reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ja chyba adhd mam....paulka 90 -jak nie muszę to nie leżę...napaliłam w kominku.założyłam grube skarpety i siedzę przy biurku...do łóżka później...

dziewczyny,czy któraś z was ma niedoczynność tarczycy?a konkretniej wole haschimoto???pytam ,bo chcę pochodzić do groty solnej(podobno nie ma przeciwwskazań w ciąży) i nie wiem co moja tarczyca na to...chodziła któraś z was?
 
reklama
Brrr...jaka zimnica:szok:wyskoczylam tylko do sklepu i juz dziś nosa wynurzać nie zamierzam. Nie opłaca się- bo ubranie się w to wszystko zajmuje mi więcej czasu niż same zakupy....Chciałam iść na jakieś mikołajkowe zakupy dla mojego ukochanego....ale nic to- może jutro.
Z racji naszych połowinek zakupiłam ciasto, szampana i zrobie spagetti:-)już na samą myśl mi język do d*** ucieka
 
paulka, ja zawsze sama robiłam prezenty...przynajmniej większość.teraz dla teściowej też kupię podkład i namaluję cosik w beżu i fiolecie (bo kupiła sobie jagodowe zasłony,a na ścianie pusto jakoś)...dla kuzyna mychę taką zamierzam kupić(PIĘKNA MYSZKA G-CUBE!!!MYSZKI!!ORYGINALNE WZORY!! (833029917) - Aukcje internetowe Allegro).
dla mamy mam upatrzony sweterek,dla mojego piotrka chciałam w gipsie rzeźbić płód w męskich dłoniach(odlew dłoni zrobiłabym z jego własnych rzecz jasna).....ale lenia mam i chyba jednak będę musiała coś kupić...
kamisia,udanej imprezki...:-):-):-) nie szalej za bardzo z tym szampanem;-);-);-),podobno nawet piccolo może do głowy uderzyć
 
paulka, ja zawsze sama robiłam prezenty...przynajmniej większość.teraz dla teściowej też kupię podkład i namaluję cosik w beżu i fiolecie (bo kupiła sobie jagodowe zasłony,a na ścianie pusto jakoś)...dla kuzyna mychę taką zamierzam kupić(PIĘKNA MYSZKA G-CUBE!!!MYSZKI!!ORYGINALNE WZORY!! (833029917) - Aukcje internetowe Allegro).
dla mamy mam upatrzony sweterek,dla mojego piotrka chciałam w gipsie rzeźbić płód w męskich dłoniach(odlew dłoni zrobiłabym z jego własnych rzecz jasna).....ale lenia mam i chyba jednak będę musiała coś kupić...
kamisia,udanej imprezki...:-):-):-) nie szalej za bardzo z tym szampanem;-);-);-),podobno nawet piccolo może do głowy uderzyć


dlatego kupilam picollo w wersji mini:laugh2:
odlew gipsowy- cudowny prezent....achh szkoda że ja nie mam takich zdolności
 
oooooo.....z tymi zdolnościami to nie przesadzajmy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ale jak się tylko chce,to taaakie fajowe rzeczy wychodzą.....i przede wszystkim-oryginalne....ale czy to ładne to...hmmmm.....dyskutowałabym:-D:-D:-D
 
Waniliowa zazdroszczę, że masz zdolności do takich rzeczy. Najlepsze są właśnie takie prezenty, najbardziej osobiste i przemyślane a nie kupione w pośpiechu w centrum handlowym.
My większość prezentów już załatwiliśmy - rodzicom i teściom kupiliśmy stacje pogodowe - jedną część trzyma się w domciu, drugą wystawia za okno i pokazuje wszystkie dane i prognozę na 12h. Całkiem fajny gadżet. Dla brata P maszynkę do włosów, bo ciągle pożycza od rodziców, bratowej jeszcze nie wiemy. No i dla P jakoś nie mam koncepcji w tym roku.
My Sylwestra spędzimy w domciu. P w Nowy Rok idzie do pracy więc nie mamy szans zabalować.
Wronka ja swoje dane uzupełnię po 17 grudnia jak tylko dowiem się kto tam sobie zamieszkuje w brzusiu
 
genitalia???nieeeeeeeeeeeeee...a po co to komu taki odlew?;-);-);-)czy to ma jakieś walory estetyczne?:-D
a ja to już bym chciała,żeby marzec był...i do porodu chwila i koniec tej grypy okropnej...:tak::tak::tak:do 1 marca jeszcze 86 dni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
ja dwa lata temu dokupiłam mojemu piotrkowi stacje pogodową(naprawdę fajna rzecz)do aniołka z masy solnej;-)
uwaaaaga!!!!!!!!już druga micha żurku znika!!!!:-D:-D:-D - ciekawe co ja tam na wadze zobaczę we wtorek......i co doktorek na to....jem bez przerwy...
 
reklama
Boziu ja też noc stop jem. Pocieszam się, że może to oznacza, że mały żarłok się urodzi, bo z Olą takiego apetytu nie miałam i ciężkie chwile przy karmieniu przeżywaliśmy i drugi raz to bym chyba oszalała
 
Do góry