reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Zlot...hmmm jestem ZA!!! Tylko że ja południe polski...

no to trzeba będzie wykombinować jakieś miasto, które będzie w miare sprawiedliwe (w sensie, żeby nie było tak, że któraś jako jedyna ma 400km :-p)

kurde muszę się do tej biedronki wybrać! ;-) może w piątek bo jutro przyjeżdża mój tata, w czwartek małża wysyłam na kurs zbijania punktów :p (to jego prezent imieninowy - dostał jedynie dwa mandaty w tym jeden jak wracaliśmy w Wielkanoc, no i drugi niedawno - jechał wolno, ale wyprzedzał autko które akurat zjeżdżało już z drogi, a tuż przed nim było przejście dla pieszych a po drugiej stronie pan policjant szukający frajera), to w pt pojade przy okazji do lekarza z głową (bo dzisiaj boli mnie już 6 dzień i jadę non stop na prochach)
 
reklama
Dziewczyny wy piszecie ze juz trzeba grzac w domkach rety wspolczuje wam u nas jeszcze lato i to pewnie caly wrzesien i jeszcze kawal pazdziernika bedzie goraco.
Jak bym mogla to bym wam wyslala troche ciepelka:-):-):-)
zazdroszcze ciepelka... u nas w ciagu dnia ostatnio nawet znosnie, ale wieczory juz zimne, i przed kapiela podgrzewamy w domkku.

najsprawiedliwiej było by zorganizować zlot gdzieś w woj. łódzkim bo jest pośrodku Polski
slonjce - trzeba wyposrodkowac
wrzuc w kalkulator jeszcze szerokosc geograficzna UK, Ilonki z Irl, Izy z Paryza, Zielonej z Mexico hehehe
wyjdzie nam ze u Justy sie spotkamy !!!!!!!!

A my mamy pierwszego ząbka Normalnie Legnickie klimaty na posłużyły i ząbek wyszedł:)

gratulacje
 
Katik, mi sie cos zdaje, ze na Atlantyku wyjdzie :D

A jak juz mamy gdzies na Atlantyku, to czemu nie kilka mil na zachod i Karaiby? Taka Jamajka na ten przyklad?

jeeeeeeeeeeeeeee albo Wyspy Dziewicze ale te UK i napijemy sie rumu Pussera albo popłyniemy na drinka do "mokrego dolara" ;-p Kto czytał M. Szwaję i jej "Zatokę trujących jabłuszek" wie o co mi biega :-)
 
Dziewczyny, jaka jestem zmachana. Ledwo na oczy widze. Mlody zrobil nam psikusa i spi juz 1,5 godz, o ktorej on wieczorem zasnie, to ja nie wiem:-( dzisiejszy dzien nalezy do tych nieudanych. Oby szybko sie skonczyl...
 
reklama
Cześć Mamusie:)
również życzymy wszystkim chorym maluchom szybkiego powrotu do zdrowia.
Widzę, że tu poważne rozmowy na temat zlotu przebiegają :) oby doszedł do skutku! ja więcej czytam niż piszę, ale poprawię się:)
A u nas chrzciny 19-tego będą. Więc przygotowania trwają. Specjalnie poszliśmy w chuście do teściowej zostawić kasę dla babki, która wydziergała Pawełkowi strój i...zapomniałam jej zostawić... :/:/ pipa totalna!
a strój powiedzcie czy fajny: (kopia tego z linka)
Wyjątkowe ubranka do chrztu dla chłopców komplety do chrztu dla chłopców wyjątkowe chłopiece ubranka z lnu i bawełny

Ogólnie dzieć grzeczny:) zębów brak. A mama ze smutkiem odlicza dni do powrotu na studia. Nie mogę się doczekać kiedy plan zajęć podadzą...o tyle dobrze, że sama sobie ćwiczenia wybieram :). A jak pomyślę jaki Mały będzie dumny z mamy jak skończy studia to mam siłę:)
pozdrawiamy mamusie i maluszki:)
 
Do góry