reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
no chyba ,że znowu będziesz miała "meksyk":-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D


Ha ha, tym razem to juz chyba nie. Bo Ukochany musi jechac do sklepu, zaplacic za mebelki, a oni za chwile przywioza je do domu, razem z Ukochanym.:-)

Mam nadzieje, ze przesylka nie zaginie po drodze ;-)

Strate Ukochanego moze bym jeszcze przebolala, ale meble naprawde fajne i niedrogie, no i na czyms trzeba siedziec;-);-)
 
amorek - bardzo mi przykro z powodu dziadka... trzymaj sie kochana, mam nadzieje ze bol glowy juz przeszedl...nie denerwuj sie bo od tego brzuszek masz twardy...nospa powinna pomoc i bierz jeszcze magnezu wiecej przez pare dni - tez pomaga, na bol glowy jak najwiecej pic wody i z nogami do gory sie polozyc:tak:
waniliowa - widze ze nadal cie trzyma...mi lekarz przepisal jakies tabletki homeopatyczne i dopiero po nich mi przeszlo...
 
a ja wlasnie wrocilam od tesciowej, bo zrobila taka ala kolacje swiateczna, bo za tydzien wyjezdzamy do PL, cisnienie mi sie podnioslo na 180... ta chora baba latala co chwile i mi zdjecia pstrykala (tak bardzo sie cieszy ze przytylam ze to upamietnic chyba musi) no i musialam ja znowu zrypac przy wszystkich...i na tym sie skonczylo, i juz jestesmy w domku...o jak milo:-)
 
Amorku...tak mi przykro :-:)-:)-( Przytulam cieplutko i jestem z Tobą myślami... Napewno Babcia i Dziadzio będą się Wami teraz opiekować z góry... :* Będzie dobrze Słoneczko.
P.s. Jestem prawie pewna, że spokojnie możesz brać Paracetamol razem z nospą, bo jedno jest przeciwbólowe a drugie rozkurczowe! 3maj się Kochana!!!

A ja Wam się pochwalę jakiego mam kochanego Męża :-) Właśnei powiesił mi w domu wszystkie firanki, które wcześniej zdiął i wyprał :-) Co z tego że zakładki trochę krzywo i jedna zawieszona na lewą stronę (musiał poprawiać:-p) ale liczy się gest :-) -ależ jest kochany :-D

Ja dziś mam się nawet nie źle, ale śpiąca bo dość aktywny dzień był więc zbieram się do łóżeczka bo jutro rano jede na "glukozową pychotkę":eek: mam nadzieję, że dalej wyniki będą ok..:sorry:

Miłych snów :-D
 
A ja Wam się pochwalę jakiego mam kochanego Męża :-) Właśnei powiesił mi w domu wszystkie firanki, które wcześniej zdiął i wyprał :-) Co z tego że zakładki trochę krzywo i jedna zawieszona na lewą stronę (musiał poprawiać:-p) ale liczy się gest :-) -ależ jest kochany :-D
:-D

Mój zawsze wiesza , bo mi jakoś nie wcyhcodzi:zawstydzona/y:

Amorku - tulam mocno

Maupa - dawaj fotki nowego domku jak się urządzicie

A ja dziś w ikea byłam , kupiłam małemu taki namiot
i dziecko zachwycone:-D
Ikea Shop-KOJA namiot (822248402) - Aukcje internetowe Allegro
 
Mam prośbę. Czy któraś z Was orientuje się jak obchodzone są święta w Irlandii Północnej? Pisze o tym tekst i chętnie posłucham opowieści osób, które tego "doświadczyły". Gdyby któraś miała ochotę napisać kilka zdań, to czekam na pm.
 
Mam prośbę. Czy któraś z Was orientuje się jak obchodzone są święta w Irlandii Północnej? Pisze o tym tekst i chętnie posłucham opowieści osób, które tego "doświadczyły". Gdyby któraś miała ochotę napisać kilka zdań, to czekam na pm.

jest gdzies chyba wątek mam z irlandii tu na forum , nie lepiej tam spytac ?
 
Cześć dziewczyny, zgłaszam się do was jako kolejna kwietnióweczka!
Jestem studentką i mieszkam w Zielonej Górze:-) Maleństwa spodziewam się na 29 kwietnia więc jak się można domyślić to 21 tc :-p
Tak czytam Wasz wątek i aż miło na sercu się robi, że są jeszcze babeczki, które w tym samym miesiącu co ja spodziewają się swoich brzdąców;-)

ba1983, nie bój się, mama na pewno umili Tobie święta. Wbrew pozorom dobrze kiedy czasem "od święta" :)tak:) ma kto nam nad uchem pobrzdąkać bo jakby nie patrzeć jest to oznaka tego, że nas kocha i się nami interesuje! Piszesz, że męża nie będzie- może właśnie dlatego dobrze, że będziesz pod skrzydełkami mamy:) Chyba nie ma nicn smutniejszego niż samotne święta, nie sądzisz??:sorry:
Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Mam prośbę. Czy któraś z Was orientuje się jak obchodzone są święta w Irlandii Północnej? Pisze o tym tekst i chętnie posłucham opowieści osób, które tego "doświadczyły". Gdyby któraś miała ochotę napisać kilka zdań, to czekam na pm.

tak są obchodzone jak ty je obchodzisz :-p:-p mnie jest bez różnicy gdzie jestem ale święta obchodzę po swojemu , tutaj nie ma wigilij a mnie to w niczym nie przeszkadza bo u m,nie w domu musi być wigilia , karp (jedyny raz w roku:cool2:)i opłatek :tak::tak:
aniam ma rację jest taki wątek ale uwaga bo dziewczyny tam przygotowania do świat zaczęły już z tydzień temu :zawstydzona/y: a ja w powijakach :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry