reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witajcie!

Widzę, że porządki w pełni. SUPER!

Weekend kiepski, bo Iza jeszcze z katarem, M. chory, a ja mdląca.
Pogoda do bani, więc nic nie zrobiłam :-(
Ale oddałam wreszcie pracę mgr :tak:

Czuję się taka gruba, więc myślałam, że mi ze 2 kg przybyło, a tu dzisiaj 1 mniej.:szok:
Byle do wiosny!

MIŁEGO DNIA!


Fajnie, ze udalo sie z ta praca mgr :tak: Kiedy obrona??

Ty 1kg mniej a ja na razie lekko na plus albo na zero, ciezko stwierdzic :tak: Odrzuca mnie od jedzenia, a z kolei jak nie jem, to mnie mdli (dzisiaj rano lodowka pusta, a nie moge wyjsc z domu, bo czuje sie fatalnie i wolalabym nie puscic pawia na trawe :szok:). Tez Cie tak mdli jak jestes glodna?
 
reklama
malena, gratuluje wytrwania przy pracy mgr, ja swoje oddanie pracy przełożyłam jeszcze o pare miesiecy, nawet teraz motywacji jakiejsc nie mam do dokonczenia jej.
 
malena, gratuluje wytrwania przy pracy mgr, ja swoje oddanie pracy przełożyłam jeszcze o pare miesiecy, nawet teraz motywacji jakiejsc nie mam do dokonczenia jej.

:szok: Nie rob tego... pozniej bedzie Ci o wiele trudniej! Zostalo Ci tylko dokonczenie pracy - cale studia mozesz zawalic, bo nie dopelnisz tego jednego OSTATNIEGO etapu... Zastanow sie, bedziesz miala wiecej czasu z noworodkiem przy piersi czy teraz? Wg mnie juz nigdy nie bedziesz miala tak duzo czasu jak teraz (no chyba, ze jak sie dzieci usamodzielnia). Zmus sie, usiadz na pupie, wyznacz sobie termin skonczenia pracy na przyklad na za tydzien i go dotrzymaj - tydzien katorgi i sprawa z glowy, pozniej tylko obrona i jestes Pania magister, nie musisz juz nigdy wracac myslami do studiow i nic nad Toba nie wisi....
 
Wiesz, my z mezem razem piszemy prace w jednym czasie, termin zlozenia mamy do konca wrzesnia, wiec nidy rydy, wazniejsze jest teraz to, zeby to On dokonczyl swoja bo On pracuje i bardzej mu sie to przyda w pracy jak bedzie mial wyzsze kwalifikacje, a potem na spokojnie pomoze przy mojej i sie obronie pozniej, prace licencjacka pisalam z niemowlakiem to i magisterke dam rade :-)
 
Cześć Dziewczyny, nie było mnie tu kilka dni. wczoraj byłam na wizycie u gin. póki co nie widziałam swojego maleństwa :( USG mam dopiero za 4 tyg. moja gin powiedziała, że nie ma potrzeby wcześniej skoro czuje się dobrze, a z badania wyszło, że ciąża na odpowiednią wielkość.

Coyote uważam że masz racje z tymi zdjęciami. nie powinny mieć tam dostępu osoby obce. a pożądki naprawdę super.
 
Wiesz, my z mezem razem piszemy prace w jednym czasie, termin zlozenia mamy do konca wrzesnia, wiec nidy rydy, wazniejsze jest teraz to, zeby to On dokonczyl swoja bo On pracuje i bardzej mu sie to przyda w pracy jak bedzie mial wyzsze kwalifikacje, a potem na spokojnie pomoze przy mojej i sie obronie pozniej, prace licencjacka pisalam z niemowlakiem to i magisterke dam rade :-)

No jak uwazasz, ale skoro Twoj M teraz pisze, to mysle, ze spokojnie mozesz przy nim siedziec i pisac swoja - bedziecie sie na wzajem mobilizowac. Ja po prostu nie sadze zebys z dwojka dzieci znalazla czas na pisanie. A Twoj M raczej nie bedzie mial jak Ci pomoc w samym pisaniu, bo ktos sie bedzie musial zajmowac dziecmi, nie? ;-)
 
reklama
Do góry