reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dziewczyny pomóżcie, mam problem od 2-3 dni mam gęstą białą wyzielinę, śluz, bardzo sei tym martwie do tej pory jak był to przezroczysty, czy to moze byc czop, bo gdzies tak czytałam. Troszke mam dni ostatnio sresującyhc remont kuchni, remont w bloku klatki schodowej , musze co dzień jhexdzic do teściowej i siedziec by sie nie nawdychać śmierdzacej farby. Do tego doszły twardzneie brzucha , no i ten śluz, co o tym myslicie. Wizyte mam za tydzień, poczekać? Maluszki są dosc ruchliwe a to chyba dobrze?

nie wiem jak z tym twardnieniem bo mi nie twardniał w pierwszej ciąży i teraz też nie ale ta wydzielina jest chyba ok
czop jest przeważnie zabarwiony krwią
a wydzielnia jest zła jak ma brzydki zapach lub jest jakaś zielonkawo- zółta itp kiedys 13x13 dawała linka do jakiegoś artykulu o upławach i tam tak pisalo
ja tez miewami taki gęsty śluz biały i jest ok
 
reklama
do amorek52 ta biala wydzielina to nie jest raczej czop... czop odchodzi zazwyczaj z krwia i napewno poznasz ze to czop bo mozna konsystencje tego przyrownac do kisielu... a twardnienie brzuszka radzilabym skonsultowac z lekarzem bo w tym okresie ciazy to nie sa raczej skurcze przepowiadajace a bynajmniej nie powinno ich byc.,,,
 
dzien dobry,

w ten jakze piekny zimowy poranek:-D:-D

dzisiaj mialam pierwsza od dawna noc bez twardniejacego brzucha i nawet sie wyspalam:-)
choc oczywiscie nie obylo sie bez oczek jak 5zł. bo brzuch tak mi sie rozluznil i Margolka tak sie ulozyla, ze w dzien mocno okragly brzuch noca ulegl delikatnemu splaszczeniu i przebudziwszy sie i pomacawszy domek mojego dziecka oczy mi sie tak zrobily:szok: i pierwsza mysl" gdzie jest Margolka??!!??" macam macam, juz reke w spodnie od pizamy chce wkladac zeby zobaczyc czy mi dziecko nie wypadlo, a tu jak mi ten maly pasozyt nie pier****** z calej sily w zebra, to momentalnie zapomnialam o co glupie:baffled::baffled::baffled::baffled:

hehe u mnei tak zawsze sie jakas jazda nakreci, jak jestem w pol-snie:-):-):-)

no a w zwiazku z wielkimi mrozami, postanowilam oszczedzic 13x13 swoich odwiedzin i daje dzisiaj ostatnia szanse swojej fryzjerce. umowilam sie z nia sms`ami na dzisiaj wiec dzisiaj bede zla:-):-)

poki co to tyle

3majcie sie cieplo
 
dzisiaj mialam pierwsza od dawna noc bez twardniejacego brzucha i nawet sie wyspalam:-)
choc oczywiscie nie obylo sie bez oczek jak 5zł. bo brzuch tak mi sie rozluznil i Margolka tak sie ulozyla, ze w dzien mocno okragly brzuch noca ulegl delikatnemu splaszczeniu i przebudziwszy sie i pomacawszy domek mojego dziecka oczy mi sie tak zrobily:szok: i pierwsza mysl" gdzie jest Margolka??!!??" macam macam, juz reke w spodnie od pizamy chce wkladac zeby zobaczyc czy mi dziecko nie wypadlo, a tu jak mi ten maly pasozyt nie pier****** z calej sily w zebra, to momentalnie zapomnialam o co glupie:baffled::baffled::baffled::baffled:

Hehehe juz sobie wyobrazam Twoja mine
:-D:-D:-D
 
ba1983 trzymaj się i staraj nie martwić (choć wiem, że nie jest to proste :-( )

choc oczywiscie nie obylo sie bez oczek jak 5zł. bo brzuch tak mi sie rozluznil i Margolka tak sie ulozyla, ze w dzien mocno okragly brzuch noca ulegl delikatnemu splaszczeniu i przebudziwszy sie i pomacawszy domek mojego dziecka oczy mi sie tak zrobily:szok: i pierwsza mysl" gdzie jest Margolka??!!??" macam macam, juz reke w spodnie od pizamy chce wkladac zeby zobaczyc czy mi dziecko nie wypadlo, a tu jak mi ten maly pasozyt nie pier****** z calej sily w zebra, to momentalnie zapomnialam o co glupie:baffled::baffled::baffled::baffled:

Dagsila ja też tak mam często- rano budzę się z takim rozluźnionym brzuchem a nie z wilkim balonem twardym jak piłka lekarska, młoda śpi i jest 5 sekund paniki gdzie się podziało dziecko :-)

amorek 52 też myślę, że to nie jest czop, ale lekarzem nie jestem - obserwuj, jak się na sili to idź do lekarza

Studiujacamama - czy coś mi się pomieszało, czy Ty miałaś w ostatni weekend - jak to mówi mój mąż - zostać władcą pierścieni?:-) Jeżeli sie nie mylę, to wyszłaś za mąż - więc wszystkiego najlepszego:tak: Jakaś mała relacja z wielkiego dnia?

Co do pomagania przez mamy/teściowe itp - powiem Wam, że ja to bardzo chcę, żeby teściowa mi pomogła z ogarnięciem domu, coś ugotowała od czasu do czasu - przynajmniej przez pierwszy miesiąc. Na pomoc mojej mamy kompletnie nie mam co liczyć, bo jest za bardzo zajęta :-(
 
witam porannie

Oczywiscie były momenty kiedy zwłaszcza mi brakowało siły cierpliwości i chwili aby ktoś zajął sie małym bo Emilo nalezał do małych terrorystów;-)i dodatkowo miał kolki:-( ale zawsze mogłam liczyć na męża.Do dzisiaj wspominam jak pewnego dnia rano obudziłam się a na lustrze w łazience na szafkach w kuchni i w pokoju były pozawieszane małe karteczki z napisem Jesteś wspaniałą mamą
To dało mi siły na kolejny dzień:tak:

wspaniałego masz męża!!

Moja babcia do tej pory nie może się przyzwyczaić do widoku Kuby z marchewką- a on po prostu lubi (obrzydliwe słodycze też lubi ;-)). I tłumaczenia: ale on tak chciał wejść na parapet doprowadzają mnie do szału i tekstów w stylu: jak będzie chciał sobie otworzyć okienko i skoczyć to też mu babcia pozwoli???

:-):-):-)

Dziewczyny pomóżcie, mam problem od 2-3 dni mam gęstą białą wyzielinę, śluz, bardzo sei tym martwie do tej pory jak był to przezroczysty, czy to moze byc czop, bo gdzies tak czytałam. Troszke mam dni ostatnio sresującyhc remont kuchni, remont w bloku klatki schodowej , musze co dzień jhexdzic do teściowej i siedziec by sie nie nawdychać śmierdzacej farby. Do tego doszły twardzneie brzucha , no i ten śluz, co o tym myslicie. Wizyte mam za tydzień, poczekać? Maluszki są dosc ruchliwe a to chyba dobrze?

ja miałam czop z takimi niteczkami krwi, taka wydzielina chyba w normie jest, twardnienie też dopóki nie boli i nie jest regularne, jak się przedziwigam to też mi tak na wieczór twardnieje, ale najlepiej Ci powie lekarz, jak masz sie marwtić to lepiej idz na wizyte wczesniej, najważniejszy jest Twój spokój

uciekam bo małzonek wrócił z zakupków i sniadanko też przyszło:)
 
Dagsila- rano mam często takie uczucie jak Ty - akcja "znikające dziecko" ale później wszystko wraca do normy :-)
od dawna tak dobrze nie spałam jak dziś.. jejku jak niewiele człowiekowi potrzeba do szczęścia :-):-) gdyby nie to wstawanie siku to byłoby po prostu cudownie, ale nie można mieć wszystkiego:-)
miłego, słonecznego przedpołudnia :-)
 
Moja mama sama zaoferowała pomoc, więć jej powiedziałam, żeby sobie wzięła urlop od 15 maja. 2 tygodnie. To mi trochę pomoże. Umyje okna, ugotuje obiad itp. Do tego czasu my z małą się poznamy, nauczymy do siebie. Ma też do mnie przyjechać pod koniec sierpnia, znowu na 2 tygodnie.

Też mi się dobrze spało dzisiaj, ale od 9 rano, budzik przestawiałam, co 10 minut. I tak do 9:40 poleżałam.
 
reklama
Amorek- podpisuję się pod tym co mówią dziewczyny. Czytałam, że biała wydzielina teraz jest ok a ma być jej co raz więcej!!!!:szok::sorry2:

Ba- 3maj się kochana i daj znać co lekarz powiedzial i co z maleńką jak tylko będizesz po wizycie! Duzo zdrówka dla Ciebie i Vanessy :tak:

Dzień Dobry Dziewczynki ;-)

U mnie nawet dobrze, ale małż ma dalej gorączke i właśnie jest u lekarza, bo wczoraj go w płucach kłuć zaczęło...jeszcze się okaże że ma zapalenie płuc- masakra jakaś :confused2::confused2::confused2:
Ja zjadłam wczoraj kanapke z czochem i później tak mi było ciężko na żołądku że łeee :baffled::eek:
No nic...uważma jak się da ;-)

Zdrowia wszystkie moje Brzusie-biedusie!!!:blink::blink::blink:
 
Do góry