reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Cześć Dziewczyny:)

kamisia1101 też dziś świętujemy połowinki:tak:

Ella1 smacznego:)

wronka no tak ale ja jestem jeszcze na niższych składkach i wysokość zasiłku po opłaceniu składek wyniesie ok50 zł więc wole zamknąć działalność tym bardziej że już niedługo i tak nie dam rady pracować..

Puki co uciekam dalej popracować i potem obiadek-dziś zupka pomidorowa:)

Miłego dnia życzę :tak:
 
reklama
dziewczyny pocieszcie mnie.
ja patrze sie w lustro a tam chyba z 40 nowych, krotkich sinych rozstepow!!!!!!!!!
i to lewym udzie.....na prawym znacznie mniej...
masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
dziewczyny pocieszcie mnie.
ja patrze sie w lustro a tam chyba z 40 nowych, krotkich sinych rozstepow!!!!!!!!!
i to lewym udzie.....na prawym znacznie mniej...
masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ilonka...nie przejmuj się..ja mam całe uda w rozstepach, ale sa jasne i jakos sie przywyczailam. Mam je jeszcze z okresu dojrzewania i czasów jak trenowałam lekkoatletyke (bieganie). Dla mnie jakos najgorsze są te na brzuchu. Mam ich naszczęście niewiele i malutkie ale widziałam zdjęcia dziewczyn, które miały naprawde całe brzuchy poorane. wtedy to bym sie chyba załamała. Więc cisz się,że to tylko uda. Później zbledna i nie bedzie ich tak widac:tak:, a narazie smaruj je kochana kremem na istniejace juz rozstępy.:tak:
 
Witajcie kochane ja dzisiaj byłam na spacerku bo u nas świeci słoneczko:-):-) wyskoczyło mi zimno i dostałam katarku ale mam nadzieję że mi przejdzie. Mówie wam kochane jak nie urok to sraczka jedno się kończy drugie się zaczyna mam już naprawdę dosyć nie lubiłam się użalać nigdy na sobą jak mnie coś boli ale nie mam już siły:-:)-(.
Myślałam że będę się czuła dobrze jak będę w ciąży bo przecież ciąża to nie choroba ale widać jest odwrotnie:-:)-(.
 
dziekuje wronka!!!!
No wiesz masz racje z tym brzuchem ale pewnie tez je dostane...
Za pozno zaczelam sie smarowac....ahhhhhhhhhhhhhhh
teraz to juz nie pomoze!11111111111
ilonka a dużo przytyłaś?? Bo często rozstępy się robią jak szybko się przybiera na wadzę. Ja nie mam rozstępów ale za to że musiałam leżeć przez pierwsze 4misiące mam celulit na nogach a nigdy go nie miałam .ja przytyłam na razie 2kg
 
uwielbiam pomidorową!!!!!!!!!! DAJ!!! :D:D:D

u mnie w planach ogórkowa i placek po węgiersku, czyli duży ziemniaczany z gulaszem w środku, mniam
i jak ja mam nie tyć? :-)

Dziekuje wronka!!!!
no wiesz masz racje z tym brzuchem ale pewnie tez je dostane...
za pozno zaczelam sie smarowac....ahhhhhhhhhhhhhhh
teraz to juz nie pomoze!11111111111

krem na istniejące już rozstępy dobry jest z firmy pharmaceris z seri dla mam
 
Cześć Mamuśki,
Ja jak zwykle ostatnia -bo dopiero co wstałam....to spanie do 11 mnie przeraża- co ja zrobię jak mnie niedługo moje dziecię obudzi o bladym świcie??:-):-):-):-)
Po tym jak mój synuś nie dawał o sobie znaku przez 3 dni na tyle mnie strasząc ze poleciałam do lekarza wczoraj wieczorem dał pokaz swoich umiejętności- na tyle że tatuś poczuł go po raz pierwszy przykładając rękę do brzucha.

Dziś mamy połowinki- trzeba to uczcić:cool2:Zrobię jakąś pyszną kolację i poleje sobie i ukochanemu Picolloo oooo!!!

Dzień dobry dziewczyny:-)
Kochana nie jesteś ostatnia bo ja wstałam o 12 a nie miałam na to ochoty:no:
Teraz masz mozliwość się wyspać a potem nie martw się wstaniesz do swojego maleństwa dasz radę:tak::tak::tak:
Gratuluje połowinek :-) wasze zdrówko:-D
 
reklama
Dziekuje wronka!!!!
no wiesz masz racje z tym brzuchem ale pewnie tez je dostane...
za pozno zaczelam sie smarowac....ahhhhhhhhhhhhhhh
teraz to juz nie pomoze!11111111111

Ilonka nie jest pewne że na brzuszku tez dostaniesz i wiesz mi jak mają byc to nawet smarowanie nie pomoże.Ja w pierwszej ciąży też się smarowałam i na piersiach dostałam wielkie rozstepy a na brzuszku i na nogach ani jednego.
Sprawa była tylko taka ze piersi urosły mi naprawdę bardzo:szok: i szybko
Nie rezygnuj ze smarowania bo to ci nie zaszkodzi a rozstępy z czasem będą jasniejsze:tak:
Miłego dnia i przesyłam dla ciebie słoneczko ze Złotoryii:cool2:
 
Do góry