reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witam, melduje ,że żyje i tyle.W piątek ostatni dzień pracy i potem urlopik do 8 stycznia :-), dlatego wybaczcie ale gonie i gonie z robotą, aby jak najmniej papierków mi po urlopie zostało. Także podejrzewam ,ze już do Świąt się za bardzo udzielać nie będę.Pozdrawiam i zdrówka życzę..
 
Gosieńko niestety - nie bo ja podawałam liczbę dni pracujących, także bez dzisiejszego dnia jeszcze 4 i urlop. Oj przebieram już nózkami.

Elvie u Nas też juz Weronika jest, ale schowana będzie czekała na Julkę pod choinka. U nas już piąty miś na każdy rok życia Julki (właczając życie płodowe) więc zaczeliśmy od 2009 roku i mamy jednego z każdego następnego.
 
Kici - pokażę jak już skończę dzieło :tak: bo na razie to mam coś takiego

STUVA Obudowa - IKEA

i to stoi razy trzy :-D:-D
Nawet nie poskręcane do kupy a podłoga krzywa :-D

Gosieńko zapraszam serdecznie :tak: mam nadzieję że kiedyś wam się uda do nas przyjechać pozwiedzać warszawkę :tak: Kot jest przecudny . one fajne są i ten pysk jakby mu kto patelnią przydzwonił :-D
I gadaj sobie co chcesz ja tam jestem za imieniem chłopaków :tak:


Agnieszka choinki fajowe .


Elvie - jakbyś musiała to byś pojechała :-D A w ikei ludzi pełno teraz , a jak ktoś dzieci będzie chciał meblować na dniach , to mu się raczej nie uda :wściekła/y: Może mieć same pudła z pułkami jak ja :-D:-D
A jak ktoś marzy o różu , to poczeka do lutego :tak: dobrze że nie lubię różowych mebli :-D:-D


Byłam u fryzjera i teraz mi się spać chce :no:


Kici a tak ogólnie jak jeszcze raz śmiesz przyjechać do radziejowic i nie wpaść do mnie na kawę ... to zobaczysz !!!!!

A i siłą rozpędu wczoraj sprzedałam jeden narożnik JUPI !!!!
Mieliśmy dwa kolosy - jeden z mieszkania w wawie jeszcze , ale już się pozbyłam . Trudno nie było :)
 
Aniam to powiadasz że taki problem z tymi frontami??
Muszę z A. w takim razie pogadać coby szybciej meble zamówić żebyśmy potem nie zostali w połowie roboty ;-)
 
Agnieszka u nas nie było białych w niedzielę wcale :no: ( dużych )
Dziś dowieźli jutro jadę . Drążków nie ma wcale mają być w lutym . A jak ktoś chce mieć róż w pokoju to też będzie w lutym . :tak: jeśli macie gdzie trzymać w paczkach to zawsze mozna kupić i zapakowane gdzieś położyć .
 
hejka
Nie było mnie kilka dni, bo odsapnąć w weekend musiałam. Poza tym katar się niestety w przeziębienie rozwinął, jeszcze troche zasmarkana jestem, ale już się lepiej czuję.
Chciałabym dzisiaj na zumbe skoczyć, ale zobaczę jak się będę czuła z wieczora. Musze się zabrać za siebie, bo pod koniec kwietnia pojedziemy, a ja się nie poopalam, bo na ten moment nie wyobrażam sobie bikini założyć:baffled:
Wiktor lepiej trochę, ale szału nie ma, nadal policzki i czółko niezbyt ładne. Podejrzewam, że coś jeszcze ma niedobry wpływ, tylko jeszcze nie wyczaiłam co.
Agnieszka zdrówka dla J.
Zielona temperatur nie zazdroszcze, nie znoszę takiego zimna.
Marta jakieś dziwne ma podejście nauczycielka z Olkowego przedszkola. Mam nadzieje, że Twoje interwencje przyniosą skutek.
Mamusia biedna Natalka.
Elvie ja uważam, że na zew natury u zwierzaka niewiele da się zrobić

W sobotę byliśmy w hodowli i psiunica wybrana, w połowie stycznia będzie do odbioru. I może się uda, że Karenus też wtedy wróci. Mam nadzieje...
 
Witam i do zabieganych się zaliczam.

aniam - mam nadzieję, że mi jutro życie uratujesz i kupisz co trzeba;-)
annaoj kce - kciuki za nową sunię i za Karen nieustannie &&&
Agnieszka - zdrówka dla J!
zielona - współczuję temperatur
nata - my tez zbieramy, nie pamiętam od którego roku, ale jak Fruzia była to zaczęliśmy właśnie od niej:) I my co roku kupowaliśmy dwa misie- jeden dla Leny a drugi do innego dziecka trafiał. W tym roku oba już zostaną u nas, bo Maciek kumaty i oczywiście jednym się zaopiekuje;-)
wronka - ale zaszalejesz z tym urlopem, prawie jak nauczyciele:-D

Dzwoniłam do weta, bo zgłupieć z tym psem można, w dzień teraz śpi a w nocy masakra, więc wredna pani jestem i go wybudzam - a co! Może jak się nie wyśpi to nocy nie zarwie. Wet powiedział, że po jakieś proszki mogę podjechać wyciaszające.

Pojechałam dokorony i w 5 10 15 kupiłam młodej koszulę białą, bo w promo były po 25zł a nam na pasowanie konieczna i na święta będzie idealna. Do koszuli wybrałam zieloną sukienkę, ale 104 to największy dostępny rozmiar i niestety za mały - jutro jadę oddać i szukac czegoś innego. Do miasta się zapuścić muszę, bo u nas w koronie pustki.
 
reklama
Elvie Ty się oprócz modłów żeby było módl żeby mi weszło do auta . Listę zakupów do ikea mam wielką , a jadą ze mną fronty do szaf i masa innych rzeczy , do tego mam jeszcze real do obskoczenia :tak: No i żeby było . :-D


Gluta coś dostałam :no: nie lubię .


Annaoj fajnie że będziecie mieć pieska następnego :tak:
 
Do góry