reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej dziewczyny przyszłam powiedzieć że w pakiecie do ospy mamy rękę w łusce gipsowej, Natalka wierciła się na fotelu aż w końcu niefortunnie z niego spadła i stłukła sobie mocno łokieć. Płaczu i bólu co niemiara. Przed chwilą wróciliśmy z izby przyjęć podałam syrop przeciwbólowy i w końcu udało się jej usnąć. Biedulka moja kochana :-(
aniam fajnie że udało się kupić meble i Ola jest z nich zadowolona.
zielona co sobie zrobiłaś w łapkę??
basia super że W robi takie postępy, piosenka i to po angielsku to jest powód do dumy
 
reklama
Agnieszka jak mamusiA TYLKO dobra to siedź w domu a męża na urodziny z Markiem wyślij :-D:-D
Tak było :tak: A. pojechał z M. :tak: :-) a my z J. w domku zostaliśmy.

Witam się w niedzielę...
Kurcze ciężko to choróbsko przechodzi :no: pomimo antybiotyku temperatura po 5 h skacze pod 40 st. :no: zapodaję krzyżowo paracetamol z ibuprofenem. Niech już jest poniedziałek żebym mogła pojechać do naszego pediatry. J. nie chce nic jeść, trochę pije ale szału jakoś nie ma :no: a wredny i niedobry jest przy tym strasznie :no: niby wiem, że on sam do końca nie wie co się z nim dzieje ale jego zachowanie przekracza wszelkie granice :no: no i zarobił przez to szlaban.

Aniam to widzę że kolory Olka ma takie jak moi chłopcy chcą mieć biało-niebieskie :tak:
Zielona ile brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Mamusiu biedna Natalka :no: zdrówka dla niej!

Coś jeszcze chciałam napisać ale mi umknęło... zmęczona jestem i niewyspana przez tą chorobę J.

No i obiecane choinki ;-) jeszcze nie skończone bo nie mają ozdób (choc nie wiem czy zrobie) i gwiazd na czubkach. No i będzie jeszcze zielona i cała biała :-)
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka, zdrowia dla J. Choinki berdzo ladne.

Po wczorajszym zamarzaniu gardlo boli, glowa tez - ale to chyba po winie;-) Mala tez pociagajaca, ale obiecalam, ze pojdziemy do kina na Frozen - nie wiem, jak tou was przetlumaczyli. Bedzie szybki marsz na przystanek. Dzis ponoc cieplej niz wczoraj... Na jutro K. ma wizyte u dentysty - dostac sie tam, to horror, a przy -30 (zapowiadanych na jutro) to az sie boje...

Ok ide szukac seansu w jakims latwodostepnym miejscu.
 
Mamusia współczuję :no:

Agnieszka - ja na szczęście z ustawieniem nie musiałam kombinować :tak: zdrówka dla J .

Zielona nawet mi nie pisz o takiech temp , bo aż mnie telepie na samą myśl :no:

No to wyro mamy i same budy od mebli też są :-D:-D jakiś postęp . Troszkę zmieniłam plan i jeszcze jeden regał trzeba dokupić . Ważne że Olka ma gdzie spać .
Poszukuję jeszcze ładnego dywanu , ale dużego przynajmniej 2 na 3m , bo jak wsadziłam tam mały , to jakby mrówkę na słonia władowała :no:
No i na wiosnę pokój do malowania , ale to już z koleżanką przy winku załatwimy :-p:-p
 
Witam:)

Goście cudowni, wybawiliśmy się do 2.00 a rano ciężko było spać. Moje dzieci mega grzeczne, jak nie oni:-D Prezentów-zabawek dostali aż za dużo o słodyczach nie wspomnę:no: bo dobry miesiąc będziemy je jeść.

aniam - podziwiam, że dostawczakiem dałaś radę i gratuluję! Ikea faktycznie z tymi dostawami jakiś problem chyba ma.

Agnieszka - fajne te choinki tylko czemu czubki takie okrągłe? Z ostrymi wg mnie wygladałyby lepiej, ale jak na pierwszy raz to i tak sukces.

marta - siły i cierpliwości Ci życzę.

mamusiu - zdrówka dla Natalki! Powiedz jej, że limit chorób wyczerpała.

Lenka dzisiaj wybrała słynne misie z tvn-u, bo kolekcjonujemy;-) Naszą misiową rodzinkę powiększy Wiktoria i Antek. Mnie się Mela podobała bardzo, ale Lena była nieugięta:-D W środę pasowanie, a my kurcze stroju galowego nie mamy. Musze jutro do pasażu wstąpić i coś młodej kupić, chociaż i tak widać będzie tylko dół, bo na górę pani zamawiała przedszkolne koszulki.

Pies mnie nadal wkurza potwornie. Albo wszystkie suki z okolicy w kosmos wyślę albo Lucky samotnie poleci. Normalnie popiskuje mi dziad jeden niemiłosiernie, a na spacerze tylko w stronę wiochy ciągnie. Konsultowałam to z jego treserką i mówi, że mam mu kapciem przylać po dupie i na miejsce wygonić. Bić go nie zamierzam,bo on dobrze wie, że źle robi. Jak na dół zejdę i mu komendę NIE rzucę to zanim schodzę to on już pod stół się chowa albo za zasłony.
 
Elvie, moze i ta treserka jest oblatana, ale przywalila z tym biciem... Toz to debilizm totalny. To tak jak i bicie za szczekanie... Hormony szaleja i juz. Jedyny sposob - jesli polecenie glosowe nie dziala, to kastracja.


Frozen fajne. Konstancja zadowolona i to drugi film po Krudach, ktory z przyjemnoscia obejrzala w calosci, siedzac na tylku i nie marudzac. MU i Turbo znudzily ja po kilku chwilach. Grafika piekna - az zastanawiam sie, czy nie wyskoczyc samotnie na 3D - momenty do posmiania sie sa, do poplakania rowniez (ja sie poplakalam, bo taki ze mnie typ). Nawet cieplo bylo - jakies-10, moze -15, snieg do polowy lydki. Ciekawe jak bedzie jutro.
 
maonka - też sama sobie robię hennę ;-) ja się wtedy w łazience i sypialni zamykam i chłopu wejść nie pozwalam nawet co by go nie straszyć ;-) Rozumiem Cię świetnie, bo raz robiłam w dzień i Q się obudził w tym czasie... ale dziecko miało polewke z matki... :-D

Agnieszka - mam nadzieję, że z chorowitkami już u Was lepiej. Choinki piękne!

Marta - tulam mocno... mam nadzieję, że będzie lepiej.

Basia - super się czyta takie informacje o W.

zielona :szok: że mój kumpel z Kanady co mieszka w górach skalistych ma takie temperatury to ja wiem, ale u Ciebie też aż tak przypiździło? a ortezy nie zazdroszcze... ja czasami musze na rzepke zakładać... no i ortopeda powiedział, że jeśli chciałabym na snowboardzie zjeżdżać to tylko w ortezie :eek:

Aniam - to pochwal się jakie w końcu mebelki Olce kupiliście :-) ja rozważam zakup większego łóżka dla Q, bo teraz ma 140x70 i mu kołdra spada...

mamusiu - to nie zazdroszczę takiego combo... tulam

Witam się po weekendzie... w końcu zakupiłam w ten weekend ozdoby choinkowe i stojak bo wszystkie zostawiłam u ex-męża... niech se je zeżre :-p z resztą on i tak boi się do piwnicy schodzić, a tam je zostawiłam.
Więcej nie pije... w piątek myślałam że umre w pracy... jak wróciłam do domu to byłam tak zmęczona że zasnąć nie mogłam... o 18 zamówiliśmy tłustą pizze i nażarłam się jak prosiak i dopiero było mi lepiej... dopiero w sobotę jak się wyspałam czułam się jak człowiek :-)
 
Pospaliśmy z J. trochę :-D Oczywiście musiałam M. do przedszkola wyszykować ale potem od razu do wyrka :tak: oj tego mi trzeba było :tak:

Elvie taki mam szablon gotowy ze styropianu i nic nie poradzę ;-)

idę śniadanie czarować bo mi dziecię zgłodniało :-D
 
reklama
Dzieńdoberek

Odstawiłam trójcę do szkoły, jak to fajnie wygląda jak wszyscy z plecakami uszykowani w kolejce mi buziaka dają :-)

U nas jak zawsze wszystko w biegu oczywiście ja biegać nie biegam , ale ciągle coś;-) w piątek zrezygnowałam już z rehabilitacji bo byłam mega zmęczona, moje mięśnie też:no: od jutra znowu maraton :tak:

W domu wesoło od kiedy zamieszkała nowa kizia mizia :-) Na razie bez imienia bo chłopcy z tatusiem na czele wołają na nią Marlenka :rofl2: na cześć wydry z Pingwinów z Madagaskaru;-) a my z Helenką protestujemy:-D Kociak boski,uwielbia się bawić a ja się cieszę ja głupi bateryjką :zawstydzona/y:

Nata dobrze policzyłam jeszcze tylko 2 dni i urlop :-):-):-)

Zielona kurcze temperatury nie zazdroszczę :no: mam nadzieję ze orteza przyniesie ci ulgę i przestanie boleć. Dobra trza szukać sputnik do wynajęcia , w kupie damy radę ;-):tak:

Mamusia zdrówka dla biedroneczki , limit nieszczęść wyczerpany .

Aniam gratki za jazdę dostawczakiem :tak: przypomniało mi się jak kiedyś z wielką przyczepką na której betoniarka była jechałam przez jakieś wiochy bo S tak wymyślił ;-) ale dałam radę :-) Nic to trzeba do ciebie się wybrać oblukać remonty i pokój Olki :tak: Gar po rosole jest twój :-D

Agnieszka zdrówka dla J, mam nadzieję że dzisiaj już lepiej , i odpuść mu mamuśka szlaban, wiesz jak to jest jak chłopak chory ;-) &&&& za zabieg M no i za podjęcie decyzji nad którą tak dumacie ;-) Choinki super, czekam na końcowy efekt:tak:

Monia dobrze , że po wizytach coś się u dziewczyn wyjaśniło:tak: oby leki pomogły. Pochwal się dziełem D , może mój S też zechce zostać bohaterem ;-)O prezentach świątecznych nic nie mów, ja w tym roku też jakaś bez życia jestem i pomysłów mało:no:
Pani Krysia będzie chodzić na okrągło jak się okres spotkaniowy zacznie :-D

Isabela coś ciekawego dla Tosi znalazłaś jeżeli chodzi o okulary ?

Elvie super że spotkanie rodzinne udane :tak: Jeśli chodzi o psa to nic nie zrobisz, musicie przetrwać albo wykastrować ;-) to są hormony nad którymi Lucky nie panuje a propozycja treserki aby bić:no: to już w ogóle nieporozumienie :no: To co u nas pod domem się dzieje jak Sonia ma cieczkę to jest masakra ;-) Jak tam imię dla zmywarki już masz ? :-D Gratki za rozpoczęcie kursu angielskiego :tak:

Ella zdrówka dla dziewczynek. Podziękuj małżowi, niech próbuje różnych sposobów na plecy bo operacja to ostateczność.

Maonka jak Alicja po anginie ? lepiej?

Anna czyli szał ciał, ale najważniejsze że wiecie co macie odstawić. Mam nadzieję że katar poszedł sobie precz.

Kici ty to agentka jesteś :-D

MamoPaulinki każdy ma prawo się kiedyś wyspać a tobie się to należy oj tak :tak:

Marta przytulam i siły życzę .

Basia super gratki dla Wiktorka:-)

Aniez babo gdzie cię wywiało , odmeldować się proszę:tak:;-):-)

Uff nie ma to jak zaległości :zawstydzona/y:

Miłego dnia babeczki
 
Do góry