reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Byłam dzisiaj na zakupach z mężem i w całym Wrocławiu a obeszliśmy chyba z cztery galerie tylko 3!! kurtki były na mnie dobre, wszystki inne były za male. Moj brzuch juz sie nie miesci w rozmiarze Xl! to jest straszne. Na koniec sie pokłóciliśmy. Pojęcia nie mam gdzie ubieraja sie otyle osoby w naszym kraju!

Ja kupiłam jakiś badziew na rynku, w który się już nie mieszczę, ale można w tym czymś czego nazwać ani kurtką ani płaszczem nie można, przesunąć guziki o ok 10 cm, więc może do końca zimy styknie :sorry2:
 
reklama
o nie, ktora poruszyla temat nalesnikow!!:wściekła/y: uwielbiam!! ale nie chce mi sie robic, ale czuje ze bedzie to mnie do nocy meczylo wiec chyba jednak zaraz zrobie cholera, zjem chalwe moze mi przejdzie...
c

To byłam ja :-D

Gosia - ja biorę, u nas na wykładzie z hematologii mówili - przez pierwszy trymestr bierze sie kwas foliowy dla dziecka - zeby nie było wad, potem bierze się dla siebie - zeby nie mieć anemii.

Ostatnio gdzieś czytałam że własnie nie powinno się brać już kwasu powyżej chyba 12 tyg wg jakiś tam nowych badań . I bądz tu madry
 
Problem polega na tym, ze chyba nie starczy mi do konca zimy i guzikow nie mozna przesunac ale najwyzej bede sie martwila pozniej. Szukałam na targu czegos tanszego ale niestety nie mogłam znalezc. Moze zima odpusci szybciej.
 
karola was wszystkie pozdrawia,kobietki i przypomina o trzymaniu kciukasów!!!!!!!!


u mnie ok.wizyta chyba z godzinę trwała:tak:...szyjka zamknięta,mała ruchliwa bardzo podobno i uwaga-10.5 kilo na plusie!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D jest niedokrwistość,ale żelaza nie chciałam i obiecałam pić sok z buraczków i taaaakie tam:tak: i nie wiadomo jeszcze czy cesarka będzie czy nie.się zobaczy... niestety nadal nie wiadomo skąd ta duszność ogromniasta i ucisk w mostku:-( obrzęki nóg są,ale doktorek zmierzył ciśnienie i powiedział,że nie ma się czym martwić...2 lutego następne badanko.oby bez potrzeby żadnych wcześniejszych wizyt:tak::tak::tak:
 
Kochana, taki ucisk i dusznosci mogą od niedokrwistości właśnie być. A jak urodzisz to bynajmniej nie złagodnieją... Przemyśl to żelazo. Cieszę się, że wszystko oki:*
 
ja nie moglam znalesc zadnej rozsadnej kurtki ani plaszcza. jak bylo fajne to sie nie miescilam a jak niby ciazowe to cienkie i brzuch przy wiekszych podmuchach wiatru moglby sie odslonic.

dlatego postanowilismy i kupilismy meska kurtke... w rozmiarze xl:-) za rok K. dostanie w spadku a ja sobie kupie seksi plaszczyk:-D
 
ja nie moglam znalesc zadnej rozsadnej kurtki ani plaszcza. jak bylo fajne to sie nie miescilam a jak niby ciazowe to cienkie i brzuch przy wiekszych podmuchach wiatru moglby sie odslonic.

dlatego postanowilismy i kupilismy meska kurtke... w rozmiarze xl:-) za rok K. dostanie w spadku a ja sobie kupie seksi plaszczyk:-D

Ja dziś pożyczyłam płaszczyk od teściowej . Nie jest jakiś tam piękny ale mam to w nosie zreszta potrzebny mi jest tylko na wyjścia z małym na spacer koło domu bo tak jak gdzieś jade autem mogę mieć swoją rozpiętą kurtke
 
Wronka, a ja mam z tym terminem zupelnie na odwrot niz Ty ;)


Wedlug OM powinnam rodzic 8 kwietnia, a wedlug USG 15ego...
Ale masz oczywiscie racje, nie ma co slepo ufac wynikom USG (ja dodam, ze zadnemu z nich)
 
Kochane ja tylko na chwilke jestem padnieta, bo moje bąbelki nie dają mi spokoju od wczoraj , nawet w nocy szalały, bawia sie na zmianę, jakby nie mogły razem. Jutro ide na szczęscie do lekarza z mężusiem. Tym razme wziął urlop, bo ma wiele pytan do mego prowadzącego. Widzi jaks ie zaczynam męczyć, jak nie ból w kroczu to pod piersią, to sie denerwuje ze jeden bąbelek kopie jak wariat, a drugi lekko, mało wyczuwalnie, musi sprawdzic czy wszystko wporżadeczku, i czy to tylko mój wytór wyobraxni czy też macica mi sie obsuneła. Jest mi teraz smutno, bo mąż miał wróciuc z drugij zmiany a zadzwonił niedawno ze zostaje jeszcze na noc, bo jest okazja do nadgodzin. Dobra zmykam sie położyc bo zmów mi małe dokuczają

ticker.php
 
reklama
ja według om termin mam na 25 kwietnia,a według usg na 26 kwietnia...:-) żadna różnica prawie...
zrobiłam sobie mleko z czosnkiem i masłem.uwielbiam ten smak...mmmmmmmm...a od jutra-buraczki;-);-);-)
 
Do góry