reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

30 stopni... Zielona, toz Ty masz tam niezle skoki temeperatury... w obie strony ;-)

Bartek oflagowal sie dzis i spal w dzien jakies 40 minut :szok: ale chyba za dlugo spi w nocy, bo jak o 19.30 pada, to wstaje kolo 9:00... niedlugo laba sie skonczy, bo pojdzie do zlobka, to trzeba bedzie wstawac o 7:00 :-p no a jutro przesuniecie czasu... moj skowronek dzieki ostatniemu lenistwu moze wstanie o 8:00 wg nowego czasu ;-) taka mam nadzieje.
 
reklama
witam panie!

Elvie spóżnione życzenia urodzinowe! spełnienia marzeń! no i oczywiscie gratuluję synusia!

Mamusiu gratuluję pani MGR!

Ella super ze jesteś!

widzę, ze to jakaś bardziej zorganizowana akcja z tymi zatruciami chyba była.... juz wiem czemu łóżko piętrowe to nie był dobry pomysł, J. załatwił ściane do wysokości 1,7 metra, 2 materace i co tam jeszcze było w okolicy, ehhh, na szczęście przeszło mu w 1 wieczór za to mnie meczy do teraz, bo ja z tych co nie wymiotują K sie śmieje że pewnie w ciąży jestem
 
ewka no tak to jest wada piętrówki :-D a tak na serio to współczuję .

Moje dzieciaki jeszcze nie śpią , zmieniam im czas :-D

Zielona temperaturka jak marzenie ehh co ja bym dała za kilka dni takiego upału :tak:
 
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny :-)

Tak, byłam już i pytałam o to samo ale nie mogłam odnaleźć tamtych postów.
I tak jak myślałam że to roz. 92.

Dzięki i pozdrawiam
 
Ewka- ło matko, ale mieliscie akcje... a ja znowu zaczelam myslec o pietrowce... takiej akcji nie bralam pod uwage :szok::-D

Chlopaki wstaly o 8:00... laskawe potworki ;-) a teraz Bartek probuje rozwalic chate, matka kawe pije, zaraz trzeba sie brac za sniadanie... nie chce mi sie...
 
Hejka :-)

Zapisuję się do klubu tych którym się nie chce ...:-D więc wykorzystałam starszaka i zrobił mi poranną kawę a rodzeństwu płatki z mlekiem ;-):tak::-)

Miłej spokojnej niedzieli :-)
 
Gosienka Ty jesteś niemozliwa...moja od rana zwierzatka na NK obsługuje :-)

Się witam,

rezydujemy w gościach, więc podczytuję niewiele....

buziamy na niedzielę:-)
 
witam sie
Julka spi a ja umieram - wczoraj mnie cos połamało - nie wiem albo źle spałam, albo mnie przewiało, ale poruszam się jak robot - o poruszaniu szyja moge zapomniec
 
reklama
Doberek :-D
nata zdrówka kobieto! Nie dziwię się że cię coś połamało, narzuciłaś niemożliwe tempo sobie... więc kuruj się jak umiesz:tak:
Gosieńka ty tak wychowujesz Emila że kobieta którą poślubi będzie miała w domu skarb!
Mężuś właśnie ewakuował się do kuchni i obiadek nastawia. Uwielbiam weekendy bo nic nie muszę za bardzo robić w kuchni :-D
Pogoda się dość ładna zapowiada więc po obiadku mykniemy na rodzinny spacerek.
Przyszła szwagierka zaprosiła nas na urodzinki więc za tydzień w sobotę mykamy (a brat w tajemnicy mi powiedział że zamierza jej się wtedy oświadczyć :-D jupi!!).
A 6 listopada my bedziemy świętować 13 lat razem :-D

Spokojnej niedzieli życzę
 
Do góry