reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Od tarcia ziemniakow sa faceci ;-) Wiec jak nie masz teraz pod reka zadnego, to sie nie przejmuj, takie z maszynki tez wychodza swietne :-D Spodziewaj sie kuriera z gulaszykiem :cool2:

no to ja sie zabieram do roboty bo jeszcze gulasz z chlebem bedzie;-)

Witaj Edzia!:-)
Coyote - zazdroszczę, bo ja mam napady ostatnio, na szczęście najczęściej na orzechy, mandarynki ale i na..ptasie mleczko:zawstydzona/y: zauważam ogólnie zwiększony apetyt.
Dagsila - placuchy to jest to!!! Uwielbiam :-) Odburzam maszynę i przyjeżdżam do Ciebie na obiadek:-):-) a co.. w ciąży nawet wpraszanie się jakoś uchodzi..;-)

obiad musze miec na 16, wiec szybciutko do auta i kierunek legnica:-)

ha to widze ze nie tylko ja dzisiaj bede miala starte palce :-D:-D!!!
Moj P. uwielbia moje placki i tak prosil i prosil az wyprosil placuszki na obiad!!


to podajmy se rece Kochana - ja tez tylko ze smietana i sola :tak: mniam!!!

placki są kul:-D co tam suszi czy przegrzebki - nie ma jak to kartofel:-D:-D

<mam nadzieje ze gibos tego nie słyszał:-D>
 
reklama
Kochane dziewczyny - pomóżcie!!!
Chcę wkleić suwaczek tzn. URL obrazka ale nie wiem gdzie:no:
A tak wogóle to widzicie moją fotę??

Wejdz w swój profil i tam edytuj sygnature i tak wklejasz kod .

:-)Witam, witam... Nie zasypało Cię jeszcze?:-D

Mnie jeszcze nie ale przynajmniej z dzieckiem moge wyjść na sanki bo mieszkam pod samym lasem:-D

laski ile można o jedzeniu opanujcie się troszkę . Ja dziś skromnie zupa pomidorowa:-D
 
Aż zgłodniałam jak Was czytam.
Lece do sklepu po ogórki bo mi się mizeri zachciało. Do tego ziemniaczki okraszone kiełbaską i cebulką i jajko sadzone!
A placek z gulaszem bym sobie zjadła-ale przeraża mnie perspektywa tarcia ziemnioków:wściekła/y: Za to nie mogę doczekać się soboty- będę piekła moje drugie w życiu ciasto- milky way:cool2:
 
Aż zgłodniałam jak Was czytam.
Lece do sklepu po ogórki bo mi się mizeri zachciało. Do tego ziemniaczki okraszone kiełbaską i cebulką i jajko sadzone!
A placek z gulaszem bym sobie zjadła-ale przeraża mnie perspektywa tarcia ziemnioków:wściekła/y: Za to nie mogę doczekać się soboty- będę piekła moje drugie w życiu ciasto- milky way:cool2:

Wrzucisz przepis na to ciasto? Mam same cudowne wspomnienia z batonikami milky-way, a moze i ciasto jest rownie pyszne
:-D
 
witam wtorkowo.

Ale żeście naprodukowały od wczoraj, heh przebrnęłam :blink:

Mi mamunia kupiła gdzies na bazarze takie getry dla ciężarnych bezuciskowe, są po prostu boskie, śmigam w nich prawie codziennie :-)

O słodyczach to nie będę wspominac ile pożeram bo to jest to co tygryski lubią najbardziej :-D

Wiatm nową kwietnióweczkę.

Lece nadrabiać inne wątki.
 
reklama
heeeej dziewczyny:-)
mmmmmmmm...aż miło się czyta -placuchy,gulasze,czekolada,gibosy-zjem wszystko!!!!!nawet razem!!!ostatnio coraz częściej mi się zdarza mieszać ze sobą produkty ''niemieszalne z niczym'';-);-);-)

zaraz uciekam do lekarza...pochwalę się morfologią swoją i wielkim już brzuszkiem:-)

karola jutro będzie miała zakładany szew.przyplątały się jej jakies problemy z nerką jeszcze.trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
Do góry