reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witajcie:-)

Marta super wieści, bardzo się cieszę :tak:

Isabela ja bukietu nie palilam, a w tym roku mi stuknie 13 lat od ślubu cywilnego i 12 od kościelnego:-)

Katiczku...jak tam Polunia u siebie??? U nas to byla najlepsza decyzja, bo przynajmniej nie budze sie na każde chrząkniecie:-)

My w domku, zaraz zabieram sie za male sprzatanko, bo przy moim urwisie to ostatnio awykonlne, matko:szok: wszędzie wstaje myslalam, że mu sie znudzi, ale się nie zanosi. W ciagu dnia nawet na chwile nie moge usiąsc bo poloże go na mate, ten spojrzy na jakąs zabawke a za chwile i tak stoi już przy meblach, fotelach, kanapie czy nawet krzeselku do karmienia i tak w koło macieuju. No i oczywiscie u Nas tez szelmowski usmiech na wszelkie zakazy i w głebokim poważaniu ma jak matka mówi "nie wolno":-)

Ok lece, bo jeszcze gotowanie potraw dukanowskich mnie czeka, chce sobie zapasy zrobic coby nie stac przy garach codziennie;-)

Miłego dnia:-)
 
reklama
Wronia to pochwal się co dobrego gotujesz.
Ja dziś upiekłam dwie blachy bułeczek i zaraz zrobię pastę z makreli.

Wczoraj późnym popołudniem poleciałam zrobić zakupy bo dziś przecież pozamykane, takich tłumów w sklepie nawet przed świętami nie widziałam, nawet do koszyków kolejka. Jeden dzień z handlu wypada a ludzie zapasy robią jak na wojnę
 
Hejka
No i nie pojechaliśmy na kulig, tak wieje, że aż strach wychodzić z domu. Mieliśmy jechać na obiad do teściów, ale też zrezygnowaliśmy, bo bałam się w taką pogodę jechać tak daleko. Dobrze, że zima długa to na pewno w końcu się uda zorganizować kulig
Dzisiaj nocka spokojna, chociaż nie mogłam zasnąć i do 1 się męczyłam.
Jutro mam księdza po kolędzie, więc muszę ogarnąć trochę dom.
Isabela też spaliliśmy bukiet w 1 rocznicę, chociaż w przesądy średnio wierzę, ale lepiej dmuchac na zimne ;-)
Beti jak miło, że się odzywasz, właśnie się zastanawiałam co z Wami
 
Wczoraj oglądałam DDTVN i były tam dwie mamy które założyły sklep z artykułami dla dzieci sprowadzanymi z różnych krajów często artykuły wymyślone przez mamy na potrzeby swoich dzieci. Jest w tym sklepie kilka fajnych gadżetów choć drooogieee ale czasem można coś wypatrzeć użytecznego na teraz i przyszłość.
mamagama - mamy dla mam
 
Wronia to pochwal się co dobrego gotujesz.
Ja dziś upiekłam dwie blachy bułeczek i zaraz zrobię pastę z makreli.

Wczoraj późnym popołudniem poleciałam zrobić zakupy bo dziś przecież pozamykane, takich tłumów w sklepie nawet przed świętami nie widziałam, nawet do koszyków kolejka. Jeden dzień z handlu wypada a ludzie zapasy robią jak na wojnę

ta paranoja ja tam jestem za tym żeby wogóle w niedziele nie było handlu w niemczech tak jest i jakoś ludzie mają sie dobrze . Sama tyrałam nie raz w niedziele i średnio to przyjemne jest
 
cze
mały spi, małza tez wyzucilam od kompa i mam chwilke dla siebie.
Katik- no własnie jak po nocy ???opowiadaj.
beti- podziwiam Cie za te wpisy. ostroznie za tym kółeczkiem.
wronka- u nas to samo nie mozna spuscic oka z małego zabawki sa na chwile bo czepianie sie na meblach i wlazenie pod stól miedzy krzesłami sa supeerr.no i jeszcze co do sprzatania teraz z nim nie moge wlaczyc odkurzacza strasznie zacząl sie bac i placze. wiec czekam zawsze na K on go zabawia a ja sprzatam lub odwrotnie.
maonka- szkoda ze nie wypalił kulig, a co do koledy to ty jutro bardziej swięta bedziesz hehehehhe u nas dopiero 15 koleda.az sie boje jak mały zaraguje na faceta w sutannie.
magda ciosek- bo to juz chyba taka taktyka i szał rodaków z tymi zakupami na weekendy i przedswiateczne dni
Isabela- ja nie wiedzialam o takim przesadzie, choc w zadne nie wierze. moj bukiet stoi w moim rodzinnym domu w dawnym pokoju.ale moze uwierze i dopiero w 3 rocznice spale:-D
bea- glowa do góry w koncu kłopoty sie skącza i zły nastrój tez minie.
13x13- hop hop gdzie jesteś ?jak tam swieta i urzadzanie sie w nowym mieszkanku?
reszte kwietnioweczek pozdrawiam;-)
 
Filonka też się zastanawiam jak to będzie, bo na chrzcie dała niezły popis. Jak będzie płakać to ksiądz szybciej sobie pójdzie :-)
Maonka, malzon bedzie budowal nasza przyszlosc. A co do zjazdu, to bardzo chetnie. Ale w Radomsku, bo ja malo mobilna z dzieckiem bede.
Zielona nie kuś, bo jak będę u mamy w czestochowie to radomsko rzut beretm, tylko chyba 40km. Więc kto wie.
 
reklama
Do góry