reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ale dziś pogoda. Głowa mi pęka. Wczoraj Jacek szalał z aparatem i robił mi akty. I od wczoraj właśnie przestałam sie przejmować moja wagą rosnącą, bo wyglądam ładnie i kobieco z tym brzuszkiem. Tak więc jakbyście miały kompleksy, polecam tę metodę na nie.

BTW. szukam sobie stanika do sukienki bez ramiączek. Musi trzymać dobrze biust i mieć wielką miskę na moje ogromne ciążowe cycki. Polecacie gdzie mogę go kupić?
a ja polecam bieliznę FELINY, naprawdę dobra jakość, tylko musisz się przygotować na spory wydatek.

A tak w ogóle to witam się po kilku dniach nieobecności... w weekend szkoła... maskara... wczoraj zerówka, dzisiaj test z angielskiego... zerwałam się z ostatniego wykładu...

Ciężarówki od lutego idę na zwolnienie, moja gin powiedziała, że podróżowanie 40km w jedną stronę do pracy jej się nie podoba, bo ludzie w Warszawie nie kwapią się do ustępowania miejsc ciężarnym... :-D już poinformowałam moją szefową o tym :-) tak więc od lutego będę mogła na bieżąco was nękać sobą systematyczniej :-D
 
reklama
Ciężarówki od lutego idę na zwolnienie, moja gin powiedziała, że podróżowanie 40km w jedną stronę do pracy jej się nie podoba, bo ludzie w Warszawie nie kwapią się do ustępowania miejsc ciężarnym... :-D już poinformowałam moją szefową o tym :biggrin2: tak więc od lutego będę mogła na bieżąco was nękać sobą systematyczniej :-D

Szczesciara z Ciebie ;))
 
kici69 - ja tez! pracuje tylko do 28 stycznia a potem juz ide na macierzynskie, ale do pracy pewnie jeszcze raz po tym podjade zeby sobie pogadac, bo u nas to fajna atmosfera jest w pracy:tak::-)
 
Katik bidulko:-(. Taki kaszel może umęczyć, wiem coś o tym, mnie tak męczyło dwa tygodnie w grudniu. Ściskamy i zdrówka życzymy.
Kamisia jak to czasem i facetowi coś miłego do głowy wpadnie:-). Super niespodziankę miałaś.
Karola ja się powoli rozkręcam z zakupami. Nie ma co wierzyć w zabobony, a w razie kiedy dzidzi pospieszy się na świat to co nieco będzie już przygotowane.
Wesoła a nie możesz sobie przełożyć tych egzaminów, stres egzaminowy chyba teraz nie jest wskazany.
Ja miałam ambitny plan pracować do końca lutego, a że wyszło inaczej to trudno. Jak pomyślę, że jutro miałabym się zerwać o świcie i przedzierać przez te śnieżyce....A tak zimę będę podziwiać tylko przez okienko.
 
witam :-)
ja od wczoraj zalatana, bo dzisiaj robilismy małemu urodziny. strasznie ten czas leci,mam juz w domu trzylatka!!! (w sumie od jutra)
nie mam siły nadrabiac zaleglosci, ale zagladam, zeby nie bylo :-)
trzymajcie sie mamuski :-)
 
Dziewczynki dodam wam aktualne moje zdjęcia plus łóżeczko:-)
Ciężarówka już ze mnie konkretna:-)
DSC01517.jpg
DSC01516.jpg
DSC01510.jpg
DSC01505.jpg
 
reklama
Do góry