reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dziewczyny a jak z kwasem foliowym, bierzecie jeszcze?mi znajoma która jest lekarką powiedziela, że nie powinnam rezygnowac do samego porodu, jak jest u Was?

Mój lekarz mówił, że kwas foliowy ma sens pół roku przed zajściem w ciążę i do 6 tc. Jak ze wszystkim co lekarz to opinia. Myślę, że wystarczy zestaw witamin dla ciężarówek, który zawiera kwas foliowy
 
reklama
Aniam my naszą córeczkę zrobiliśmy z pomocą testów owulacyjnych (po odstawieniu tabletek anty wspomagałam się, żeby wyczaić dokładnie co do 24 h kiedy ma owulację). No więc wiemy, że było to niedzielne popołudnie na samym początku lipca :-p
u nas tez byly testy, i dzidzia jest poczeta w czwartek przed praca. A ze od pierwszej minuty wmawialam Ł, ze wlasnie tym razem sie udalo - stwierdzilam ze nie ide do pracy i zostaje z nogami w gorze :-D:-D:-D:-D

Ja folik odstawilam na poczatku 4 miesiaca, i wtedy witaminki dla mnie, ale on w skladzie tez ma folik.

U mnie miedzy terminem z OM i USG jest 3 dni roznicy, wiec wiekszego problemu nie ma. Zreszta, dzidzia sama zadecyduje kiedy chce do mamuni na raczki ;-)


Dzis mam jakiegos dola emocjonalnego. Dobrze, ze sloiczek z nutella jeszcze dna nie pokazuje.
 
Ja osobiście biorę i zamierzam brać do końca, tez pytałam lekarza i powiedziel, ze co dobrego mial zrobic, to już zrobił. Prenatal tez biore. Moj lekarz twierdzi, ze witaminki dla kobiet w ciaży zawieraja kwas foloiowy, ale on jest bardzo mało przyswajalny.
Dziewczyny za kazdym razem trzeba kopiowac suwaczek? albo jestem nienormalna albo nie wiem, nie potrafie sobie z nim poradzic.
 
Gosia - wejdz na gorze w Szybkie menu, nastepnie w Edycje sygnatury. Tam wklej sobie ten URL Code czy jakos tak i zapisz zmiany. Powinno sie na stale juz zapisac.
 
Witam dziewczyny:-)
Przepraszam znowu za dłuższą nieobecność, mam nadzieję, że wybaczycie;-)

U mnie bez zmian, oczywiście na gorsze:-) Macica dalej mnie boli a tak poza tym wszystko oki. Byłam na glukozie wczoraj i wyszło mi 130 to chyba dobrze.

Mam pytanie do dziewczyn z Krakowa. Jutro wybieramy się z mężem na małe zakupy dziecięce i chciałabym się od was dowiedziec o namiary na fajne sklepy. Wybieramy się docelowo do sklepu Bajka na Teligi bo tam jest nasze łóżeczko, które wybraliśmy. Ale bardzo proszę pilnie o poradę.
 
ja tez dokladnie wiem kiedy nasza dzidzia zostala poczeta (bo w tym wieku to juz sie planuje hihi)
a jesli o witaminki chodzi, to ja nie biore kwasu foliowego i wogole nic nie biore...bo zapominam, a jesli mi sie przypomni to biore centrum materna i magnez, ponoc to po tych witaminach tak dzieci rosna w brzuszkach... moja kuzynka mi tak mowila... ja mam wyniki dobre i moja gin mi nic nie przepisuje a mala rosnie:happy2:
 
Byłam dzisiaj na zakupach z mężem i w całym Wrocławiu a obeszliśmy chyba z cztery galerie tylko 3!! kurtki były na mnie dobre, wszystki inne były za male. Moj brzuch juz sie nie miesci w rozmiarze Xl! to jest straszne. Na koniec sie pokłóciliśmy. Pojęcia nie mam gdzie ubieraja sie otyle osoby w naszym kraju!
 
reklama
We Wrocławiu tez jest sklep Bajka ( to jest chyba nawet hurtownia ) i ceny sa ponoc najlepsze w całym miescie, wprawdzie jeszcze nie byłam ale słyszałam
 
Do góry