reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

witajcie kochane udało mi się w końcu rok starań i jestem wśród was
dzisiaj oficjalnie potwierdzone badaniem beta Hcg wg obliczeń datę mam na początek kwietnia więc wszystko przed nami
pozdrawiam Was gorąco
 
reklama
Witajcie dziewczynki!!!!
w czwartek zrobiłam test i wyszedł pozytywny chociaż w moim przypadku to ciąża nieplanowana mam już synka który ma 20 miesięcy chcieliśmy drugie dziecko ale za jakiś roczek ale coż będzie teraz termin wedlug OM 6 kwiecień mam nadzieje że wszystko będzie dobrze czego i wam serdecznie życzę:tak::tak::tak:
 
Ja spać nie mogę wczesnym rankiem gdy mnie zerwie do ubikacji :( wracam i oka nie mogę zmrużyć, co w konsekwencji daje cały dzień ziewania.
Tez tak mam... dzis wstalam o 4.30 i byla 6ta jak jeszcze spogladalam ze zloscia na zegarek, ze nie spie. A potem zasnelam, i budzik dzwoniacy o 6.45 wyrwal mnie z najlepszego snu...

w ogóle zastanawia mnie jedna rzecz. Nie wiem, przewrażliwiona staram się nie być. Ale czy to możliwe, że juz teraz mój brzuch jest zaokrąglony?? A może top przez to ile jem??

Przecież nie może już być nic widać...a jednak kurcze nawet jak staram się wciągnąc brzuch, nie jest płaski :|
Wiesz co, ze u mnie jest podobnie. Widac jeszcze na pewno nie powinno byc, moze to wiec przez zmiany hormonalne? Ja np w czasie @ tez miewalam wydety bardziej brzuch....

Jak tam babeczki? Boze, jak dobrze ze przed nami weekend, wyspie sie do woli :)
Jestem bardzo do tylu przez te nocne niespania. Zmeczona niespaniem i praca. Przydalby mi sie juz maciezynski :-D:-D:-D
 
Witajcie dziewczyny.

Dopisuję się do Kwietniówek 2010. Termin obliczyłam przy użyciu różnych kalkulatorów i waha się między 2 a 8 kwietnia :)

Jutro zaczyna się 7 tydzień. Od 3 dni mam nudności. Czy Wam też już dokuczają? Nic, ale to nic nie mogę zrobić, mdli mnie przez cały dzień i chce mi się spać.
Pomocy! Macie jakieś sposoby na tę dolegliwość?

@Alfa, @Katik: U mnie podobnie, brzuch zaokrąglony, nie do wiary, ale cóż, na ogół miałam lekko opuchnięty przed miesiączką, miesiączka się nie pojawiła, a zaokrąglony brzuszek został. Czytałam, że jest to normalne, macica ustawia się w odpowiedniej pozycji, pozostałe narządy też się przestawiają, żeby zrobić miejsce i mogą się przy tym lekko ocierać, stąd ból i opuchlizna.

Jeśli chodzi o sen to kiepsko z nim w nocy, natomiast w dzień ucinałabym sobie drzemki i po trzy razy.
 
Wiecie co, dzisiaj pojechaliśmy do babci męża a ona od progu, "chyba będzie małe co? Justyna, bardzo się zmieniła" Masakra jak to starsi ludzie mają oko :-) No i co, teraz nie ma co czekac do badan skoro babcia juz nas rozszyfrowała, hehe :-)

Witam nowe kwietnióweczki :-)

Miłego wieczorku :-) a raczej nocy :-)
 
Coyote - babcia po prostu rewelka

ja rowniez witam nowe kwietnioweczki

mnie dzis zmoglo w dzien i przysnelam, dobrze ze cora sie bawila sama, dopiero maz mnie obudzil
 
Witam nowe kwietnióweczki :-) czy ma ktoś zbliżony termin do mojego na 13 kwietnia, czy po prostu jestem opóźniona :-p
Amande ja mam identycznie, nawet badań nie potrzebuję na potwierdzenie ciąży. Nudności, wcześniej zawroty głowy, wydęty i ciągnący brzuch oraz senność w ciagu dnia, a w nocy się budzę i spać nie mogę.
A ja dopiero w czwartym tygodniu :szok: to co będzie za dwa :angry:
 
Wiecie co, dzisiaj pojechaliśmy do babci męża a ona od progu, "chyba będzie małe co? Justyna, bardzo się zmieniła" Masakra jak to starsi ludzie mają oko :-) No i co, teraz nie ma co czekac do badan skoro babcia juz nas rozszyfrowała, hehe :-)

Witam nowe kwietnióweczki :-)

Miłego wieczorku :-) a raczej nocy :-)
hej kochana... widze ze twoja babcia lepsza niz gin :-)
szybciej ,,widzi'' malensto :-)
cos z tymi babciami jest :tak::tak::tak: jakos ich sie nie oszuka :tak:
moja babcia sp. to wiedziala od razu jak cos bylo nie tak...
nawet nie musialam jej nic mowic...
oj te babeczki sa super :tak::tak::tak:
 
reklama
Oj moja babcie też wyczuła po rozmowie telefonicznej, że coś było nie tak..a ja jeszcze wtedy nie wiedziałam tego...
 
Do góry