reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
dobry wieczor...

ja nie mogę, ale dziś tutaj produkcja ruszyla...już myślałam, że nie nadrobię...na szczęście dałam radę :-)

wiele tu dzis madrych slow padlo, ale wydaje mi się, że trzeba było...

apropo patologi
załącZam wam link do zdjęcia mojego kolegi z liceum z którym chodziłam do klasy , któe dziś zamieścił
dodam że na fotce jest jego ciężarna dziewczyna z flaszką w ręku. Żenada- w ryja bym takiej strzelila

http://nk.pl/profile/8262315/gallery/album/2/95

Kamisia
, nie widzę zdjęcia, gość ma zablokowaną galerię...

Chorowitkom zdrówka życzę !

ja tam też nie mam komu swoich wreczyc
z reszta teraz zakatarzonych to chyba by nikt nei chcial ;)
jak dla mnie sa super "pociagajacy" bom ja ich mamka

hehehehe, dobre kwiatuszek :-)

Elvie- nam nie idzie o jedną sytuację, a jeśli wszystko wygląda inaczej niż nam się zdaje, to poczytaj swoje posty, a zobaczysz jaki obraz kreślisz, bo może kobito Ty sama siebie krzywdzisz?
Ja też pracuję (czego nigdy nie ukrywałam), ale z pewnymi 'rzeczami' się nie afiszuje, bo to nie jest konkurs która z nas ma fajniejszą pracę, tylko forum poświęcone macierzyństwu. I dla mnie najważniejsze tu to otrzymać radę (wsparcie), dać komuś radę (wsparcie), popytlować, bo czasem trzeba. Na wakacje, opalanie, fryzjera, gry, plotki, kawy z przyjaciółkami, spotkania z bandą znajomych z dzieciakami, pracę itp. też mam czas, ale dzieci są zawsze na pierwszy miejscu.
Ten czas, kiedy małą jest niemowlęciem jest wyjątkowy. Potem też jest fajnie, ale jak dziecko zaczyna być samodzielne jest po prostu inaczej. Już nigdy nie będziecie tak związane (nie mylić z przywiązane). Napisz czasem co robicie razem, gdzie byłyście... bo przecież nie jesteś pracującą mleczarnią (taką mam nadzieję) :-D
I pogadaj z nami, a nie relacjonuj, plsssssssssss!!!

Aniez, Ty mądra babka jesteś !!! Wyręczyłaś mnie w pisaniu, bo to samo miałam na myśli :-)

A my mamy pierwszego ząbka Normalnie Legnickie klimaty na posłużyły i ząbek wyszedł:)

Gratulejszyn :-)

było o gibosie, było o serze, nawet trochę smalczyku było....a ja dziś pierogów ruskich nalepiłam...a H siedziała w krzesełku i ani nie spała, ani też nie marudziła :-)...47 sztuk wyszło :-)...pyyyyycha....
no i kupiłam dziś H rajtuzki razem ze spódniczką :-) 2 w 1 :-) boskie :-)

spokojnej nocy...
 
łeee ja też bym się napiła winka, albo martini ze szprajtem albo łiski z kolą:-D tarara drina goni kolejny drin....no i czyje wyznanie jest bardiej alkoholowe sie pytam no czyje:-D:-D:-D
a póki co pije sobie karmi a coo, ale powiem Wam że lech 0% jest bardziej piwny niż karmi i też smakuje:baffled:
dziecie zasnęło o 8 i to bez większych protestów, Pioter w kuchni mecz ogląda a ja okupuje kompa i M jak mdłośći oglądam....Jestem dziś wyjątkowo zadowolona z dzisiejszego dnia bo mój Antonio prawie wogóle nie marudził i pięknie spał :-Dno i spacer się udał....Aga Ty się pilnuj bo jak tak dalej pójdzie to i do ciebie zajde:-D

Dostaliśy wlaśnie zaproszenie na sobote do znajomych na wieczór i się zastanawiam czy pójść, bo w końcu odkąd mamy Antolka nie byliśmy jeszcze nigdzie, ale z drugiej strony można byłoby wyjść się gdzieś odchamić. Ale nie wreczałam jeszcze nigdy Antolka mojej mamie na dłużej niż na godzine więc mam obawy czy go zostawić - w sumie przed tym nocnym karmieniem na pewno będziemy w domu ale nie wiem czy moje dziecie usnie bez maminych przytulasków- chociaż babcie swoją darzy wielką sympatią więc nie byłoby tak źle...no ale nie wiem jeszcze - do soboty mam czas do namysłu
ja zapraszam. Mialam wlasnie spotkanie proponowac, ale Seb z tym kaszlem wyskoczyl wiec chyba lepiej poczekac:baffled:
Jesli chodzi o alkohol, to siostra polecila mi BAVARIE bezalkoholowa. Jak na moj gust - zajebista!!! ma 0,00 alkoholu a smak jak 100! piwko! ale tylko bezsmakowa, bo jakblkowa smakuje jak sok, wiec bez sensu. Do tego jest jeszcza taka metna, tez przepyszna! nabylam ja w Auchanie i niestety nigdzie indziej nie widzialam, ale jesli ktoras ma ochote na prawdziwy smak piwa, to polecam:tak::-D
Delima - życie nabiera smaku
a co to Twojej imprezki, to moim zdaniem pewnie ze idzcie, jak bedzie sie cos dzialo, to mama do Was zadzwoni i wrocicie wczesniej:tak:
 
Maly spi, wiec ja nadrabiam. Troche mi sie zeszlo, bo wene dzis mialyscie:-p

zgadzam sie, jak ja bylam mala i mieszkalismy na wsi, to rodzice mowili o mnie "po-wsi-noga", bo widzieli mnie glownie przed sniadaniem i po kolacji. w miedzyczasie raczej do domu mi bylo nie po drodze:rofl2:


ja z polnocy, ja z polnocy :tak:


zazdroszcze bigosu. oraz nie-materialnego dziecka. Juz ktorys raz piszesz, ze Janek wybral sobie jakas "fajna" nagrode - kiedys jakas ksiazka byla zdaje sie- a nie np slodycze czy cos. Super to jest, bo niektore dzieciaki tylko czekolada, nowa zabawka, albo kasa (mam takowe w rodzinie, choc nieco starsze od Janka) :-)
Taa niematerialne dziecko... :-p najpierw sobie zażyczył małego zielonego smiesznego samochodzika :-p a potem stwierdził że pojedzie ze mną po niego autobusem... a na moje pytanie a czemu nei autem to stwierdził że on woli autobusem... samochodzik bagatela...10 zł... ale obiecalam to kupiłam :tak: ale co racja to racja... rzadko mu się zdarza chcieć słodycze czy coś w ten deseń bo już się nauczył że o zabawki a szczególnie autka to nie ma co prosić bo ma tego multum wg mnie...

Jestem za, tylko nie wiem, kto nam bilety sfinansuje:baffled::-D


stroj jak dla mnie bomba:tak: tylko cena mniej bombowa:no:


nie jestes sama, mnie sie marzy ... kieliszek mojej ulubionej wodki (to dopiero wyznanie alkoholiczki, nie?:szok::-D) ale jak wytrzymalam ponad rok, to wytrzymam jeszcze troszke:tak::-D ale tymczasem znalazlam na necie wino bezalkoholowe Strona główna - Wina bezalkoholowe.pl
czy ktoras moze tego probowala? bo mam ochote sprobowac (bo wina tez bym sie z checia napila), ale boje sie troche, czy to nie bedzie po prostu ... sok z winogron :baffled:
pierwsze słysze... ja tam robie swoje ;-)


łeee ja też bym się napiła winka, albo martini ze szprajtem albo łiski z kolą:-D tarara drina goni kolejny drin....no i czyje wyznanie jest bardiej alkoholowe sie pytam no czyje:-D:-D:-D
a póki co pije sobie karmi a coo, ale powiem Wam że lech 0% jest bardziej piwny niż karmi i też smakuje:baffled:
dziecie zasnęło o 8 i to bez większych protestów, Pioter w kuchni mecz ogląda a ja okupuje kompa i M jak mdłośći oglądam....Jestem dziś wyjątkowo zadowolona z dzisiejszego dnia bo mój Antonio prawie wogóle nie marudził i pięknie spał :-Dno i spacer się udał....Aga Ty się pilnuj bo jak tak dalej pójdzie to i do ciebie zajde:-D

Dostaliśy wlaśnie zaproszenie na sobote do znajomych na wieczór i się zastanawiam czy pójść, bo w końcu odkąd mamy Antolka nie byliśmy jeszcze nigdzie, ale z drugiej strony można byłoby wyjść się gdzieś odchamić. Ale nie wreczałam jeszcze nigdy Antolka mojej mamie na dłużej niż na godzine więc mam obawy czy go zostawić - w sumie przed tym nocnym karmieniem na pewno będziemy w domu ale nie wiem czy moje dziecie usnie bez maminych przytulasków- chociaż babcie swoją darzy wielką sympatią więc nie byłoby tak źle...no ale nie wiem jeszcze - do soboty mam czas do namysłu
Możesz i do mnie wpaść... to byś miała spacerek :szok: :-D
Małżon wrócił...dzieci uspaliśmy i powitanie było :-)


Daga małzon ma pytanie... jest możliwość kupienia mięcha z dzika od was? Bo mąż już myśli jak to zrobić żeby się w wasze okolice w przyszłym tygodniu wybrać i nabyć dziczyznę :-)
 
Ostatnia edycja:
hehe, to się nazywa PORZĄDEK !!!! niech pozmywa przy okazji i kolacyję Lubej zapoda :-) :-) :-)
z ust mi to wyjelas. u nas niestety telewizor tylko 1 wiec mecz ogladamy "razem" ... :p

dobra Laski, ja ide spac, bo juz naprawde ledwo widze na oczy, a Mlody niedlugo obudzi sie, bo przeciez "glodza go tu". dobranoc:)
 
Ostatnia edycja:
stroj jak dla mnie bomba:tak: tylko cena mniej bombowa:no:

Dlatego fajnie mieć kogoś znajomego kto za 3dychy to skopiuje:)

A tak poza tym to nie wiem już jak mam rozmawiać z narzeczoną brata ciotecznego mojego męża, bo dziewczyna(25) jest chybaa w 3mcu ciąży(termin na 20-tego marca), nie waży nawet 50kg i caaały czas się zamartwia o to, że będzie gruba, że jej zostanie jakaś monstrualna ilość kg po ciąży itp...Na razie ma płaski brzuch i gada, że jej straaaasznie wywaliło brzuchol...:/ Tłumaczę, że musi przytyć w ciąży dla dobra dziecka, żeby się nie zamartwiała o to, bo tylko sobie i maluszkowi szkodzi takim stresem i żeby się zdrowo odżywiała(dałam jej poradniki różne) ale też nie miała wyrzutów przez jakieś zachcianki jak czasem jej się coś zdarzy...ale to jakoś nie trafia...:( Jak jej dałam spodnie ciążowe to było "nie zmieszczę się, bo masz chudsze uda od moich"...i inne "anorektycznie" brzmiące teksty... I jak tu uspokoić i trafić do takiej osoby?

Co do wina bezalkoholowego to dla mnie już sama nazwa brzmi dziwnie, jak ciepły śnieg :D
 
ja zapraszam. Mialam wlasnie spotkanie proponowac, ale Seb z tym kaszlem wyskoczyl wiec chyba lepiej poczekac:baffled:
Jesli chodzi o alkohol, to siostra polecila mi BAVARIE bezalkoholowa. Jak na moj gust - zajebista!!! ma 0,00 alkoholu a smak jak 100! piwko! ale tylko bezsmakowa, bo jakblkowa smakuje jak sok, wiec bez sensu. Do tego jest jeszcza taka metna, tez przepyszna! nabylam ja w Auchanie i niestety nigdzie indziej nie widzialam, ale jesli ktoras ma ochote na prawdziwy smak piwa, to polecam:tak::-D
Delima - życie nabiera smaku
a co to Twojej imprezki, to moim zdaniem pewnie ze idzcie, jak bedzie sie cos dzialo, to mama do Was zadzwoni i wrocicie wczesniej:tak:
zgadzam sie PYCHA!
 
pierwsze słysze... ja tam robie swoje ;-)




Małżon wrócił...dzieci uspaliśmy i powitanie było :-)


Daga małzon ma pytanie... jest możliwość kupienia mięcha z dzika od was? Bo mąż już myśli jak to zrobić żeby się w wasze okolice w przyszłym tygodniu wybrać i nabyć dziczyznę :-)

Aga- dzięki za zaproszenie ale takiej drogi mój Antol w wózku nie zniesie....pisałam do Agi 210 bo my sąsiadki jesteśmy od niedawna. Ale tak czy inaczej Ty też się pilnuj moja drogabo nie znasz dnia ani godziny
 
reklama
Wiem dlatego się śmieje że miałabyś spacer że hej :-) ale jak będziesz w "moich okolicach" okolicach to zaparszam

Ide bo mojego ślubnego zabije zaraz... kusiciel jeden :-D kolorowych snów
 
Do góry