reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

właśnie dostałam maila od naszej dyrektor, aby jej przetłumaczyć "kluczowe informacje" z artykuły z branży cementowej dotyczącego zmowy cenowej firm... co to ma wspólnego z działalnością naszej firmy nie wiem... i dlaczego ja mam jej to tłumaczyć jak ona włada biegle angielskim bo póki co siedzi w Amsterdamie :eek:

Musiałam się wyżalić... bo ten artykuł w wordzie czcionką 9 zajmuje 2 strony bez interlini :-(
 
reklama
Witam dziewczynki:)
i znowu poniedziałek....mam nadzieje że u Was wszystko ok.
Ja w sobotę miałam małą niedyspozycję - znowu wymiotowałam jak szalona , ale po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku że to wynik przedawkowania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:GIBOSU:szok:więc w sobote bylam na jedzeniowym detoxie. Pomimo tego że na obiad zrobiłam gołąbki i upiekłam moje pierwsze w życiu ciasto Rafaello( wrzucę potem przepis na kulinarny wateczek)
Wczoraj cały dzien w ramionach ukochanego- i znowu detox- tym razem od BB:crazy:nooo ale nie ma co narzekać bo miła była ta niedziela...aaa i na zakupach byliśy i bobmeczki na choinke kupiliśmy.
Całuje Was mocniutko kochane moje :-D
 
Mam nadzieję ,ze choć premię za to tłumaczenie dostaniesz :tak::tak:

właśnie oglądam tvn 24 i widzę ,ze w Polsce zima na całego

Zapomniałam wam wczoraj opowiedzieć ,
znajomym naszych znajomych :)cool2::cool2:) urodziło się w środę dziecko. Całe 9 miesięcy na każdym USG wychodziło ,że dziewczynka (nie wiem ile razy mieli to USG) wszystko łącznie z wózkiem kupione różowe lub z napisami Little Princess i dostali na ręce Little Prince :-D:-D.
Poza problemem ,ze mały ma 90% różowych rzeczy są zachwyceni :-D:-D
 
Cześć dziewczyny, zgłaszam się do was jako kolejna kwietnióweczka!
Jestem studentką i mieszkam w Zielonej Górze:-) Maleństwa spodziewam się na 29 kwietnia więc jak się można domyślić to 21 tc :-p
Tak czytam Wasz wątek i aż miło na sercu się robi, że są jeszcze babeczki, które w tym samym miesiącu co ja spodziewają się swoich brzdąców;-)

ba1983, nie bój się, mama na pewno umili Tobie święta. Wbrew pozorom dobrze kiedy czasem "od święta" :)tak:) ma kto nam nad uchem pobrzdąkać bo jakby nie patrzeć jest to oznaka tego, że nas kocha i się nami interesuje! Piszesz, że męża nie będzie- może właśnie dlatego dobrze, że będziesz pod skrzydełkami mamy:) Chyba nie ma nicn smutniejszego niż samotne święta, nie sądzisz??:sorry:
Pozdrawiam serdecznie!


Witamy kolejna Mamusie :-)


a ja do szpitala wlasnie sie wybieram bo od wczoraj mam tak silne bole jak na okres, dzisiaj szczegolnie, w nocy nie moglam spac mam nadzieje ze nie odesla mnie z paracetamolem :sad: maluska nic nie fika i cisza co bardzo mnie zdziwilo, mam nadzieje ze nic powaznego wole nie ryzykowac i zmykam do szpitala...

3majcie sie cieplutko Mamusie
 
Jestem -po ważeniu

3,5kg na plusie:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry: ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Po weekendowym wcinaniu słodyczy i wszystkiego co klejące myślałam ze już do 5 dobiłam:-p

Aga002 straszna opowieść -współczuję psiakowi bólu -ale kobieto weź Ty się nie pchaj więcej miedzy walczące psy!!!! jakiś drąg postaw w ogrodzie albo pręt metalowy i w razie czego to napieprzaj i nie patrz gdzie bijesz -ale nie właź więcej między zęby!!! tato ma hodowle psów -wiem co mówię -raz uratował takiego "biednego słabszego" i prawie palca stracił!!! dobrze że przyszyli:confused2:

Ella1
nacieszona meżem to pisz co u Ciebie:-)

Aga2010 jeszcze raz gratuluję Pani magister no i przede wszystkim cieszę się że chłopczyk się ujawnił:tak: gratuluję:-D:-D:-D:-D

Aniez taki sparing osiedlowy:sorry: ja tam pamiętam jak szłam ze swoim psiakiem na spacer i mój miał kaganiec a tu odbiega takie bydle bez kagańca -ja niewiele myśląc -z buta mu w mordę dałam... zaczął skomleć a do mnie podbiega Pan i wrzeszczy "on nie gryzie!!" -na co ja "każdy pies gryzie -po to ma zęby -a ja zaraz straż miejską wezwę bo pies bez kagańca i bez smyczy":confused2:dżizas kocham psy ale zaufania do obcych nie mam:no:

Gosiek26
witaj i czkamy na suwaczek i różowe napisy w sygnaturce:-D

Justa24 fajowski brzuszek:-)

Katik oj jak ja lubię jak S mi takie komplementy trzaska:sorry: tym bardziej ze to my się zmieniamy -i jakby nie było tu nam przybywa, tu rośnie... chciałam już przygotować mojemu S że mi d*** po naturalnym porodzie zostanie na co On "no dzięki bogu!!! czyli do kościstego tyłka nie wracamy":sorry:

Aniam141
za łapy i przez płot:-D

Amorek przytulam..... nie ma słów pocieszenia i żadnych słów które ukoją ból... Trzymajcie się dzielnie i uważaj na siebie...

Waniliowa
śpij -sen to najlepsze lekarstwo. Weź tabletki, herbatka z cytrynką, skarpety i do łóżka -antybiotyk musi mieć czas żeby zadziałać... jeśli po 3 dniach nie będzie lepiej idź do lekarza:tak: No ja zmierzyłam -na wysokości pępka mam 76 cm więc możliwe że Ciebie coś uciska jak i mnie wszystko gniecie:confused2:

Zielona to skończy się "życie na skrzynkach";-)

Ba oj ta -powiedz ze Ty leżeć musisz a mama niech w kuchni króluje:-p

Pojawiam się i znikam
(czyt. studiująca mamo) nie wiem:-p

Kuna czarna witaj wśród kwietniówek:-D

Wesoła bierzesz no spę i magnez???

Martna33 tak -odpoczywaj -też to lubię -tylko jak później wstawać do malca jak tu człowiek jak niedźwiedź cały dzień w poscieli:-D

Kici69 mnie też to rozśmieszyło ale nie chciałam się przyznać;-)

Kamisia
no nie mów -detoks jedzeniowy:eek:

Paola89
czekam na wieści -też miałam tak ostatnie 2 dni ale po 2 no spach przechodziło... obawiam się ze zrobią usg, dadzą zastrzyk rozkurczowy albo właśnie no spę i do domu... :sorry:

Pozostałe niewymienione kwietniówki pozdrawiam:tak:
 
ooooo a tak poza tym chciałam przywitać wszystkie nowe kwietnióweczki:-):-):-)
wszystkim,którym wybierają się dzisiaj do gina- życzę powodzonka i samych dobrych wieśći
Aga- a Tobie moja droga serdeczne gratulacje obrony pracy- nie mogło być inaczej:-)i poznania płci maluszka!!

aga002- taak już dobrze:-)na tyle że zaliczyłam o 6 rano talerz ciasta a teraz bardzo syte śniadanie....no i czas żeby zrobić podejście nr 2 do gibosu!:-D
 
o premii mogę sobie tylko pomarzyć... ona tak już ma... zawsze zleca mi takie rzeczy... znając życie to coś dla niej prywatnie... to w ogóle dość częste że robie coś dla niej prywatnie... :eek:
 
Witam dziewczynki:)
i znowu poniedziałek....mam nadzieje że u Was wszystko ok.
Ja w sobotę miałam małą niedyspozycję - znowu wymiotowałam jak szalona , ale po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku że to wynik przedawkowania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:GIBOSU:szok:więc w sobote bylam na jedzeniowym detoxie.


hmm.... niemożliwe... gibos nie szkodzi... widocznie za mało zjadłas:-D
 
reklama
Do góry