reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej, powiedzcie mi czy Wy tez macie SKURCZE? Takie jakby miesien drzal - czulam to dzisiaj w podbrzuszu po lewej stronie, pozniej znowu ale juz sie przenioslo na lewa i centrum... Troche sie martwie... Czy to normalne???
 
reklama
Netula ja w poprzedniej ciazy okolo 7 tyg tez mialam plamienia i brudzenia....ale spokojnie przeczekalam i bralam luteine.
Olapolap nie wiem o jakie Ci skurcze chodzi czy sa bolesne??
Ja mam tak jaby napinanie sie jelit raz po prawej a raz po lewej stronie...Sa niebolesne ale jakies dziwne.
Coyote to super, ze dalas rade na grillu
AAngelh ja czulam i z reszta do tej pory czuje bol jak na okres ale nie tak intensywny.
 
Witajcie! Trochę mnie tu nie było ale już nadrobiłam zaleglości.
Olapolap jeżeli masz w domu no-spę to weź 1 tabletkę i powinno przejść, ale skontaktuj sie rownież z lekarzem. Co do USG to jestem w 10 t. i jeszcze nie mialam. Chodzę do bardzo dobrego lekarza i zalecił mi badanie w 12t.To jest moja trzecia ciąża, w poprzednich USG robione miałam po trzy razy. Pierwsze 11- 13 t. drugie 20- 24t i trzecie 34-36.
 
witam wszystkie dziewczyny,
Gratuluje tym ktore sie juz doczekały swoich zafasolkowan i zycze powodzenia staraczka, a chcialam zapytac dziewczyny te ktorym sie udalo czy jak zaszly to na poczatku jak jeszcze nie wiedzialy ze im sie udalo i byly w czasie w ktorym powinny dostac @ to czy czulyscie jakies takie bole brzucha jak na @ czy kompletnie nic??? wiem ze kazda z nas ma inaczej ale tak z ciekawosci pytam czy to mozliwe?? pozdrawiam serdecznie

Witaj :tak: Ja np. od początku wiedziałam, że się udało- 2 dni po zapłodnieniu zaczęły boleć mnie piersi, a potem dołączył brzuch- dokładnie tak jak na @, ale piersi 2 dni po owulacji mnie jeszcze nigdy nie bolały, więc wiedziałam że coś się zmieniło:-) Jakież było moje zdziwienie i rozczarowanie jak pierwszy test który zrobiłam (w dnou planowanej @) wyszedł negatywny! :szok: tyle, że czułam, że to jakaś pomyłka :no: Poczekałąm spokojnie jeszcze 3 dni i zrobiłąm kolejny (a raczej 2) i już wyszły pozytywne!!! :-):-D -Udało się za pierwszym razem;-)
Tak miałam ja, ale każda z nas jest inna, więc i każda ma inne objawy. 3mam kciuki żeby i Tobie udało się za pierwszym razem :tak:

A teraz witajcie pozostałe Mamusie :-D Jak sie tu loguje to mam takie zaległości, że zapominam co której odpisać:sorry2:

Ja odpoczywam w ten weekend jak sie tylko da- głównie czytając książki i mi to dobrze robi bo czuję sie lepiej. Niestety zaczęły dokuczać mi beznadziejne bóle głowy, ale mam nadzieję, że przejdą. Poza tym bez zmian. Czekam z utęsknieniem do środowej wizyty u gin... ale wierze, że wszystko będzie dobrze;-)

Trzymajcie się wszystkie ciepło i uważajcie na siebie :tak:
 
aangelh ja mialam normalne objawy przedmiesiaczkowe (napiete piersi itp), no moze wiecej wody zatrzymalam niz normalnie i bylam napuchnieta, test zrobilam w 1 dniu spodziewanej @ i byl pozytywny potem przyszlo permanentne zmeczenie :baffled: jesli chodzi o te 2 tygodnie pomiedzy owulacja a spodziewana @ nie przeczuwalam nic

dzis bylam z corka na basenie i bylo czadersko to 4 raz jak poszlysmy razem, Krysia tak nabiera zapalu do plywania ze to niesamowite, chodze w taka godzine gdzie so mamy z malymi dziecmi i mamy z brzuszkami, super relax
 
Witam i dziele sie dobrymi wiesciami. Wczorajsze plamienia okazaly sie zupelnie niegrozne i zwazane byly z implantacja zarodka. Wreszcie zobaczylismy Kropka. A wlasciwie jego serucho, bilo bardzo mocno. Ja sie rozplakalam, mojemu mezowi dech odebralo. Okazalo sie, ze Kropek jest o tydzien mlodszy, niz wynikaloby to z OM. Wiec spodziewamy sie go w polowie kwietnia a nie na poczatku.

aangelth - ja mialam objawy prawie natychmiast po zaplodnieniu. Stalam sie strasznie spiaca, biegalam siusiu i mialam bole przypominajace te przedmiesiaczkowe, choc nie tak intensywne. Po paru dniach zaczely mnie bolec piersi. No i pewnego ranka moj maz spojrzal na mnie i stwierdzil, ze wygladam jak w ciazy. Jak widzisz, mozna miec objawy ciazy w bardzo wczesnym jej stadium.
 
Hej dziewczyny!
Ja też miałam w tym tygodniu plamienia ale lekarz kazał lerzeć i brać nospe, zrobił mi USg i okazało sie że mam małego krwiaczka i mogę jeszcze plamić do tygodnia. Ale wszytsko jest dobrze, Moja kropeczka rośnie ma już 9mm i ma śliczne serduszko:) Plamienia ustąpiły, czasem tylko pojawia się brudny śluz. Brzusio ciągle boli ale lekarz powiedział że to nic złego bo jestem chudziutka i mam wszytsko malutkie co się teraz baaaardzo musi rozciągnąć.
Kolejne USG zeby sprawdzić że już krwiaczka nie ma, mam 27.08:D
 
Witajcie!

U mnie @ dalej brak, więc powoli zaczynam się cieszyć.
Ale suwaczek będzie dopiero po wizycie, żeby nie zapeszać :tak:
Umówię się chyba na piątek.

witam wszystkie dziewczyny,
Gratuluje tym ktore sie juz doczekały swoich zafasolkowan i zycze powodzenia staraczka, a chcialam zapytac dziewczyny te ktorym sie udalo czy jak zaszly to na poczatku jak jeszcze nie wiedzialy ze im sie udalo i byly w czasie w ktorym powinny dostac @ to czy czulyscie jakies takie bole brzucha jak na @ czy kompletnie nic??? wiem ze kazda z nas ma inaczej ale tak z ciekawosci pytam czy to mozliwe?? pozdrawiam serdecznie

Objawy łagodne, piersi nawet tak nie bolą, ale dopiero co skończyłam karmić, więc są "wyćwiczone".
Też miewam bóle podobne do menstruacyjnych, ale zagłuszam je tak na wszelki wypadek no-spą.


Co do samych USG - jak czesto zamierzacie je robić? Ja chodze do lekarza prywatnie, do tej pory mialam 2 USG (pierwsze jak pisałam poniżej 5tc, drugie w 7 tc0dc). Na drugm widziałam serducho, ktore walilo jak opetałe z szybkością 148 na minute :-) Poryczałam się okrutnie, tak pięknie to brzmiało.
Moja kolezanka, ktora prowadzi jakis bardzo wazny pan ordynator ma USG co miesiac. Co o tym myslicie? Co mowia wasi lekarze? Ile USG trzeba tak naprawde zrobic?

Wybieram się do tego samego gina co poprzednio.
Prywatnie. USG jest na każdej wizycie. Do 12 tygodnia dopochwowo, potem przez powłoki. Na "połówkowe" zaprasza do szpitala, bo tam lepszy sprzęt.
Niestety jest dość drogi :-(


dzis bylam z corka na basenie i bylo czadersko to 4 raz jak poszlysmy razem, Krysia tak nabiera zapalu do plywania ze to niesamowite, chodze w taka godzine gdzie so mamy z malymi dziecmi i mamy z brzuszkami, super relax

Co do basenu! REWELACJA.
Chodzę z moją Izunią odkąd skończyła 4 miesiące.
Najpierw były specjalne zajęcia, a teraz już same chodzimy.
Mała nie boi się już wogóle wody. Macha z zapałem nóżkami i rączkami, a w rękawkach czy kółku nie muszę jej już podtryzmywać.
Hihi. W końcu pływa już pół swojego życia - nie licząc tego płodowego ;-)

Czesc dziewczynki mnie cos zaczal bolec brzuch i plecy z tylu..wzielam pol nospy....mam nadzieje, ze cos pomoze...Zaraz sie klade spac...

Możesz śmiało wziąc nawet 2 :tak:

Życzę udanej niedzieli i żeby nic się nie komplikowało.
Czeka nas 8 cudownych miesięcy :-)
 
reklama
MALENA tak wiec trzymamy kciukaski!
AANUSIAA mam nadzieje, ze krwiaczek sie szybko wchłonie
ZIELONA MAUPA no to super!!!Jakie to świetne uczucie zobaczyc malutka fasolke, prawda???
Mnie na szczescie przestał już boleć brzuch.
Dzis jakie miałam sny...snilo mi sie cos, obudzilam sie wiadomow siku, jablko i dalej kima....kontynuacja snu 1go, i potem za 2 godz znow pobudka i znow kontynuacja snu....Niemozliwe a jednak prawdziwe....
Pozdrowionka
Papappapapapaap
 
Do góry