reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

A ja jutro na grillika do Mamy - to dla mnie tez bedzie test... Mam nadzieje, ze uda mi sie choc troche zjesc, bo Mama nie wie, ze jestem w ciazy i wolalabym zeby sie nie dowiedziala przed koncem pierwszego trymestru. Strasznie u mnie ciezko z jedzeniem, mam okropne mdlosci non stop :-:)-:)-( Normalnie jakbym miala kaca i nie mogla zwymiotowac :szok:


Uważaj tylko na niedopieczone mięsko. Ja przez nie miałam stracha o toksoplazmozę. Chyba, że masz przeciwciała, to możesz mieć spokojną głowę :tak:
 
reklama
Witam dziwczyna, dzis byłam na badaniach , wyniki mam w poniedziałek, jestem ciekawa czy wszystko wporządeczku i wtedy w czwartek wizyta u lekarza. Nie wiem jak ja te kilka dni wyrobie w pracy, teraz jest fajnie jak jestem na urlopie, nic nie robie tylko leże , chodzę na spacery. A we wtorek do roboty. Ten tydzień jest dla mnie bardzo stresujący, bo ponad rok temu między 6-7 tygodniem poroniłam. Troszke sie strsuje starams ie nie mysleć ale tak naprawde sie nie da. Wiem ze tym razem musi byc dobrze, i donosze te ciąże i bedziemy miec piękne , zdrowe 2 urwiski

ticker.php
jestesmy w tej samej sytuacji tez ponad rok temu stracilam fasolke:(ale musimy miec nadzieje,ze wszystko bedzie ok,trzymam kciuki:)
 
A ja nie mam dobrych wieści, niestety na USG (6 tc i 3 dc) nie było widać zarodka w pęcherzyku. Lekarz wysłał mnie na BHCG, okazało się ze przez 10 dni z 405 wzrosło do 2930. Nie jest to drastycznie niski wzrost ale jednak za niski. W poniedziałek mam powtórzyć i dalej gin zdecyduje czy jest szansa. Najgorsze jest to oczekiwanie.
smutna wiadomosc ale mysle,ze powinnas sie udac do innego lekarza moze ten ma stary sprzet albo cos,przeciez betka urosla to cos znaczy moze fasolek jest mlodszy niz przypuszczacie i dlatego jeszcze go nie widac,trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok!
 
Tak vogue nic sie nie martw...u mnie na 2 monitorach Usg nie było nic widac dopiero na duzym...Beta rosnie czyli jest dobrze jakby spadala byloby zle...Pewnie fasolek jest mneijszy niz myslisz tak ja u mnie bylo..Pewnie omylka z natura!!
Nic sie nie martw
Justys mnie tez juz piersi nie bola...tylko troszke wiec nie sie nie denerwuj kochana
Ola i Coyote trzymam kciukaski za grilla..
Amorek w pracy dasz rade...zobaczysz jak zalapiesz to szybko wrocisz do siebie
Magdalena...bedzie wszystko dobrze...co ma byc na poczatku...E tam...Bedzie dobrze!!!!
 
Byłam wczoraj u gina w związku z moim ciśnieniem 70/40:szok: okazało się ze po takiej dawce duphastonu może tak być i lepsze niskie ciśnienie niż wysokie. Jestem wiec do 30.08 na L4 ale mam nadzieję że wtedy już będzie lepiej i wrócę do pracy. Lekarz okazał się konowałem -bo mój jest na urlopie do 2go -i miałam z panem kilka utarczek słownych ale szybko postawił się do pionu. Ciąża jest tydzień młodsza niż by wynikało z OM więc dziś jest 6 a nie 7 tc. Mój Kropek urósł z 0,43cm do 1,56cm wiec wszystko ok:tak:

Witches ja diś weszłam na wagę i mam 0,4kg mniej -jest mi niedobrze i jem same lekkie rzeczy -owoce warzywa a mdłości przychodz o każdej porze dnia więc nie chodzę najedzona:zawstydzona/y:

Wesoła Olapolap o odpowiedziach napisała już wszystko mam nadzieje ze działa

Zielona maupa- Meksyk -cudownie:tak: a lekarz pewnie wie co robi może zapytasz ją o badania -może tam po prostu się inne wykonuje:confused: albo w innym czasie?

Ilona
jak samopoczucie?

Anyawro witaj i gratuluję fasolinki:-D

Olapolap wiem co o tym... niestety u mnie to już nie tylko mdłości:baffled::baffled::baffled:

xXxIzuLQaxXx
mam nadzieję że to juz koniec Twoich pobytów w szpitalu i następny będzie w 40 tc już prosto na porodówkę:-)

Toola a masz się do kogo zwrócić o pomoc tam? moze prywatnie jakis lekarz? jeśli nie to masz rację -leż i odpoczywaj powinno pomóc. Trzymam kciuki zeby wszystko już było dobrze bez żadnych plamień &&&&&

Dagsila jakie Ty masz tabletki na nudności? bo jeśli chodzi o mnie to mogę zapomnieć zeby gin mi jakieś dał. Ja mam to samo -dla mnie poranne nudności to fikcja ale całodobowe -norma:-p:-p:-p

Mycha
nie martw się -dlatego ja wyniki odbieram w dniu wizyty u gina bo to później można się zmartwić niepotrzebnie.

Natalii czyli wierzymy ze tym razem będziesz się cieszyła ksiażkową ciążą:tak::tak: nie przemęczaj się przy opiece nad małym brzdącem -gratuluję!!!!

Malena to ja czekam na wizytę u gina i cudowne wieści:-):-):-):-) ja poszłam od razu i teraz po drugiej wizycie widzę że mój dzidziuś jest młodszy niż by wychodziło z terminu @ ale rośnie zdrowo. Idź jak najszybciej -lekarz powie Ci co i jak:tak:

Guska35 witaj:tak:cudowny maluszek

Lusia witam Ciebie również. Gratuluję ogromnie:tak::tak::tak:

Aneczka zasada jest taka że pierwszy trymestr jest trudny -i dla matki która jest osłabiona i dla dziecka które musi się przykleić. Ćwiczysz na własną odpowiedzialnosć i tyle. A jeśli lekarz mówi o ćwiczeniach to mi się wydaje że mówi o specjalnych ćwiczniach dla kobiet w ciąży -bo takie też są.

Marlenka
pakuj M i córcię i do zoo ich wygoń albo na wycieczkę weekendową:tak: życzę Ci spokojnego weekendu i duużo leniuchowania:-)

An
piękna niespodzianka prawda? i gratuluję radosci:tak::tak:

Aga
witam i Ciebie i oczywiscie bardzo gratuluję:-) naciśnij na suwaczek który Ci się podoba u jakiejś dziewczyny -wpisz tam datę porodu lub datę ostatniej @ i wygeneru BBcode który wklej w sygnaturkę (jest w ustawieniach). Powodzenia:tak:

Ella wypoczywaj spokojnie:tak:

Wronka czekamy na Ciebie:tak:

Coyote niestety trzeba zapomnieć wszystko co do tej pory lubiłyśmy ;-) nauka od nowa...

Justys mnie też piersi nie bolą a jest wszystko dobrze:tak: to naprawdę nie jest regułą że kobieta ma już czuć że jest w ciąży -wiekszość kobiet o tym nie wie przez dłuższy czas i ciąża dobrze sie rozwija więc bez paniki!!! Twoje samopoczucie odbija się na dziecku -będziesz zesteresowana to będziesz miała płaczliwe i nieznośne dziecko:wściekła/y:

Makaronka
nie da się szybciej do tego gina? plamienie tak długo? ale jeśli był kibelek to jest ok;-) ja dziś też zaczęłam:-D

Madalena cudownie:-D gratuluję!!!

Amorek
i tak będzie -dobrze!!!! dla mnie trudny będzie 11 -13 tc i mam nadzieję że nie będę się martwiła -oby:tak:

Vougue
przytulam Cię mocno... mam nadzieję ze to młodsza ciąża niż wynika z OM i jeszcze jest szansa. Idź proszę moze do innego lekarza? moze z lepszym usg? wzrost hcg jest i mam nadzieję że to dobrze wróży. Wiem że teraz żadne słowa nie są Ci potrzebne ale trzymam kciuki&&&&

Apis witaj

zaliczyłam 2 razy rozmowę z kibelkiem w ciągu 20 minut aż się boję co będzie jutro:baffled::szok:
Jadę dziś do rodziców 450 km :baffled:
Do napisania:tak:
 
Olapop wiem, ze to co napisalam nie brzmi superozowo - no przynajmniej ta czes o podatkach i swiadczeniach socjalnych, ale jednak jest mi tu dobrze. Rzecz chyba w tym, by moc odnalezc to co daje radosc.



Wlasnie przed chwila zauwazylam to cholerne plamienie. Czekam na meza i nie wiem co dalej. Boje sie. Nie moge sie skontaktowac z moja doktor. Mam nadzieje, ze tutaj ciaza przed uplywem 12 tygodnia to jest ciaza.
 
Witajcie

u mnie jest dość ekstramalnie:( mój synek robi niezłe numery:/ dziś skoczył mi na brzuszek:( miałam wrażenie że wszystko mi obił:( ehh mały już waży 10 kg- nosze go dużo:/ wszystko przez ząbkowanie-dość bolesne:/
wymaga dużo opieki

jutro jade zbadać mocz-krew..
A w środę do ginekologa na 20.40

oby moje maleństwo było całe i zdrowe..
 
13x13 dzieki za porade, za tydzien w poniedzialek mam pierwsza wizyte, plamienie ustalo jak przelezalam caly dzien, mysle ze dopoki to tylko brozowe i male slady to nie bede panikowac tylko musze wiecej odpoczywac

niestety w Holandii nie podtrzymuje sie ciazy przez pierwszy trymestr z jednej strony chcialam leciec do prywatnego gina ja to bylo z corka w PL, ale potem sie uspokajam ze i tak mnie skieruje do poloznej wiec po co mam sie napalac niepotrzebnie, na razie czekam do pierwszej wizyty spokojnie, co ma byc to bedzie, kwas foliowy lykam, odpoczywam czytam forum i to mi duzo pomaga :tak:
 
reklama
Olapop wiem, ze to co napisalam nie brzmi superozowo - no przynajmniej ta czes o podatkach i swiadczeniach socjalnych, ale jednak jest mi tu dobrze. Rzecz chyba w tym, by moc odnalezc to co daje radosc.



Wlasnie przed chwila zauwazylam to cholerne plamienie. Czekam na meza i nie wiem co dalej. Boje sie. Nie moge sie skontaktowac z moja doktor. Mam nadzieje, ze tutaj ciaza przed uplywem 12 tygodnia to jest ciaza.
plamienia w 7 tygodniu maga byc objawem tego ze fasolka sie dokladnie przykleja,czy jakos tak,ostatnio o tym czytalam jest grozne gdy plamieniu dokuczaja bole brzucha wtedy moze to oznaczac ze cos jest nie tak,napewno wszystko bedzie dobrze,trzymam kciuki:)!!!
 
Do góry