reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
czesc dziewczyny, widze ze znowu o tych slodyczach...i musze kawalek chalwy znowu zjesc, jeszcze tylko jedna mi zostanie kurde:-( ale za poltora tygodnia przyjedzie moja przyjaciolka to zapas znowu bedzie:tak:
brzuch mnie dzis mocno boli, tak w sumie na dole po lewej stronie kluje jak cholera...
 
:-)Witam wszystkie Przyszłe Mamusie!!!
Jestem tu nowa. Mam nadzieję że razm przejdziemy przez wszystkie cudowne chwile oczekiwania na Maluszka. Pozdrawiam
 
Mnie tez strasznie ciagnie do slodyczy, az nie moge czytac co piszecie, bo zaraz bym leciala do sklepu ;-);-);-)

Wlasnie przeczytalam , ze Aneczka_77, ktora niestety opuscila nas 2.09, znowu jest w ciazy i pisze teraz na sierpniowkach
:-):-D:-)
 
reklama
Do góry