reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ja tylko wymieniam talerze:-)non stop coś podżeram. Dziś zjadłam chyba z 0.5 kg orzechów- tak sobie czytałam coś w necie i samo się jakoś zjadło. A na początku tak strasznie płakalam , że nic nie mogę zjeść bo od razu wymiotuję, że nie mam na nic chęci i głodzę własne dziecko. A teraz- :cool2:jestem jak odkurzacz!Niestety ostatnio za dużo słodkości pochlaniam- muszę nad tym zapanować!!:sorry:bo lepiej będzie mnie przeskoczyć niż obejść...
 
reklama
Ja tylko wymieniam talerze:-)non stop coś podżeram. Dziś zjadłam chyba z 0.5 kg orzechów- tak sobie czytałam coś w necie i samo się jakoś zjadło. A na początku tak strasznie płakalam , że nic nie mogę zjeść bo od razu wymiotuję, że nie mam na nic chęci i głodzę własne dziecko. A teraz- :cool2:jestem jak odkurzacz!Niestety ostatnio za dużo słodkości pochlaniam- muszę nad tym zapanować!!:sorry:bo lepiej będzie mnie przeskoczyć niż obejść...
no nie moge z Wami Dziewczyny, znowu siedze w pracy i swiece zebami do monitora, jak glupia normalnie. Az sie poplakalam z tego odkurzacza Kamisi:-D ale co zrobic - jak sie samo zjadlo, to nie ma sie na to wplywu, nie? :-p
 
hej dzieweczki

witam się tylko, jak zwykle tyle do nadrobienia ze sie przebrnąć nie da... ja już padam, rano egzamin, pozniej zwiedzanie ikei i zakupy dla Jerza, a teraz jeszcze czekamy na jego chrzestną, normalnie jak przeżyję dzisiejszy dzien do konca i nie usnę na siedząco to będę z siebie strasznie dumna:)

co do jedzenia to też ostatnio nie jestem w stanie nad sobą zapanować, w ciagu miesiąca 5 kg +...

mam nadzieję ze u Was wszystko oki

miłego wieczorka!!
 
Dziewczyny gdyby któraś z Was miała za dużo czasu i nie miała co z nim robić i przyszłoby jej do głowy np. poczytać książkę to zapraszam serdecznie na mój blog czytelniczy
w tym roku przeczytałam już prawie 50 książek :szok: (sama nie wiem jak to zrobiłam, ale w kwietniu frekwencja na bank spadnie :)) wiec może znajdziecie coś ciekawego dla siebie
 
ależ tego przeczytałaś super ten Twój blog...
co do księżyca w nowiu to pochwale się że w wakacje skończyłąm czytac ostatnią częśc sagi i po skończeniu orzez kilka dni chodziłam i nie wiedziałam co ze sobą zrobic tak mi jej brakowało..nawet mój R się w nią wkrecił i czytałam mu na głos :-)

też mi się podoba,
tylko ze ja będę teraz czytać dopiero 3 cześć, dawkuję sobie tę przyjemność po trochu :-) :) hehe
na księżyc chce iść do kina po wypłacie :)
teraz wciągnęła mnie seria kryminalow millennium, czyli:
"mężczyźni którzy nienawidzą kobiet",
"kobieta która igrała z ogniem" i
"zamek z piasku który runął"
super ksiazki, kazda po 700 stron, uwielbiam takie opasłe :) hi hi
 
kwiatuszku, fajowa sprawa z ta twoja biblioteczką:tak::tak::tak: sześć z twoich propozycji mam już za sobą...i ''polka''prowadzi ...też lubię opasłe książki,niestety przede mną jakże przyjemna i opasła książeczka''krytyka czystego rozumu''i.kanta.równocześnie przeglądam dziełka emila ciorana(to gwiazda mojej pracki mgr)...nooo i kończę , zaczętą przedwczoraj piękną opowieść o kresie,zmierzchu życia -''niebo dla akrobaty''j.grzegorczyka:tak: pomysłu gratuluję:tak:i wybór książek też jak dla mnie trafiony.WIELKI SZACUNEK;-)
 
kwiatuszku, fajowa sprawa z ta twoja biblioteczką:tak::tak::tak: sześć z twoich propozycji mam już za sobą...i ''polka''prowadzi ...też lubię opasłe książki,niestety przede mną jakże przyjemna i opasła książeczka''krytyka czystego rozumu''i.kanta.równocześnie przeglądam dziełka emila ciorana(to gwiazda mojej pracki mgr)...nooo i kończę , zaczętą przedwczoraj piękną opowieść o kresie,zmierzchu życia -''niebo dla akrobaty''j.grzegorczyka:tak: pomysłu gratuluję:tak:i wybór książek też jak dla mnie trafiony.WIELKI SZACUNEK;-)
:zawstydzona/y: czuję się dowartościowana :tak::happy:
 
czuj się,czuj:-):-):-)

paulka mnie dziś zainspirowała(a tak szczerze to przypomniała mi ,że gwiazdka niebawem) i szukam prezentów...........
nooo i ogrodniczek ciążowych szukam tanich.........jedne wygodne porteczki trza mieć.;-)
 
Dziewczyny z Warszawy -która nie była niech żałuje:-) To były najlepsze lody malinowe jakie jadłam no i pierwsze moje maluszkowe zakupy:-D dziękuję Aniam;-) ja więc czaruję żeby była dziewuszka -wtedy będę miała z kim na zakupy chodzić:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ella1 a może coś ciężkiego zjadłaś -albo po prostu coś Ci nie podeszło:sorry:

Basia0412 a próbowałaś różnych metod podanych przez dziewczyny na obudzenie łobuza??? jeśli źle się czujesz to zmykaj do lekarza -tutaj ich na pęczki więc na pewno się do jakiegoś dostaniesz

Ilonka teraz już wszystko zależy od łaskawości naszych dzieci:tak: moje mnie dziś skopało jak szalone;-) pocieszam Cie kochana -ja dziś usłyszałam "no fajnie Ci w tej ciąży ale widać że córa urodę zabiera":confused2::confused2::confused2::confused2:

Wronka szkoda mi Twojej córuni:-( ja też nie lubię jak dzieci cierpią -co one winne z kaszlem katarem i bólami...:no:

Kwiatuszku bez słodyczy?? jak:szok: placek po węgiersku:szok::szok::szok::szok: podaj kurierem

Dagsila dobry śledzik nie jest zły;-) tylko kiedy będzie mógł sobie popływać...:-)

Kamisia jak to co będziesz robiła jak Cie dziecię będzie budziło o świcie? będziesz wspominała jak było fajnie pospać do 11:tak: proste:-D

Kici69 zgadzam się z Tobą. Ludzie są lekkomyślni i nie dbają o siebie. Ja robię zawsze co mogę kiedy czuję że coś wisi w powietrzu -w ruch idzie to co jest pod ręką (teraz to już domowe śmierdzidła) jak to nic nie da i jednak choroba była -do lekarza i do łóżka. Ktoś zaraz może napisać że nie każdy ma możliwość wyleżeć chorobę -no jego sprawa -tylko nieleczone przeziębienie kończy się nie tygodniem L4 a czterema tygodniami

Kinguunia ja się nie znam na tych składkach i dziwnych rzeczach ale życzę żeby wszystko ułożyło się dobrze:tak:

Karola322 mówię Ci zbadaj progesteron -może to on Cię tak dobija??

Gosienkag76
ja mam jakiś budzik wewnętrzny -9.43 -to jest godzina o której się budzę -już z ciekawości mam zegarek koło siebie żeby spojrzeć czy jak zwykle trafiłam:-)

Akaata czekam na wieści od lekarza:-D

Ba1983 no to super że zachcianka spełniona:tak: nie ma to jak polskie -polskie przyprawy, potrawy i dziewczyny;-)

Aniez
gratuluję żłobka -co z tego że nie w temacie -sukces is sukces:-) ZUSu się brzydzisz:-D:-D:-D:-D dobre:-D:-D:-D:-D:-D

Waniliowa wow to jest spanko:-) pierwszy raz widzę zeby kobieta mówiła ze rozstępy są śmieszne:-D:-D:-D:-D ale to fajne:laugh2::laugh2::laugh2: marzec:szok::szok::szok::szok: kobieto daj się wyspać, nacieszyć kinem, knajpami, ciiiiiiiiszą!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paulka90 ja słyszałam kiedyś
-dlaczego mężczyźni nie mają rozstępów???
-bo póki nie mają zon nie wiedzą ze coś takiego jest!!
Jak mój S pyta "czy TO jest rozstęp/celulit?" mówię "nie! tu nic nie ma nie widzisz?":-):-):-):-):-):-) zawsze jest photoshop -luz

Magda ciosek
ja sobie co roku obiecuję ze o prezentach będę myślała juz od czerwca i zawsze z tego nic nie wychodzi -a ze strony samego S 13 osób:confused2:

Aga2010
samo zjadło:-D:-D:-D:-D taaaaaa przy nas sie wszystko samo zjada:laugh2:

Ewka84 zwiedzanie ikei -zdaj relację z dokumentacją fotograficzną -napisz czy warto iść;-)

Padam.... padam na twarz -poczytam jeszcze co na innych naszych wątkach i uciekam pod kołderkę:-) miłego wieczorku:-D:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny gdyby któraś z Was miała za dużo czasu i nie miała co z nim robić i przyszłoby jej do głowy np. poczytać książkę to zapraszam serdecznie na mój blog czytelniczy
w tym roku przeczytałam już prawie 50 książek :szok: (sama nie wiem jak to zrobiłam, ale w kwietniu frekwencja na bank spadnie :)) wiec może znajdziecie coś ciekawego dla siebie

Kwiatuszku to Ci pewnie po studiach zostało, ja kasuję jedną książkę na 2/3 dni; ile to daje rocznie to nie mam pojęcia, ale statystyki też zawyżam... W ciąży przerzuciłam sie na kryminały, bo lekko się czyta :-D Mąż zastanawia się, czy to ma podłoże psychologiczne czy też nie... niech się chłopak martwi, a co :-D

a ja się chciałam tylko pochwalić ,żę spałam jak suseł od 2.30 do 12.15.....:tak::tak::tak: i gdyby nie fakt,że koty obudziły mnie na śniadanie-spałabym może do 14...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
teraz będę sprzątała...a później ugotuję żurek...i z powrotem do łóżka...jutro mam sporo biegania po mieście,więc dziś spacerek sobie odpuszczę...

miłego dzionka,kochane brzuszki:tak:

Tos pospała :-D Jak rozumiem koty obudziły Cię na SWOJE śniadanie??? Mój tak robi! Nawet jak Kuba zaśpi, na kota ZAWSZE mogę liczyć, pies nogi na supeł zawiąże i nie domaga się rankiem spacerów, ale kot zjeść MUSI! Wrrr.

13x13 gratuluje udanego wyjścia :-D Aniam te lody to już dawno rekomendowała. Zapakujcie i podeślijcie do Wrocka ;-)

Co do śmiesznych rozstępów i innych takich to u Chmielewskiej chyba była metoda na to, że jak się z czymś nie da walczyć, należy pokochać... Bierzemy przykład! :-D
 
Do góry