofl2:
 
Do góry