reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
A ja sie wlasnie poryczalam... Przyszedl Ł do mnie do lozka, i tak mi zaczal opowiadac, ja sie potwornie wystraszyl, jak od lekarza mu wyslalam sms co lekarz powiedzial. I mowi ze bardzo sie o mnie teraz martwi. Na co ja - ze chyba o dzidzie tez? Alez tak, o dzidzie tez, ale ja jestem dla niego najwazniejsza, bo drugiej takiej Kasi na swiecie nie znajdzie. I tak mi sie przykro zrobilo, bo ja to nie o siebie sie martwie, tylko o te male Sloneczko w brzusiu, by jej sie nic nie stalo przez to wszystko... i powiedzialam Ł ze gdyby cos zlego sie wydarzylo - to maja ratowac przede wszystkim dzidzie, a nie mnie. :-:)-:)-(
 
A ja sie wlasnie poryczalam... Przyszedl Ł do mnie do lozka, i tak mi zaczal opowiadac, ja sie potwornie wystraszyl, jak od lekarza mu wyslalam sms co lekarz powiedzial. I mowi ze bardzo sie o mnie teraz martwi. Na co ja - ze chyba o dzidzie tez? Alez tak, o dzidzie tez, ale ja jestem dla niego najwazniejsza, bo drugiej takiej Kasi na swiecie nie znajdzie. I tak mi sie przykro zrobilo, bo ja to nie o siebie sie martwie, tylko o te male Sloneczko w brzusiu, by jej sie nic nie stalo przez to wszystko... i powiedzialam Ł ze gdyby cos zlego sie wydarzylo - to maja ratowac przede wszystkim dzidzie, a nie mnie. :-:)-:)-(

Nie zrozum chłopa źle Ty jesteś od poczatku z dzieckiem związana nosisz je pod sercem , on nie . Myślę że przez to inaczej na chwilkę obecną to czuje i przezywa . narazie to dziecko jest dla niego czyms nie namacalnym wiesz jak to chłop jak nie ma czegoś przed gałami to się nie domyśli itp. Takie moje zdanie . powiedział i tyle chciał dać Ci do zrozumienia jak ważna jesteś dla niego , a że zrobił to nieporadnie no cóż:-D:-D Więc nie rycz babo bo nie ma o co :tak:
 
Jedno jest pewne że jak nie będę mogła urodzić to wystarczy ze parę razy zejde tam i z powrotem;-)

To sie nazywa pozytywne myslenie
:-D

a wyobraźcie sobie że od przyszłego miesiąca u moich rodziców w bloku zaczynają wymianę windy i remont szybu , który ma potrwać do kwietnia:szok:a mamunia z tatuniem mieszkają na 6 pietrze:szok::szok::szok:i co ja mam bidna zrobić? będe jeżdziła pod balkon i tak będziemy sobie gadły bo ja się tam za skarby nie wczłapie:baffled:

Moze zawiesza balie na sznurze i beda i Cie wciagac przez balkon?
:-D:-D:-D


acha i musialam moje dziecko (jeszcze w brzuchu) zameldowac juz do przedszkola - a pojdzie tam jak bedzie mialo 3 lata... ale miejsce trzeba juz 3 lata wczesniej zaklepywac:szok:

Powaga? Daje sie zapisac nienarodzone dziecko? Jak sie nalezy do tego zabrac? Chcialabym zapisac i do zlobka i do przedszkola - tak profilaktycznie... Prosze, podaj szczegoly
:tak:
 
hej dziewczynki wpadłam tylko na moment zobaczyć co tam u was słychać i uciekam do szkoły dzisiaj i jutro mam 2 egzaminy trzymajcie kciuki ;-) (przydadzą się bo czuję się niedouczona:baffled::baffled::baffled::baffled:)

Katik - na pewno wszystko będzie OK i szpital zobaczysz dopiero w kwietniu przy porodzie ! jestem dobrej myśli!!

gosienkag76 gratuluje nowego mieszkanka kiedy parapetówka :-)

ba Vanessa będzie śliczną i zdrową dziewczynką urodzoną w terminie zobaczysz że jeszcze wspomnisz nasze słowa trzymaj się ciepło

no i widzę że aniołek znowu szaleje ze swoimi pesymistycznymi postami. Każda z nas wie gdzie są wątki o poronieniach i innych tragediach i jeżeli poczujemy taką potrzebę to same odwiedzimy owy wątek więc proszę cię ANIOŁKU oszczędź nam przeżyć i tak każda z nas drży o swoje maleństwo!!!
 
Witajcie, miłego weekendu życzę ;-)
ja dziś trochę pracuję a potem zamierzam odpocząć - Aniam ściągnęła za sobą do KRK pół Warszawy :-p:-p:-p Przedwczoraj, w drodze w gory nawiedzili mnie znajomi ze stolicy i zostali też na nocleg i pół piatku, więc jestem wykonczona.
 
a tak na marginesie to trafiłam na posty aniołka na innym wątku i jestem przerażona tym co ona pisze ile nienawiści jest w tej osobie brrr uciekam
pa
 
Witam kobietki:-) czy u was też tak zimno:szok: Właśnie mój M zrobił ogień w piecu :-p to jest jego wersja, normalnie to poprostu odkrecił grzejniki:-D:-D:-D

Aniam widzę że wróciłaś z wycieczki krajoznawczej:-):-):-)

Katik kochany ten twój mężuś:-) widać że bardzo cie kocha:tak: da niego ty i maleńka to jedno:happy2: Przytulam, zakazuje łez i mam nadzieję ze dzisiaj czujesz się troszkę lepiej:tak:

Olapolap 1 stycznia postanowiłam że będę tylko pozytywnie myśleć i tego sie trzymam:tak:

Mamusia 87 zapraszam na parapetówkę:tak: :tak::tak:

Pozostałe dziewczyny pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko mimo że za oknami tak zimno:-D
 
reklama
Wronka
gratuluję nowej fuchy !!!!! :-) jestem przekonana, że będziesz dla nas świetnym moderatorem
jako pierwsze zadanie proponuję Ci przeczytanie wiadomości na privie ode mnie :)

Aniołek
ostatni trymestr jest taki, że niby to ulga bo blisko do mety,a jednak większość z nas coraz częsciej mysli o porodzie i o tym, by byl on szczęscliwy, więc myśle, że powinnysmy raczej karmic sie duza dawka optymizu niz dolowac
do tego dochodza hormony ciazowe sprawiajace nasza podatnosc na wzruszenie
ja nawet ogladanei wiadomosci sobei odpuscilam bo jak slysze o jakis biednych dzieciach to mi lzy leca ciurkiem
wspolczujemy kobieta ktore przezyly tragedie ale nasze mysli starajmy sie skupic na czyms pozytywnym
 
Do góry